- x
iTunes telefonu görmüyor...
6 Cevap14667 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

43 Mesaj
21 Temmuz 2012; 19:28:46 

Merhabalar başlıkdan da belirttiğim gibi iTunes telefonu görmüyor.Sorun telefonda değil.Diğer bilgisayara bağladığımda görüyor. Fakat gören bilgisayarda win. 7 ult. 32 bit var. Diğerinde ise win. 8 64 bit. sorunun win 8. den kaynaklandığını sanmıyorum, zira win 8 i 2 gün önce kurdum. Yani onda windows 7 64 bit ult. vardı ozaman da görmüyordu. Cihaz tahmin edeceğiniz üzre iPhone ( 4 32 gb). Biraz araştırdım reset at düzelir falan demişler. Uğraşamam... çünkü sorun pc de.. Artık çıksın bi iTunes dahisi çözsün şunu :) Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkürler.

İmzam yok parmak bassam olur mu?

10750 Mesaj
21 Temmuz 2012; 20:44:53 

Mevcut bilgisayarınızdaki farklı USB portuna bağlayıp dener misiniz?

Za krst casni za burek masni zivela Majka Srbija!

Српски мислим,Српски Дишем,Српски причам,Српски пишем с ћирилицом, моје мило српство пазим традиција то је СРПСКА,и дичим се Јер ја имам СРПСКО Срце у грудима !!

43 Mesaj
21 Temmuz 2012; 21:08:31 

quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Mevcut bilgisayarınızdaki farklı USB portuna bağlayıp dener misiniz?

Cevabınız için teşekkürler. Bütün portları tek tek denedim gene görmüyor.

Saygılar...

10750 Mesaj
21 Temmuz 2012; 21:11:17 

O zaman bilgisayardaki bütün USB cihazlarını söküp, sadece telefon bağlı olsun. Bakalım yine görmeyecek mi?

Za krst casni za burek masni zivela Majka Srbija!

Српски мислим,Српски Дишем,Српски причам,Српски пишем с ћирилицом, моје мило српство пазим традиција то је СРПСКА,и дичим се Јер ја имам СРПСКО Срце у грудима !!

58 Mesaj
21 Temmuz 2012; 22:16:02 

quote:

Orijinalden alıntı: sefabeker

Merhabalar başlıkdan da belirttiğim gibi iTunes telefonu görmüyor.Sorun telefonda değil.Diğer bilgisayara bağladığımda görüyor. Fakat gören bilgisayarda win. 7 ult. 32 bit var. Diğerinde ise win. 8 64 bit. sorunun win 8. den kaynaklandığını sanmıyorum, zira win 8 i 2 gün önce kurdum. Yani onda windows 7 64 bit ult. vardı ozaman da görmüyordu. Cihaz tahmin edeceğiniz üzre iPhone ( 4 32 gb). Biraz araştırdım reset at düzelir falan demişler. Uğraşamam... çünkü sorun pc de.. Artık çıksın bi iTunes dahisi çözsün şunu :) Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkürler.

Öncelikle iTunes programını kurarken USB portuna takılımıydı telefonunuz ? Eğer bu şekil bir yükleme yaptıysanız size tavsiyem önce itunes u uninstall edip sonrasında bilgisayarı yeniden başlatın. Masa üstünde iken tekrar yükleyin (telefon takılı değilken usb portuna. Bu önemli çünkü ). Sonrasında son defa tekrar yeniden başlatın işletim sisteminizi ve telefonu takıp usb portuna bakın bakalım otomatik olarak driverı görecek mi ? Bu standart sorun çözümüdür. Eğer Anakartın modelini verirsen daha detaylı tahmin etme şansımız olabilir diye düşünüyorum.

Saygılarla...

43 Mesaj
25 Temmuz 2012; 20:42:27 

quote:

Orijinalden alıntı: SISQO

Öncelikle iTunes programını kurarken USB portuna takılımıydı telefonunuz ? Eğer bu şekil bir yükleme yaptıysanız size tavsiyem önce itunes u uninstall edip sonrasında bilgisayarı yeniden başlatın. Masa üstünde iken tekrar yükleyin (telefon takılı değilken usb portuna. Bu önemli çünkü ). Sonrasında son defa tekrar yeniden başlatın işletim sisteminizi ve telefonu takıp usb portuna bakın bakalım otomatik olarak driverı görecek mi ? Bu standart sorun çözümüdür. Eğer Anakartın modelini verirsen daha detaylı tahmin etme şansımız olabilir diye düşünüyorum.

Saygılarla...

2 pc de notebook goren pc asus f52q gormeyen hp pav'l'on dv6 1356et ayrica programa g,rev y,net'c'den bakti[imda cpu nun %50 ye yakinini kullaniyor ve pc kasiliyor bunun bi caresi varmidir programi apple dan son surumunu indirip defalarca kurdum gene ayni

58 Mesaj
27 Temmuz 2012; 0:53:55 

quote:

Orijinalden alıntı: sefabeker

2 pc de notebook goren pc asus f52q gormeyen hp pav'l'on dv6 1356et ayrica programa g,rev y,net'c'den bakti[imda cpu nun %50 ye yakinini kullaniyor ve pc kasiliyor bunun bi caresi varmidir programi apple dan son surumunu indirip defalarca kurdum gene ayni

Hmm. O zaman şöyle söyleyeyim belki bu bir çözüm olabilir. iTunes=>Mağaza=>Bu Bilgisayarı Yetkilendir

Sonrasında bilgilerinizi girip kullanmak istediğiniz makinayı yetkilendirin. Diğer yandan CPU gücü %50 demişsiniz. Sisteminizde sağlam bir antivirüs programı mevcut mu ? ( Full olarak satın aldığınız ? )

Saygılarla...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » iTunes telefonu görmüyor...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422