Şimdi Ara

Android 4.1.1 li Samsung Galaxy Nexus video inceleme 'Ne geldi? Ne Getirdi?'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
3
Favori
38.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android Jelly Bean 4.1.1 güncellemesi ile ilgiyi tekrar üzerine çekmeyi başaran Samsung Galaxy Nexus test masamızda! Bu videomuzda hem Android 4.1 güncellemesi ile gelen yenilikleri anlatıyor hem de Galaxy Nexus'un gelişen performansını ekranlarınıza taşıyoruz.

• Sagdaki Leptop Alinwarenin Miydi Benmi Yanlış Gördüm.

• Bu güncelleme s3 ü uçuracak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android alınacaksa Nexus alınmalı diye düşünüyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

Android alınacaksa Nexus alınmalı diye düşünüyorum artık

+1 aynı fikirdeyim, heleki samsung yalan oldu artık destek konusunda
  • iştee buu harikaa :D nexus en iyi android cihaz bence

• Erdi Kral da almış önüne Alien'i :D

• quote:

Orijinalden alıntı: memoseler
    Android alınacaksa Nexus alınmalı diye düşünüyorum artık

Adamların da zaten amacı bunu dedirtmekti sanırsam :)

• Özellikler bakımında belki öyle ahım şahım bir cihaz değil GPU'su eski kaldı ancak gerek tasarım gerekse destek anlamında eksiksiz bir cihaz.

• 4.1 le internet bağlantısına gerek kalmadan sesli komut, gayet güzel olmuş, telefonunda interneti olmayan kullanıcıların çoğunun bu özellikten haberi bile yoktu, bilmeyenler için özetlemek gerekirse klavyede mikrofona siz konuşuyorsunuz ,telefon yazıya döküyor, mesajlaşmada ,not yazmada internette gezinirken vs özetle klavye kullanacağımız her işlevde oldukça işe yarıyor,4.1 le arayuz menuler de oldukca hızlanmış,böylece apple fanboylarının bir bahanesi daha tarihe karışmış oldu, bu arada Mesut bey size özel mesaj göndermiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 e de bir an önce gelsin.

• çok güzel anlatım almuş agzınıza saglık ben şimdiden s3 me nezaman bilinmıyor şimdiden heycanlandım baya nexus degisiklik olmus çok stabil çalısıyooor

• yeni nesli telefonlara sahip olan biri değilim ama daha önce yaşanılan bir çok sorun hakkında fan kullanıcıların gıgı bile çıkmazken şimdi yeni güncellemede giderilen sorunların listesinin haberini izlemek harbi beni şok etti ! yani anladık fanatiksiniz ama bare eleştirilerinizi tarafsız yapın !

yoksa sorunlu sorunlu telefon önererek aldırıyorsunuz !?

• s3 ve one x ile karşılaştıracaksınız diye bütün videoyu izledim. haftanın menüsünde s3 ve one x ile de karşılaştıracağınızı söylemiştiniz.

• Androidten anlamam ama zaman geçsin diye izledim
  • mevcut donanımı stabil bi şekilde kullanıyor olması da ayrı bi güzellik
  • Android şimdiye kadar gerçekten çok çok güzeldi. Helede yaklaşık 1 yıl IOS kullandıktan sonra bana ilaç gibi gelmişti. Ama Android 4.1.1 sürümüyle artık neredeyse mükemmel olmuş. Bu kadar değişiklik beklemiyordum bu sürümde. Video'yu izledikten sonra çok şaşırdım ve sevindim. Bu sürümü s3'te denemek için sabırsızlanıyorum.

• Apple ın Galaxy Nexus u neden Amerika pazarında yasaklatmaya çabaladığı ortaya çıktı böylelikle... sonuçta google uzun bir zaman sonra özellikle arayüz anlamında etkili çıkış yapmış ve ios un meşhur stabilitesini ezip geçmiş e tabi 399 dolardan 349 dolara düşürülüşünü de hesaba katarsak Apple ı ciddi oranda vuracağı belliydi.. garibimde yasaklatmaya çalıştı ama pek başarılı olamadı...

kişisel yorumum olacak ama Stock arayüzün işletim sistemine getirdiği hafiflik budur diye düşünüyorum diğer üreticilerde örneğin samsung touchwiz de yada HTC Sense de işletim sistemine bir menü koyup stock arayüze dönme seçeneği koysa bence daha güzel olur...

bu dediğimi Ascend P1 de Huawei yaptı sonuçta Google dan stok ICS yi aldı marketten en bilinen 3D launcher ile destek yaptı ve kişinin seçimine bağladı bence daha güzel oldu...

son olarak Android te Nexus cihazlardan şaşmamak lazım diyorum...

• 8 ay önce çıkan telefonu donanım ile öldürdüler. küllerinden jelly bean ile tekrar doğuşunu görmek güzel... 1 ay sonra 4.1 güncellemesi alan s3 ve onex tartışmalarını izlemek için can atıyorum :))

• Keşke bir Miku Miku Benchmark yapsanız...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.