Şimdi Ara

AINOL AURORA 2 TEKNİK SORUNLAR & İNCELEMELER (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
997
Cevap
16
Favori
50.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sterman

Bu konunun tekrar açılması çok iyi olmuş gerçekten. Benim merak ettiğim bir konu var ve hemen danışmak istiyorum size. Dexia hocam sizin dediğiniz, cihaz geldiğinde yapılması gerekenleri aynen uyguladıktan sonra cihazı şarjda kullansak zararı olur mu pile? Bir de cihazın şarjı mesela yüzde ellilerdeyken bir iki saat şarj edip çıkarmak cihazın pil ömrünü kısaltır mı?

Sürekli şarjda kullanmak genel olarak batarya ömrünü kısaltır denir. Yeni nesil kaliteli pillerde artık böyle bir sorun olmuyor. Ama bizim tabletlerde nasıl bir batarya kullanılmış bilmiyorum. O yüzden, genel bilgilere göre davranmak en iyisi bence. Ben kendi adıma, pil tam dolduktan sonra şarjda tutmuyorum. İlk kullanımlarda 1-2 kez tam doldur boşalt yaptıktan sonra istediğin zaman şarja takabilirsin tam dolana kadar, zararı olacağını sanmam.

• Valla ainol alırsam sırf daxia yetkili servisleri aşan bir destek sagladigi için alacağım. Bu konu cok güzelmiş emeğine sağlık arkadaşım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexia

quote:

Orijinalden alıntı: sterman

Bu konunun tekrar açılması çok iyi olmuş gerçekten. Benim merak ettiğim bir konu var ve hemen danışmak istiyorum size. Dexia hocam sizin dediğiniz, cihaz geldiğinde yapılması gerekenleri aynen uyguladıktan sonra cihazı şarjda kullansak zararı olur mu pile? Bir de cihazın şarjı mesela yüzde ellilerdeyken bir iki saat şarj edip çıkarmak cihazın pil ömrünü kısaltır mı?

Sürekli şarjda kullanmak genel olarak batarya ömrünü kısaltır denir. Yeni nesil kaliteli pillerde artık böyle bir sorun olmuyor. Ama bizim tabletlerde nasıl bir batarya kullanılmış bilmiyorum. O yüzden, genel bilgilere göre davranmak en iyisi bence. Ben kendi adıma, pil tam dolduktan sonra şarjda tutmuyorum. İlk kullanımlarda 1-2 kez tam doldur boşalt yaptıktan sonra istediğin zaman şarja takabilirsin tam dolana kadar, zararı olacağını sanmam.

Teşekkürler hocam yardımlarınız için.

• Ellerinize sağlık Dexia hocam.Konuyu çok iyi yapmışsınız
  • Tabletin kendi şarj çihazı sorunlu diyolar.Sizler ne diyorsunuz
  • Konunun tekrar açılması iyi olmuş, konuda ilk oyun paylaşımımı yapayım o zaman

Dead Trigger v1.1.0

AINOL AURORA 2 TEKNİK SORUNLAR & İNCELEMELER AINOL AURORA 2 TEKNİK SORUNLAR & İNCELEMELER
     AINOL AURORA 2 TEKNİK SORUNLAR & İNCELEMELER AINOL AURORA 2 TEKNİK SORUNLAR & İNCELEMELER

APK İNDİR
    SD İNDİR

SD dosyasını sdcard/Android/obb klasörüne atın, Apk dosyasını kurun ve oyunun keyfini çıkarın. Not: Android klasöründe obb klasörü yoksa kendiniz oluşturun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYgt -- 22 Ağustos 2012; 12:55:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EYgt

Konunun tekrar açılması iyi olmuş, konuda ilk oyun paylaşımımı yapayım o zaman

APK İNDİR
    SD İNDİR

SD dosyasını sdcard/Android/obb klasörüne atın, Apk dosyasını kurun ve oyunun keyfini çıkarın. Not: Android klasöründe obb klasörü yoksa kendiniz oluşturun.

Oyunun adi nedir?

• Dead Trigger, eklemeyi unutmuşum
  • quote:

Dead Trigger, eklemeyi unutmuşum

bu oyunlari ilk sayfaya alsak guzel olur hocam.

• Biri lütfen darkelf'in Aurora'ya portunun linkini pm atsın!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

quote:

Dead Trigger, eklemeyi unutmuşum

bu oyunlari ilk sayfaya alsak guzel olur hocam.

Onu ayarlayım bir ara topluca ekleyelim.
  • Oyun isteyen varsa söylesin elimde çok fazla oyun var.
  • Arkadaslar bende 5800 var hotspot olarak aciyrum ama tablet hic gormuyor daha once pc,tv yi ayni sekilde bagladim bu aniol icin varmi yapilmasi gereken birf islem yada uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

Arkadaslar bende 5800 var hotspot olarak aciyrum ama tablet hic gormuyor daha once pc,tv yi ayni sekilde bagladim bu aniol icin varmi yapilmasi gereken birf islem yada uygulama

Hotspot'unun Güvenlik türü WEP mi?
  • quote:

Konunun tekrar açılması iyi olmuş, konuda ilk oyun paylaşımımı yapayım o zaman

Dead Trigger v1.1.0

APK İNDİR
    SD İNDİR

EYgt, eline sağlık, tabletimi aldığımda oynadığım ilk oyun bu olmuştu. Bunun bir de ince ayarı vardı (efekt kalitesini mükemmel yapıyor), diğer başlıkta yazdığım, onu ekleyip ilk sayfaya yapıştıralım bunu. Ama download linkleri büyük ihtimal gider, söyleyim. Aslında ücretsiz bir oyun bu ama kurallar gereği siliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: emou

quote:

Arkadaslar bende 5800 var hotspot olarak aciyrum ama tablet hic gormuyor daha once pc,tv yi ayni sekilde bagladim bu aniol icin varmi yapilmasi gereken birf islem yada uygulama

Eğer hotspotun WEP güvenlik türüne sahipse,Aurora II WEP ağlarını görmüyo.Görmesi için aşağıdaki linkdekileri yapabilirsin

http://www.slatedroid.com/topic/35707-how-to-conect-to-ad-hoc-network/

• quote:

quote:

Evet, bence de büyük ihtimal WEP dir. Tablet WEP, WPA hepsini görüp bağlanabiliyor ama sanırım wep korumalı hot spotlarda erişimle ilgili sorun çıkıyor. Çünkü şimdi Wifi açık tarama yapıp bakıyorum, WEP li olan ağları da görüyor tablet. Bendeki ağların hep WPA2 yaptığım için WEP ile bağlanma konusunda bir tecrübem yok malesef. Yapabiliyorsanız güvenlik ayarını WPA2 yapmanızı tavsiye ederim, sorunsuz tüm cihazlar bağlanır bu ayar ile. Ayrıca WPA2 de son derece güvenilir bir şifreleme sistemidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexia -- 22 Ağustos 2012; 13:24:28 >

• quote:

quote:

WEp yapıyorum şifresiz yapıyorum hiç birini yemiyor program özelliğinde WPA yok bir onu deneyemedim
  • quote:

quote:

quote:

Evet, bence de büyük ihtimal WEP dir. Tablet WEP, WPA hepsini görüp bağlanabiliyor ama sanırım wep korumalı hot spotlarda erişimle ilgili sorun çıkıyor. Çünkü şimdi Wifi açık tarama yapıp bakıyorum, WEP li olan ağları da görüyor tablet. Bendeki ağların hep WPA2 yaptığım için WEP ile bağlanma konusunda bir tecrübem yok malesef. Yapabiliyorsanız güvenlik ayarını WPA2 yapmanızı tavsiye ederim, sorunsuz tüm cihazlar bağlanır bu ayar ile. Ayrıca WPA2 de son derece güvenilir bir şifreleme sistemidir.

Sana katılıyorum Dexia ama bir

Örnek:Bir cafedeki Hotspot'un güvenlik türünü değiştiremessin.Yani bir kere çözümü uygulamak varken her Hotpotun güvenlik türünü değiştimek saçma olur

• quote:

EYgt, eline sağlık, tabletimi aldığımda oynadığım ilk oyun bu olmuştu. Bunun bir de ince ayarı vardı (efekt kalitesini mükemmel yapıyor), diğer başlıkta yazdığım, onu ekleyip ilk sayfaya yapıştıralım bunu. Ama download linkleri büyük ihtimal gider, söyleyim. Aslında ücretsiz bir oyun bu ama kurallar gereği siliyorlar.

Evet o ayarıda ekleyelim, Nokia bölümünde bir çok ücretli uygulama ve oyun halen paylaşılmakta Ana konuda o zaman komple temzilik yapmaları lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYgt -- 22 Ağustos 2012; 13:31:44 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.