Şimdi Ara

Bosch WAY24840TR ( Yeni İ-Dos Serisi ) Çamaşır Makinesi İncelemesi ! ( SS & VİDEO ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
13
Favori
67.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E tabi bizim 18 sizinki 22 yılların pisliği birikiyor makinede normaldir. Bizimkinin kapağı değiştiği için gövdeden daha beyaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar;
    1- kullanıcılar makinesinden memnun galiba genel olarak, doğru mu?
    2- WAY24841TR modeli ile bu model arasında ne fark var bilen var mı?
    3- bu makineden daha iyi bir bosch modeli yok biliyorum. doğru mu?
    4- mieleyi (ve adı bilinmeyen arkadaşlarını) saymazsak bundan daha iyi bir makine var mı?
    5- samsung eco bubble hakikaten temizlik için imaj çalışması mı?
    6- onu alacağına şunu al diye bir öneri var mı? (durulama sensörüne fena taktım bu özellik yoksa çok önemli bir artısı olmalı :))
    Temelde bir çamaşır makinesinden beklenen özelliklere sahip görünüyor bu alet; temiz yıkasın, sessiz olsun, kapasite geniş olsun, dayanıklı olsun ve pek sorun çıkmasın, sorun çıktığında servis ve marka arkasında dursun, artı olarak deterjan dozajlama özelliği var
    ama ben durulama suyu sensörüne taktım hakikaten iyi çalışıyor mu bu durulama sensörü
    çok soru sordum galiba cevaplar için teşekkürler.

Not: aslında combo (LG F14A8RDS5 veya AEGL87695WD) düşünüyordum, ama herkes ayrı al diyor. ayrı alacaksam da almışken en iyisini alayım diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: paries

Merhaba arkadaşlar;
    4- mieleyi (ve adı bilinmeyen arkadaşlarını) saymazsak bundan daha iyi bir makine var mı?
    6- onu alacağına şunu al diye bir öneri var mı? (durulama sensörüne fena taktım bu özellik yoksa çok önemli bir artısı olmalı :))
    Temelde bir çamaşır makinesinden beklenen özelliklere sahip görünüyor bu alet; temiz yıkasın, sessiz olsun, kapasite geniş olsun, dayanıklı olsun ve pek sorun çıkmasın, sorun çıktığında servis ve marka arkasında dursun, artı olarak deterjan dozajlama özelliği var
    ama ben durulama suyu sensörüne taktım hakikaten iyi çalışıyor mu bu durulama sensörü

Not: aslında combo (LG F14A8RDS5 veya AEGL87695WD) düşünüyordum, ama herkes ayrı al diyor. ayrı alacaksam da almışken en iyisini alayım diyorum.

1- yeni aldık o açıdan bu soruya cevap vermesek daha iyi. şimdiye kadar sıkıntı yok,memnunuz.
    2- ön kapak etrafındaki çerçeve onda krom görünümlü bundaki mat tek fark bildiğim kadarıyla o.
    3- devir sayısını saymazsak yok. bu 1200 dd.
    4- AEG Electrolux 'ün güzel makineleri var ama birebir hangisi iyi konusunda diyemem. Kağıt üstünde çok iddialı onlar da. Mielenin en ucuz modeli haricinde bundan üstün olduğunu düşünüyorum. Buhar işi önemliyse AEG'ye bakardım ben şahsen.
    5- Bilgim yok.
    6- AEG Electrolux yada LG'nin üst seviye ürünlerine bakılabilir. Miele de düşünülebilir. Tercih ve bütçe meselesi.

Durulama sensörü devrede diyor yıkamanın bir aşamasında. IDOS dozaj normal kullandık ve köpük uyarısı vermedi. Verse idi sensör sayesinde tekrar durulayacaktı herhalde.
    İyi çalışıp çalışmadığını denemek için deterjan dozajı ile oynamak gerek sanırım.

• Tartismasiz i dos hepsinden daha iyi AEG sıkmaya gecerken takirti yapıyor Samsung eco Bublé hikaye zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 7 Mart 2014; 15:59:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paries P kullanıcısına yanıt
    Bütçenizi 3000 tl lere çıkartabilirseniz mielenin üst sınıfları vardır

• birde bunun aynı özelliklerde siemens var onun fiyatları daha makul gibi onun bir farkı var mı olumlu veya olumsuz.
  • paries P kullanıcısına yanıt
    Kısacası size önerim paran varsa miele yoksa bosch

• quote:

birde bunun aynı özelliklerde siemens var onun fiyatları daha makul gibi onun bir farkı var mı olumlu veya olumsuz.

Herşey ayni tasarım farkli

• quote:

Merhaba arkadaşlar;

Kullanıpta memnun olmayan yok gibi.
    herkesin otorite kabul ettiği mile dışında bariz bir alternatif gelmedi.
    Ama bekliyorum (birkaç yer de durumumdan bahsettim ve @candogan62 üstadı ve ilgilileri yorum yazmaya çağırdım. Tüm yorum yazanlara teşekkür ederim...
    http://forum.donanimhaber.com/m_88801934/tm.htm

• 40 ile 41 farki nedir? 300tl fark verdi bayi

• MultiCore kullanıcısına yanıt
    Kapak tasarımı ve paneli daha ışıl ışıl yoksa bir farkı yok ikiside aynı makine ve fiyatları aynıdır kataloğunda (2804 ₺ ) . Size herhalde kar etmek için yalan söylemişler. İnternetten bosch un sitesine girip bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 22 Mart 2014; 8:15:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku2304

Kapak tasarımı ve paneli daha ışıl ışıl yoksa bir farkı yok ikiside aynı makine ve fiyatları aynıdır kataloğunda (2804 ₺ ) . Size herhalde kar etmek için yalan söylemişler. İnternetten bosch un sitesine girip bakabilirsiniz

Baktim herseyi ayni ama yeni seri oldugu icin pahali muhtemelen. Mutlaka vardir bir fazlasi

• quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

quote:

Orijinalden alıntı: utku2304

Baktim herseyi ayni ama yeni seri oldugu icin pahali muhtemelen. Mutlaka vardir bir fazlasi

Kapağı krom

• 841 A+++ dan %30 daha enerji tasarruflu diyor ne gibi bir fark varda böyle bir tasarrufu sağlıyor acaba.
    kaçar lira fiyat verdiler bende almayı düşünüyorum.
  • bende evlilik oncesi asaada oldugumdan way841 alicam.. tum mesajlari okumustum bir ara, en iyi leke cikartan persil expert diye okumustum..

Simdi gecen gun tvde omo'nun sanirim yeni nesil sivi deterjanlari cikmis onun reklami vardi.. alip deneyen oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2600 fiyat verdiler en düşük 841 için 2400'e bulabilir miyim ne dersiniz.
  • quote:

2600 fiyat verdiler en düşük 841 için 2400'e bulabilir miyim ne dersiniz.

İnternet mağazalarından belki.
  • Arkadaşlar mix programında I dos özelliğini kullanarak yani sıvı deterjanla yıkıyorum bazen çamaşırları. Deterjan miktarı en düşükte olmasına rağmen
    yıkmanın sonunda köpük tespit edildi yazıyo. Hatta kapağı açınca kenarda köpükler görüyorum. En düşükte olmasına rağmen neden köpük oluyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıragen

Arkadaşlar mix programında I dos özelliğini kullanarak yani sıvı deterjanla yıkıyorum bazen çamaşırları. Deterjan miktarı en düşükte olmasına rağmen
    yıkmanın sonunda köpük tespit edildi yazıyo. Hatta kapağı açınca kenarda köpükler görüyorum. En düşükte olmasına rağmen neden köpük oluyo?

Baz ayarını dusurun sıvı deterjan yogunsa biraz su katın seyreltin deterjani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 25 Mart 2014; 23:17:36 >
  • Baz ayarını nereden düşürücem.Biraz anlatırsanız memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.