Şimdi Ara

QWERTY klavyeli ve çift sim kart girişli Samsung GT-S3752 internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Güney Kore merkezli cep telefonu üreticisi Samsung, görünüşe göre Duos ailesine çok yakında yepyeni bir üye ekleyecek. Dört satır QWERTY klavye donanımı ve çift sim kart girişiyle öne çıkan GT-S3752 ile ilgili bazı detaylar internete sızdırıldı.

2.4-inç boyutunda ekrana ve 2 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen kameraya sahip olan GT-S3752'nin depolama kapasitesi microSD kartlar yardımıyla 16 GB'a kadar arttırılabiliyor. MSN, Yahoo, Google Talk, Facebook, Twitter ve ChatON gibi sosyal ağlara destek veren cep telefonunun üzerinde ChatON uygulaması için kısayol tuşu yer alıyor. 1000 mAh'lik bataryası bulunan modelin yakında resmiyet kazanması bekleniyor.

• 1000 mah nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: mnstrdnc

1000 mah nedir ya

1000 miliamper

• Samsung tasarım konusunda artık özgünleşmeli. Cihaz tasarım olarak BB curve e çok benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MERCURY2000

Samsung tasarım konusunda artık özgünleşmeli. Cihaz tasarım olarak BB curve e çok benziyor.

Telefonları üçgen mi yapsın ne yapsın allahım yarabbim ya

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

quote:

1000 mah nedir ya

1000 miliamper

O zaman soyle diyim 1000 miliamper nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez
    quote:

Orijinalden alıntı: mnstrdnc1000 mah nedir ya
    1000 miliamper
    O zaman soyle diyim 1000 miliamper nedir ya

esprisine dedim arkadaşım,forumda bu tür yorumları beğenen arkadaşlar hemen beğendiler, hemen bir insanı küçük düşürücü yazıyı veya yorumları beğeniyorlar, maksadım bunu test etmekti yoksa bende biliyorum miliamper olduğunu sende biliyorsun

evet o telefona göre az diyeceksin belki ama yeterli bence

• quote:

Orijinalden alıntı: IamGambLer

quote:

Orijinalden alıntı: MERCURY2000Samsung tasarım konusunda artık özgünleşmeli. Cihaz tasarım olarak BB curve e çok benziyor.
    Telefonları üçgen mi yapsın ne yapsın allahım yarabbim ya

Ben telefonu üçgen yapsın demiyorum kendine özgün karakteristik çizgiler kullansın diyorum. Bkz. Nokia, Sony, HTC, Blackberry, Apple... Hepsinin kendine has çizgileri var ama Samsung cihazlarda bunu pek göremiyoruz maalesef. Bu noktada Samsung'un kendini geliştirmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERCURY2000 -- 21 Temmuz 2012; 16:48:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.