- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
3 günlük forma satış rakamı belli oldu
89 Cevap6404 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

124 Mesaj
21 Temmuz 2012; 16:54:54 

Gs yeni formalar satis: 54.638(ilk 3 gün+çocuk boy formalar dahil)

Gs kadikoy hatirasi: 98.524

Gs karanliklar içinden gün dogar ya aniden tisortu: 22.278. Gs sampiyonluk yarinlara kaldi tisortu: 5618.

Gs dergi haziran sayisi: 14.442 Gs dergi temmuz sampiyonluk almanagi:28.941(halen satista)

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 7 sa. 42 dk. kadarı kaldı.
21 Temmuz 2012; 17:16:41 

Daha önceki forma satışlarını bilmediğim için soruyorum. Bu rakamlar iyi mi?

5314 Mesaj
21 Temmuz 2012; 17:40:22 

Tişörtlerde ki rakamlar çok düşük geldi açıkcası bana...

Onun dışında formalar çok iyi girmiş satışa. 3 günde 55 bin çok iyi bir rakam. Henüz maddi açıdan hazır olmayanlar almadı mesela ben gibi. 2 tane almayı düşünüyorum bende. Bu hızla illa ki gitmez ama tahminim 500 bin satarız sene sonuna kadar belki çok daha fazla. Özellike GS Store Arena'da müthiş maç günü patlamaları olur bana sorarsanız...

60 Mesaj
21 Temmuz 2012; 17:42:40 

quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Tişörtlerde ki rakamlar çok düşük geldi açıkcası bana...

Onun dışında formalar çok iyi girmiş satışa. 3 günde 55 bin çok iyi bir rakam. Henüz maddi açıdan hazır olmayanlar almadı mesela ben gibi. 2 tane almayı düşünüyorum bende. Bu hızla illa ki gitmez ama tahminim 500 bin satarız sene sonuna kadar belki çok daha fazla. Özellike GS Store Arena'da müthiş maç günü patlamaları olur bana sorarsanız...

Evet hocam bende 3 tane alacam burdaki cogu 3 ünü de alacak formalarin.
Acaba nike store dan aldimi da sayiliyormu satislarda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Origin: Goeki1905

390 Mesaj
21 Temmuz 2012; 17:50:27 

Ağustos ayında 2 tane alacağım mesela formalar daha artar çok.

1-Fernando Néstor MUSLERA~3-Felipe MELO~4-Hamit ALTINTOP~5-Gökhan ZAN~8-Selçuk İNAN(C)~9-Umut BULUT~
10-Wesley SNEIJDER~11-Armindo Tue Na Bangna BRUMA~15-Alex Nicolao TELLES~
17-
Burak YILMAZ~18-Sinan GÜMÜŞ~21-Aurelien CHEDJOU~22-Hakan BALTA~
26-Semih KAYA~27-Emmanuél Eboué~28-Koray GÜNTER~29-Olcan ADIN~35-Yekta KURTULUŞ~52-Emre ÇOLAK~
53-Noordine AMRABAT~88-Veysel SARI~
90-Umut GÜNDOĞAN

5314 Mesaj
21 Temmuz 2012; 17:53:17 

quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Evet hocam bende 3 tane alacam burdaki cogu 3 ünü de alacak formalarin.
Acaba nike store dan aldimi da sayiliyormu satislarda

Sanmıyorum onlarında sayılacağının. Çünkü boyner'de satıyo forma YKM'de satıyo MKB'de satıyo. Bunların hepsini birden sayacaklarını pek zannetmiyorum. Büyük ihtimal sadece Galatasaray'dan alınan formalar sayılıyordur. Çünkü kâr oranları çok farklı store'den alınca veya başka mağazalardan alınca. Ancak yıl sonunda kulüp öğrenir NIKE'ın kaç forma ürettiği ve elden çıkardığını. Bu dediklerim kesindir demiyorum ama bana kalırsa durum budur yani...

314 Mesaj
21 Temmuz 2012; 17:56:20 

119 TL'den satılan formanın 102 TL'si kulübe kalıyormuş.. Twitterda öyle bir rt gördüm.. Eğer doğruysa ve bu sezon 300bin forma satsak ..

300bin x 102 TL : 30.6 Milyon TL

1771 Mesaj
21 Temmuz 2012; 17:57:54 

quote:

Sanmıyorum onlarında sayılacağının. Çünkü boyner'de satıyo forma YKM'de satıyo MKB'de satıyo. Bunların hepsini birden sayacaklarını pek zannetmiyorum. Büyük ihtimal sadece Galatasaray'dan alınan formalar sayılıyordur. Çünkü kâr oranları çok farklı store'den alınca veya başka mağazalardan alınca. Ancak yıl sonunda kulüp öğrenir NIKE'ın kaç forma ürettiği ve elden çıkardığını. Bu dediklerim kesindir demiyorum ama bana kalırsa durum budur yani...

Hocam onların belli bir kısmı kulübe belli kısmı mağazaya belli kısmı da Nike firmasına kalıyor diye biliyorum. Yani oradan alınan ürünlerde kulüp daha az para kazanıyor ama kazanıyor sonuçta :)

Life is hard, real hard, incredibly hard. You fail more often than you win. Nobody's handing you anything. It's up to you to puff up your chest, stretch your neck, and overcome all the difficult. The nasty. The mean. The unfair. You want more than you have now? Prove it! You want to be the very best there is? Get out there and earn it! Once you decide that, you will know where it is you want to be and you won't stop pushing forward until you get there! That's how winners are made. At the end of the day, success is what we all want. We all wanna win and the race will be won. There is no question about that. So, come on. Get out on top! Run faster! Dream bigger! Live better than you have ever before. This is in you! You can do it! Do it for yourself. Prove it to yourself.

7614 Mesaj
21 Temmuz 2012; 18:00:10 

quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

119 TL'den satılan formanın 102 TL'si kulübe kalıyormuş.. Twitterda öyle bir rt gördüm.. Eğer doğruysa ve bu sezon 300bin forma satsak ..

Benim bildigim 60-70 arası bir rakam kalıyor kulube

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Temmuz 2012; 18:00:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Benim bildigim 60-70 arası bir rakam kalıyor kulube

Bende 30 € diye biliyorum

2822 Mesaj
21 Temmuz 2012; 18:02:04 

quote:

O formanın maliyeti en fazla 20 tl'dir. (Paketleme ve lojistik maliyetleri dahil)

Kalan 100 lira Nike ve Gs arasında pay ediliyordur.

Yarı yarıya olsa 50 tl bize kalır.

60 Mesaj
21 Temmuz 2012; 18:06:03 

quote:

Ozaman izine geldigimde alirim daha iyi
10 ayda artik

21 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Reklam1
21 Temmuz 2012; 18:08:06 

daha ben alıcam forma + almanak.

76 Mesaj
21 Temmuz 2012; 18:28:45 

Almanak ne zamana kadar satışta ? Bir bilginiz var mi? ,

979 Mesaj
21 Temmuz 2012; 18:50:38 

Daha bizim şirketteki arkadaslarla forma almadık en az 40 tane alırız

Ben ayrıca, almanak ve kadıkoy hatıra tshirtu alıcam

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2012

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
8 sa. 33 dk. kadarı kaldı.
21 Temmuz 2012; 18:52:13 

daha beyaz çıkmadı çıksın onuda alıcam

1235 Mesaj
21 Temmuz 2012; 18:54:12 

Kadıköy hatırası rakamları 18 Haziran'a aitmiş, şu an 172 bin.
Şampiyonluk yarınlara kaldı 17 bin.

Kahrolsun Kapitalizm. Yaşasın Anarşi!

953 Mesaj
21 Temmuz 2012; 19:00:51 

1 formanın maliyeti 17TL diye bir haber vardı geçenlerde.Tabi geri kalan paranın ne kadarı bize kalıyodur bilemem.

59 Mesaj
21 Temmuz 2012; 19:02:14 

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Kadıköy hatırası rakamları 18 Haziran'a aitmiş, şu an 172 bin.
Şampiyonluk yarınlara kaldı 17 bin.

dün itibariyle 248 bin diye biliyorum

Galatasaray

1235 Mesaj
21 Temmuz 2012; 19:03:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Kel Adam

dün itibariyle 248 bin diye biliyorum

Bilmiyorum, ben de GS TV'de çalışan bir arkadaştan duydum.Ama o en az dedi.

2116 Mesaj
21 Temmuz 2012; 21:13:45 

quote:

hocam Nike 17 tl için yani yaklasık7 euro için forma yapmaz yanlıslık var o hesapta.

1771 Mesaj
21 Temmuz 2012; 21:18:04 

quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

hocam Nike 17 tl için yani yaklasık7 euro için forma yapmaz yanlıslık var o hesapta.

Pet şişeden geri dönüştürülerek üretiliyor bu sene tüm formalarımız. O yüzden olma ihtimali var bence :)

Life is hard, real hard, incredibly hard. You fail more often than you win. Nobody's handing you anything. It's up to you to puff up your chest, stretch your neck, and overcome all the difficult. The nasty. The mean. The unfair. You want more than you have now? Prove it! You want to be the very best there is? Get out there and earn it! Once you decide that, you will know where it is you want to be and you won't stop pushing forward until you get there! That's how winners are made. At the end of the day, success is what we all want. We all wanna win and the race will be won. There is no question about that. So, come on. Get out on top! Run faster! Dream bigger! Live better than you have ever before. This is in you! You can do it! Do it for yourself. Prove it to yourself.

2116 Mesaj
21 Temmuz 2012; 21:26:55 

quote:

Orijinalden alıntı: World So Cold

Pet şişeden geri dönüştürülerek üretiliyor bu sene tüm formalarımız. O yüzden olma ihtimali var bence :)

hocam dogrudur maliyeti ucuzdur felan ama nike o formadan kesinlikle 17 tl almıyordur en az %30-%40 alıyordur

481 Mesaj
21 Temmuz 2012; 21:30:44 

quote:

Formalardan %25 pay verir Adidas ve Nike.

5724 Mesaj
21 Temmuz 2012; 21:32:46 

Bugün Sultanahmet'te yabancı bi veledin üstünde bizim yeni sezon formayı gördüm. Resimde yabancı oldugu pek belli olmuyor ama yanından geçerken dikkat ettim ingilizce konuşuyorlardı.

0

Ölümüne GALATASARAY

1771 Mesaj
21 Temmuz 2012; 21:38:14 

quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

hocam dogrudur maliyeti ucuzdur felan ama nike o formadan kesinlikle 17 tl almıyordur en az %30-%40 alıyordur

O konuda haklısın. Bildiğim kadarıyla Nike mağazalarına giren her forma için 20-30 TL civarı garanti para satılırsa da 50-60 TL civarı para alıyoruz. Ama GS Store için durum ne bilemiyorum.

56 Mesaj
21 Temmuz 2012; 22:18:52 

yeni forma alan var mı hiç merak ediyorum. ben iki gün önce birinin üstünde gördüm kumaşı çok kalitesiz geldi bir acayipti. çakma mı diye düşünmedim değil.

5272 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:09:15 

quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Bugün Sultanahmet'te yabancı bi veledin üstünde bizim yeni sezon formayı gördüm. Resimde yabancı oldugu pek belli olmuyor ama yanından geçerken dikkat ettim ingilizce konuşuyorlardı.

0

Ben de biraz once Taksim'de bir Japon'un uzerinde Galatasaray sampiyonuk tisortu gordum. Hem de Nike olandan, 44 TL'lik mi ne...

1 milyon parcali icin aslanlar!

60 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:18:54 

Hedef 1 milyon parcali
Bunu basarirsak kulüp manyak gelir elde eder borclarimiz cok düser

1235 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:41:07 

Kombine satışlarında 17 kulüp'ün toplamı bizim kadar değil.
Formada da aynısı olacak büyük ihtimal,
Aslanın kükremesi yeter.

479 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:45:13 

quote:

Orijinalden alıntı: NT ^ avieN

Formalardan %25 pay verir Adidas ve Nike.

Pet şişelerden yapıldığı için çok ucuza mal oldu denmişti lansmanda ama

Man is the cruelest animal.

60 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:46:42 

Simdi seneye en az 40 bin kisiye mi oynuyoruz stadimizda?
Vay be artik yurtdisindan maclara da gelemiyecez desenize yer olmadigindan. CL maclarina özel gelmeyi düsünüyordum ama ne yazikki olmayacak gibi

481 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:48:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Silence26

Pet şişelerden yapıldığı için çok ucuza mal oldu denmişti lansmanda ama

İsterse sofra bezinden yapsınlar gene %25 veriyorlar. Prensipleri bu adamların her takıma aynı oranı vermek zorundalar. Bence yılda 1 formadan fazla almaya gerek yok, onun yerine günlük giyim için tshirt, sweat tarzı şeyler alın kulüp %100'den fazla kar ediyor bu ürünlerden.

1471 Mesaj

[22 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

21 Temmuz 2012; 23:49:06 

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Kombine satışlarında 17 kulüp'ün toplamı bizim kadar değil.
Formada da aynısı olacak büyük ihtimal,
Aslanın kükremesi yeter.

Aynen bu sene bizim takımda inanılmaz bir inanç var. Bunu hissetmemek mümkün değil.

868 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:54:19 

quote:

Orijinalden alıntı: World So Cold

O konuda haklısın. Bildiğim kadarıyla Nike mağazalarına giren her forma için 20-30 TL civarı garanti para satılırsa da 50-60 TL civarı para alıyoruz. Ama GS Store için durum ne bilemiyorum.

nike mağazasında verdiğimiz formalarda durum buyken bizim mağazada daha düşük olma ihtimali olur mu. bi düşün bakalım

METİN olun, CAN'ınızla oynayın, HAKKI'nızla kazanın!

1771 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:56:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Birşeydiyicem

nike mağazasında verdiğimiz formalarda durum buyken bizim mağazada daha düşük olma ihtimali olur mu. bi düşün bakalım

Daha düşük demedim ki zaten 70 olur 80 olur 90 olur. Bunlardan biri olur ama kaç olur bilmiyorum.

979 Mesaj
22 Temmuz 2012; 0:00:37 

Tshirtlerin maliyeti 3tl civarında. mesela Kadıkoy hatırası tshiti 25 tl ye satılıyor. 22 tlsi kar

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2012

744 Mesaj
22 Temmuz 2012; 0:22:06 

quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Simdi seneye en az 40 bin kisiye mi oynuyoruz stadimizda?
Vay be artik yurtdisindan maclara da gelemiyecez desenize yer olmadigindan. CL maclarina özel gelmeyi düsünüyordum ama ne yazikki olmayacak gibi

Süper lig maçlarına gelirsin sende, amaç cimbomu izlemek değil mi?

My name is Harry Kewell, Kewell from Galatasaray. Through my football career, I've felt many times, I've been pushed. They said "it's over", they said "he can't stand up, he can't play". I was reborn at Galatasaray. I've found friendship and happiness at Galatasaray. I've learnt one thing really well is such a privilege to be a part of Galatasaray

750 Mesaj
22 Temmuz 2012; 2:37:18 

quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

0

arkası da parçalı olsaydı keşke

593 Mesaj
22 Temmuz 2012; 3:43:23 

119 liralık formanın 10 lirası zaten vergi. 102 lira kulübe kalıyorsa Nike 8 liraya üretip kar mı yapıyor? :)

1067 Mesaj
22 Temmuz 2012; 4:03:12 

Bir arkadas yuzde 25 demiste bana gore kluplerin en az %40-50 arasi kari vardir piyasada satilan herhangi mali(elektronik,giyim vs) adam %50(%70 bile var) ile satiyor

COMINGSOON

2436 Mesaj
22 Temmuz 2012; 10:08:07 

quote:

Orijinalden alıntı: NT ^ avieN

İsterse sofra bezinden yapsınlar gene %25 veriyorlar. Prensipleri bu adamların her takıma aynı oranı vermek zorundalar. Bence yılda 1 formadan fazla almaya gerek yok, onun yerine günlük giyim için tshirt, sweat tarzı şeyler alın kulüp %100'den fazla kar ediyor bu ürünlerden.

Aynen.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

10107 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
lee byung
22 Temmuz 2012; 10:45:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ourge

yeni forma alan var mı hiç merak ediyorum. ben iki gün önce birinin üstünde gördüm kumaşı çok kalitesiz geldi bir acayipti. çakma mı diye düşünmedim değil.

Nike'ta çalışan bir çocuk var burada FENERBAHÇE TARAFTARI , Yıllardır bu işi yapıyorum Manu Barça formaları satıyoruz dedikten sonra anlattı;

''BEN BÖYLE KALİTELİ KUMAŞ GÖRMEDİM, GEREK DİKİŞLERİ GEREK YAKA VE KOL BÖLÜMÜ FELAKET KALİTELİ YAPILMIŞ, ÜSTELİK DÜĞMELERİDE KOPMAZ ŞEKİLDE TASARLANMIŞ (DEDİ VE DÜĞMELERE ASILDI) FORMAYI ÇOK ESNETSENDE YAPISINI BOZMUYOR, ÇOK KALİTELİ . BEN ŞAHSEN FENERLİYİM VE FORMALARIMIZIDA HEP ALIRIM BUNUN YANINDA HİÇBİRŞEY ADİDASIN YAPTIĞI''

Başka sorum yok sayın yargıç

What Doesn't Kill You Makes You Stronger
console xboxone gamertag assasina7e

56 Mesaj
22 Temmuz 2012; 12:57:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

Nike'ta çalışan bir çocuk var burada FENERBAHÇE TARAFTARI , Yıllardır bu işi yapıyorum Manu Barça formaları satıyoruz dedikten sonra anlattı;

''BEN BÖYLE KALİTELİ KUMAŞ GÖRMEDİM, GEREK DİKİŞLERİ GEREK YAKA VE KOL BÖLÜMÜ FELAKET KALİTELİ YAPILMIŞ, ÜSTELİK DÜĞMELERİDE KOPMAZ ŞEKİLDE TASARLANMIŞ (DEDİ VE DÜĞMELERE ASILDI) FORMAYI ÇOK ESNETSENDE YAPISINI BOZMUYOR, ÇOK KALİTELİ . BEN ŞAHSEN FENERLİYİM VE FORMALARIMIZIDA HEP ALIRIM BUNUN YANINDA HİÇBİRŞEY ADİDASIN YAPTIĞI''

Başka sorum yok sayın yargıç

yanlış anlaşılmasın niyetim kötülemek değil zaten böyle birşeyi katiyen yapmam. daha önceki mesajlarıma bakma şansın varsa veya denk gelmişsen tasarımları çok ama çok beğendiğimi yazmıştım. dışarda görüncede sizlerle düşüncemi paylaşayım dedim

1771 Mesaj
22 Temmuz 2012; 13:01:06 

quote:

Orijinalden alıntı: ourge

yanlış anlaşılmasın niyetim kötülemek değil zaten böyle birşeyi katiyen yapmam. daha önceki mesajlarıma bakma şansın varsa veya denk gelmişsen tasarımları çok ama çok beğendiğimi yazmıştım. dışarda görüncede sizlerle düşüncemi paylaşayım dedim

Hocam o gördüğünüzün çakma olma ihtimali de var ama :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Temmuz 2012; 17:51:08 

şuan forma satış miktarı 151 bin olmuş.