- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
BARTIN-AMASRA??
30 Cevap1210 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

639 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:21:57 

Arkadaşlar nasıl biyer bilgiiniz varmı? Burada siyasal bilimler okumayı düşünüyorumda..

Intel®Core™ i7-3630QM 2.40GHz ( Turbo Boost 3.4GHz) - 8GB RAM - 2048MB GDDR5 GTX660M

HTC One (M8)

101 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:30:46 

quote:

Orijinalden alıntı: assassin creed

Arkadaşlar nasıl biyer bilgiiniz varmı? Burada siyasal bilimler okumayı düşünüyorumda..

dostum 5 yıl boyunca orada yaşadım dünyanın cenneti başka söze gerek yok

639 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:38:55 

quote:

Orijinalden alıntı: alpbor

dostum 5 yıl boyunca orada yaşadım dünyanın cenneti başka söze gerek yok

Eyvallah hocam içimi rahatlattın :) İmkanları nasıl bilgi verebilirmisin?

Intel®Core™ i7-3630QM 2.40GHz ( Turbo Boost 3.4GHz) - 8GB RAM - 2048MB GDDR5 GTX660M

HTC One (M8)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Temmuz 2012; 14:41:10 

bende 5 yıl orda bulundum.Dünyanın cenneti falan değil karadenizin cenneti.1-2 gitmek güzelde daha sonrası sıkılıyorsun küçük kalıyor.Turistik kaleleri güzeldir bedenaltı discosu var.Eski bir sineması var.Tavşan adası var.Lunapark açıldı küçük biraz.Gezebileceğin çarşısı var.Bim var

1-2 hafta tatil için güzel bir yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krinorex -- 21 Temmuz 2012; 14:42:22 >

601 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:42:00 

geçen sene gittim tatil için cennet gibi ama sürekli yaşanılır mı bilemem

372 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:42:51 

Güzeldir hocam, Bartınlıyım. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Battlelog
She make me nervous

639 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:44:52 

Teşekkür ederim arkadaşlar bilgiler için.. Ben maalesef tatil için değil okumak için gidiyoum:) Samsundan gelicem sizce çok fark varmı Samsunla arasında yada benzerlikleri neler?

HTC One (M8)

639 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:56:10 

up:)

HTC One (M8)

247 Mesaj
21 Temmuz 2012; 15:49:52 

Hocam gayet yaşanacak, okunacak biyer. En azından heryer sahil, atar kafan birşeylere gidersin denize karşı oturusun bişeyler içersin. Manzarası var, havası temiz. Sonuçta orda edineceğin arkadaşlarınla amasra sende bambaşka biyer halini alıcaktır. 3 senede bir Sinop'tan İstanbul'a karadeniz turu yaparız, Amasra'nın yei ayrıdır. Çok seviceksin. Ben Aydın'da okuyorum, Amasra'ya geçmek ister misin? diye sorsalar, dakika düşünmem. Düşün; kuşadası ve izmir 40 dakika olmasına rağmen ;)

639 Mesaj
21 Temmuz 2012; 17:11:08 

quote:

Orijinalden alıntı: yunusemresa

Hocam gayet yaşanacak, okunacak biyer. En azından heryer sahil, atar kafan birşeylere gidersin denize karşı oturusun bişeyler içersin. Manzarası var, havası temiz. Sonuçta orda edineceğin arkadaşlarınla amasra sende bambaşka biyer halini alıcaktır. 3 senede bir Sinop'tan İstanbul'a karadeniz turu yaparız, Amasra'nın yei ayrıdır. Çok seviceksin. Ben Aydın'da okuyorum, Amasra'ya geçmek ister misin? diye sorsalar, dakika düşünmem. Düşün; kuşadası ve izmir 40 dakika olmasına rağmen ;)

Eyvallah hocam nasipse gidicem :) teşekkür ederim bilgiler için:)

HTC One (M8)

855 Mesaj
21 Temmuz 2012; 18:00:15 

amasra çok güzel bir yer doğa olarak.geçen sene ordan geçerken tepeden baktım çok hoşuma gitti,ama kışın nasıl olur bilmem.

Burjuva işçilerin dirisini, sosyalistler ölüsünü sömürür. Vicdan temelinden hareket, her iki sömürüye de baş kaldırmakdır. M. Nicolaus

323 Mesaj
21 Temmuz 2012; 18:53:33 

bende bartında iktisat okumayı düşünüyorum ama iibf kampüsüyle amasrayı bağdaştıramadım.Arkadaş okuyor bartında.Amasra arabayla yarım saat mesafede diyor.Bide denize gitmek içinde arabayla yarım saat gitmen gerekiyor diyor.Bartınlılar varsa bilgi verebilirmi bu konuda

0 Mesaj
21 Temmuz 2012; 19:35:47 

Bende bartınlıym çok güzel biyer boşuna ÇEŞMİ CİHAN dememişler. Ama çok pahalı bıyer onuda solıyım. küçükte olsa kafanı dınlemek için super bıyer.okulunada yardmcı olucak cunku canın sıkılıp ders calısacaksın :D:D
Birde tavsiyem var ordakı restorantta balık yemenı tavsıye ederım hele birde yanındaki salatayı gör :) ramazan ayında canım çekti şimdi bak :):):)

KÜSECEKSEK OYNAMAYALIM.

639 Mesaj
21 Temmuz 2012; 20:44:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ugyuh

Bende bartınlıym çok güzel biyer boşuna ÇEŞMİ CİHAN dememişler. Ama çok pahalı bıyer onuda solıyım. küçükte olsa kafanı dınlemek için super bıyer.okulunada yardmcı olucak cunku canın sıkılıp ders calısacaksın :D:D
Birde tavsiyem var ordakı restorantta balık yemenı tavsıye ederım hele birde yanındaki salatayı gör :) ramazan ayında canım çekti şimdi bak :):):)

Aman hocam hiç sosyal aktivite yok mu ders çalışmak istemiyorum ben

HTC One (M8)

2048 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
The Wild Bunch
21 Temmuz 2012; 20:48:06 

bartınlılar bi isimlerini yazabilirler mi?
Ben de 2 yıl kaldım fakat babamın tayini yüzünden ayrıldık. Belki tanıyorumdur sizi.
Bu arada amasra süper yer hocam sessiz sakin bir yer

46 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:28:43 

bartında 5 yıl kaldım.bartın ufak yerdir.1-2 yıl tamamda sorası sıkar.tek bir caddesi var aşağı yukarı yürüyüp durusun havuzdan kemerköprüye kadar :D amasra güzel yerdir ama orası da yani 1-2 gidersin hoş gelir ama bi süreden sonra sıkar.bikaç yıl içinde sıkılırsın bartıdan belki bikaç yıl bile sürmez yani.

265 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:35:26 

quote:

Benim nedense canım hiç külah şeklindeki 50 lirayı çekmedi

Anlayanlar olmuştur umarım

2978 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:37:53 

13 yıldır burada yaşıyorum. Hiçbir yararını göremedim. Neyseki bu sene son senem. Üniversite için geliyorsan hiç gelme derim. Üniversite üniversite değil bildiğin lise.

89 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:41:01 

kusura bakmada bartında siyasal bilimler okuyup ne olabilmeyi düşünüyorsun varsa imkanın başka yerlere bak,şehir olarak lise hayatından farklı olmaz.

BİM Fan Club

0 Mesaj
22 Temmuz 2012; 0:27:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Maydonoz Lastigi

Benim nedense canım hiç külah şeklindeki 50 lirayı çekmedi

Anlayanlar olmuştur umarım

pahalı oldugundanmı öle dedın ?

KÜSECEKSEK OYNAMAYALIM.

101 Mesaj
22 Temmuz 2012; 0:40:41 

quote:

pahalı oldugundanmı öle dedın ?

e yani

307 Mesaj
22 Temmuz 2012; 1:25:21 

Bartın'lı olarak kesinlikle öneririm çok fazla turistik yer var geceleri barda takılabilrsin sahili cok güzel ekim ayına kadarda denize girilebiliyor kesinlikle öneririm

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcalisir -- 22 Temmuz 2012; 1:27:19 >

31 Mesaj
30 Temmuz 2012; 22:41:01 

Arkadaşlar, 4-5 ağustos günlerinde Ankara'dan Amasra'ya gidip gezmeyi düşünüyoruz, iki kişiyiz. Yol üzerindeki Karabük, Safranbolu, sizin tavsiye edeceğiniz yerleri de gezebiliriz.
Bildiğiniz kadarıyla nasıl bir planımız olsun, biraz yol gösterir misiniz :)
Yol üzerinde nerelere uğrayalım, nerede yiyelim, nereleri gezelim, en önemlisi Amasra'da uygun olarak nerde kalalım, öğretmenevi falan da mı?
Bir yandan nette bakıyorum ama gözümün nuru forumuma da sorayım dedim :)

307 Mesaj
1 Ağustos 2012; 15:10:41 

quote:

Orijinalden alıntı: goktufan

Arkadaşlar, 4-5 ağustos günlerinde Ankara'dan Amasra'ya gidip gezmeyi düşünüyoruz, iki kişiyiz. Yol üzerindeki Karabük, Safranbolu, sizin tavsiye edeceğiniz yerleri de gezebiliriz.
Bildiğiniz kadarıyla nasıl bir planımız olsun, biraz yol gösterir misiniz :)
Yol üzerinde nerelere uğrayalım, nerede yiyelim, nereleri gezelim, en önemlisi Amasra'da uygun olarak nerde kalalım, öğretmenevi falan da mı?
Bir yandan nette bakıyorum ama gözümün nuru forumuma da sorayım dedim :)

Amasra'ya giderken yeni yolu deil eski yolu kullanın kesnlikle orada kuş kayası var kime sorsanız gösterir.Amasra'da bir sürü otel pansiyon var ama siz beleşe gelsin dersiniz hava sıcak plajda yatın derim iyi bi alternatif

31 Mesaj
1 Ağustos 2012; 15:16:54 

Kuşkayasını sözlükte de önermişler, gps le gideceğim eski yol yeni yolu nasıl anlarım. Otelin adresini girerim olmadı. Fiyatlara baktım booking den, kuşkayası 2 kişilik oda 155 TL. booking com da hepsi 150-200 arası. Pansiyonlar daha mı uygun olur, hoş booking.com da pansiyon da var. Şu ikisi hakkında yorumlar olumlu Emin Apart Pension, kuşna pansiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goktufan -- 1 Ağustos 2012; 15:18:23 >

2978 Mesaj
1 Ağustos 2012; 15:21:43 

Kuşkayasın'da hiçbir şey yok. Tamamen zaman kaybı.

31 Mesaj
1 Ağustos 2012; 15:27:50 

Nerede kalayım?
Kuşna pansiyon
Kuşkayası pansiyon
Emin Apart pansiyon
veya siz şurası diyorsanız orası olsun?

855 Mesaj
1 Ağustos 2012; 15:28:12 

goktufan@
amasra'ya gidersen cide'yede gidin bence, gideros'da balık yer dönersiniz beğenirseniz 1-2 gün kalırsınız.

Burjuva işçilerin dirisini, sosyalistler ölüsünü sömürür. Vicdan temelinden hareket, her iki sömürüye de baş kaldırmakdır. M. Nicolaus

2643 Mesaj
1 Ağustos 2012; 15:34:12 

Her yaz 3 ay burdayım hocam geldiğinde gitmek istemeyeceksin

Twitter - Facebook
IMDb 23/250

31 Mesaj
1 Ağustos 2012; 15:35:37 

quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

goktufan@
amasra'ya gidersen cide'yede gidin bence, gideros'da balık yer dönersiniz beğenirseniz 1-2 gün kalırsınız.

Ankara'dan cmtesi sabah çıkıp, karabük-safranbolu-bartın-amasra ya gideceğiz.
Sanırım cmtesi safranboluyu gezip akşama doğru amasrada olacağız, gece orada yatıp ertesi gün o civarı gezeceğiz. Dediğin yer bir mekan ismi mi (cide).
Bu arada tel ile aradım kuşna pansiyon 100 TL manzaralı, emin apart 120 TL ama bahçeye bakıyor dedi. Sanırım kuşnayı tutacağım. kuşkayası arıyorum düşmüyor.

Edit: Kuşnayı tuttum 100 TL iki kişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goktufan -- 1 Ağustos 2012; 16:01:03 >

855 Mesaj
1 Ağustos 2012; 16:16:56 

cide mekan ismi olurmu kastamonu'nun bir ilçesi
bartın-amasra-kurcaşile-çakraz-cide yolu üzerinden 70 k.m üzeri bir yol.
amasra'da konaklama ücretlerini pahalı buldum ama daha uygun yerlerde vardır bence.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.409