Şimdi Ara

Mozilla Firefox ve Adobe Flash Player Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
28.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuanda mozillla firefox 14.0.1 sürümünü kullanıyorum. flash player sürümü ise "Adobe Flash Player 11.3.300.265" Uzun zamandır aşağıdaki resimde görülen hatayı sürekli olarak alıyorum ve artık canıma tak ettirdi
    google chrome'da da aynı sorun var, sadece opera sağlıklı olarak çalışıyor flash playerın bu sürümü ile ama yıllardır firefox kullandığım için operaya alışamadım
    Adobe Flash Player'ın eski sürümünü indirip kurdum ve hata vermeyi kesti ama yine de sağlıklı bir şekilde çalışmadı ve birçok video görüntülenemedi veya birçok sitede sorun yaşadım.
    bu soruna bir türlü çözüm bulamadım. firefox kullanan herkeste bu sorun var mı acaba? Ve bu soruna herhangi bir şekilde çözüm getirebilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mundt -- 22 Temmuz 2012; 2:49:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctankep

Hocam malesef düzelmedi
    Problem aşağıdaki resimde görüldüğü gibi... videolar açılmıyor, aslında video ilerliyor arka plandan ses geliyor ama görüntü yok..
    Birde her flash içerikli siteye girdiğimde resimde görüldüğü gibi ya windows görev çubuğunda flash playerın simgesi çıkıyor yada ilk mesajımda verdiğim resimdeki gibi appcrash hatası çıkıyor ve "adobe flash player 11.3 r300 çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum..
    Ayrıca kullandığım işletim sistemi win7 64bit
    yani 64bit olduğu için bu sorun olabilir mi?

Selam
    Bilgisayarınızda Codec paketi yüklü mü? Yüklü değilse size aşağıda link veriyorum 64-Bit için. Bunu kurun ve deneyin. Şimdilik buralardayım kardeş.
    Kolay gelsin..

Codec 64-Bit:http://files1.majorgeeks.com/files/9b1fc5df81cadf52164c02bf92678f95/multimedia/K-Lite_Codec_Pack_910_x64.exe

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay_KG

quote:

Orijinalden alıntı: Ctankep

Hocam malesef düzelmedi
    Problem aşağıdaki resimde görüldüğü gibi... videolar açılmıyor, aslında video ilerliyor arka plandan ses geliyor ama görüntü yok..
    Birde her flash içerikli siteye girdiğimde resimde görüldüğü gibi ya windows görev çubuğunda flash playerın simgesi çıkıyor yada ilk mesajımda verdiğim resimdeki gibi appcrash hatası çıkıyor ve "adobe flash player 11.3 r300 çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum..
    Ayrıca kullandığım işletim sistemi win7 64bit
    yani 64bit olduğu için bu sorun olabilir mi?

Selam
    Bilgisayarınızda Codec paketi yüklü mü? Yüklü değilse size aşağıda link veriyorum 64-Bit için. Bunu kurun ve deneyin. Şimdilik buralardayım kardeş.
    Kolay gelsin..

Codec 64-Bit:http://files1.majorgeeks.com/files/9b1fc5df81cadf52164c02bf92678f95/multimedia/K-Lite_Codec_Pack_910_x64.exe

Hocam düzeldi ya çok teşekkür ederim, şu mübarek günlerde Allah razı olsun
    ilk önce tekrar firefoxu tamamen sildim ve baştan kurdum. sonra üzerine flash playeri. En son olarakta verdiğiniz codec paketini kurup pc'yi baştan başlatınca düzeldi
    demek bütün sorun codec ile ilgiliymiş heralde, bu hiç aklıma gelmemişti bilseydim en baştan kurardım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.