Şimdi Ara

Bosch WAY24840TR ( Yeni İ-Dos Serisi ) Çamaşır Makinesi İncelemesi ! ( SS & VİDEO ) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
13
Favori
67.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku2304

Yeni tipe daha önem vermişler

Almanya daki üst seri ile aynı görüntüye kavuşmuş.
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Evet doğru dediniz almanya da bunların idos suz modelleri var ( bu panelli grili felan ) bide 9 kilosu olsaydı iyi olurdu

• quote:

Evet doğru dediniz almanya da bunların idos suz modelleri var ( bu panelli grili felan ) bide 9 kilosu olsaydı iyi olurdu

Vario soft tamburun hacmi 65 lt bu yüzden 9 kg yazmalarına dikkat etmeyin doğrusu 8 kg yıkadığıdır 65 lt lik aynı tambur var hepsinde
    Ya ne biliyim bosch 9 kilo ile 8 kilo arka arkayaydı marmara forum media markette baktım içine sanki 9 kilonunki daha derindi

• quote:

Ya ne biliyim bosch 9 kilo ile 8 kilo arka arkayaydı marmara forum media markette baktım içine sanki 9 kilonunki daha derindi

Tambur hacimleri aynı 65 lt o konuda içiniz rahat etsin zaten kendi fabrika verilerindede ikisininde tambur hacmi 65 lt gözüküyor.
    Çok teşekkür ederim biliyordum ama yinede bazı bilmeyenler için bilgileri olur .Ama annem işte 9 kilo olsun diyor way28762 modeli 9 kilo yorgan programı olduğu için annem onu istiyor

• quote:

Çok teşekkür ederim biliyordum ama yinede bazı bilmeyenler için bilgileri olur .Ama annem işte 9 kilo olsun diyor way28762 modeli 9 kilo yorgan programı olduğu için annem onu istiyor

İnşallah amortisörleri ve rulmanları WAY24840TR deki gibi olur. WAY24840TR de Miele nin 5872-5874 deki modeli gibi çelik amortisörler var ve rulmanlar kaliteli inşallah WAY28762TR de de aynı amortisör ve rulmanlar vardır öyle olursa çok memnun kalırsınız
    Çok doğru dediniz ya inşallah olur da memnun kalırız

• Ama tahminimce öyledir çünkü home professional serisi ya

• Bu makinadan sanirim arkadaş aldı. Gayet memnun.takip edelim ilerde bende dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paradoks01 kullanıcısına yanıt
    Bosch i dos mu yoksa bnm dediğim way 28762 tr 9 kiloluk makineyimi kastettiniz ?

• quote:

Ama tahminimce öyledir çünkü home professional serisi ya

Ben Home Professional seriden başka cihazda kullandım WAY28760TR bu makinedeki rulmanlar pek kaliteli değildi amortisörlerde çelik değildi

Yalnız şöyle bir durum var Bosch ta teknisyen arkadaşım var yeni serilerde amortisörler I-DOS taki gibi oluyor dedi ama rulmanlar ne durumda bilmiyorum.
    Bir zahmet müsait olduğunuz bir gün arkadaşınza sorabilirmisiniz
    Tambur çelik mi
    Rulmanları nasıl
    Amortisörleri nasıl ?

• quote:

Bir zahmet müsait olduğunuz bir gün arkadaşınza sorabilirmisiniz
    Tambur çelik mi
    Rulmanları nasıl
    Amortisörleri nasıl ?

Tambur çelik o konuda içiniz rahat olsun sadece dış kazan polinoxtur yani plastik çelik karışımı ama tambur dediğim gibi çelik o konuda içiniz rahat olsun

Amortisör konusundada içiniz rahat olsun yeni serilerde amortisörler kaliteli çıkıyor çelik aynı I-DOS taki gibi demişti arkadaş.

Rulmanlar konusunda maalesef o kadar kolay yorum yapamayabilir çünkü makine çok yeni rulmanlar hemen öyle kolayca bozulan parçalar değil zaten kaç tane satmıştır kaç defa servise gitmiştir ki rulmanlar konusunda maalesef bilgi veremez ama inşallah WAY24840TR deki gibidir rulmanlar o zaman çok memnun kalırsınız

Çook teşekkür ederim ve içim rahatladı bizim arçelik 4100 de bozulmadı bir türlü 18 senelik ve kazanı plastik tamburu çelik idi annem çelik tamburlu istiyor onun için iyi olacak nerde o eski siemens patentli arçelikler boschlar
    Bosch derken aklıma geldi halam hala bosch kullanıyor 29 senedir tık demedi sadece biraz altından su kaçırıyor az onu yaptırsa bi 10 yıl daha rahat kullanır ve 0 gibi

• quote:

Çook teşekkür ederim ve içim rahatladı bizim arçelik 4100 de bozulmadı bir türlü 18 senelik ve kazanı plastik tamburu çelik idi annem çelik tamburlu istiyor onun için iyi olacak nerde o eski siemens patentli arçelikler boschlar
    Bosch derken aklıma geldi halam hala bosch kullanıyor 29 senedir tık demedi sadece biraz altından su kaçırıyor az onu yaptırsa bi 10 yıl daha rahat kullanır ve 0 gibi

Evet gerçekten öyle eski Bosch Siemens ler artık yok keşke öyle makineler yine olsa alıp 25 sene kullansak ama artık yeni makineler o kadar uzun ömürlü değil maalesef
  • Babannem 27 sendir 2200 kullanıyordu kazanı düştüğü için tambur biryerlere sürtüyordu değiştirdi amcam da ona 3300 verdi son iki sendir onu kullanıyor halbuki basitti sevis çağırıp yeni amortisörler falan eski yerlerine geçirecek amortisörleri ve çalışacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 9 Şubat 2014; 11:30:41 >
  • Valla biz hala 4100 arçelikle devam 18 senedir ama sıkmasında problem var çok sallanıyor birgün olursa videosunu çeker atarım diyicem de videoyu buraya atmayı bilmiyorum bilsem keşke

• quote:

buzulmadı bir turlu makinen bozuldu
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.