Şimdi Ara

Kingdom Hearts: 3D'nin Etkileyici Çıkış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance, nihai Avrupa çıkışını gerçekleştirdi, güzel bir çıkış videosu eşliğinde!

Amerika'lı oyuncular Kingdom Hearts 3D'ye 31 Temmuz'da kavuşacaklarken, oyunun Avrupa'ya alışılagelmişin dışında bu yöreye daha erken gelmesi 3DS sahiplerini sevindirdi. NGamer'ın 10 üzerinden 7.2 puan vererek ilk incelemesini yaptığı oyunun çıkış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Pc'de, ps3'te ve wii'dede oyun oynuyorum.kız arkadaşım oyun oynamamı hep yadırgıyor ama nedense en çok nintendo oynarken kız arkadaşım gelip ''çocuk gibi oyun oynuyorsun diyor.nintendoyla dalga geçmek için demiyorum ciddiyim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madiko

Pc'de, ps3'te ve wii'dede oyun oynuyorum.kız arkadaşım oyun oynamamı hep yadırgıyor ama nedense en çok nintendo oynarken kız arkadaşım gelip ''çocuk gibi oyun oynuyorsun diyor.nintendoyla dalga geçmek için demiyorum ciddiyim

cool story bro
  • quote:

Pc'de, ps3'te ve wii'dede oyun oynuyorum.kız arkadaşım oyun oynamamı hep yadırgıyor ama nedense en çok nintendo oynarken kız arkadaşım gelip ''çocuk gibi oyun oynuyorsun diyor.nintendoyla dalga geçmek için demiyorum ciddiyim

That post gave me a cancer sir ;(

• quote:

yaaw he he

• NGamer çok düşük bir puan vermiş bence. ign bile 8.5 vermiş oyuna.http://www.ign.com/games/kingdom-hearts-3d-dream-drop-distance/3ds-888778
  • Oyun on numara.N gamerdakiler oyundan anlamıyor herhalde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.