Şimdi Ara

Samsung ES 6340 Alınır mı? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
14
Favori
85.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: d001

bende 1tblık ve 750gblık hdd mevcut 2.5" bunları direk takıp izleyebiliyormuyuz yukarda birisi güç kablosu olmadğı için uygun olmadığını söyledi böyle hddyi takıp izleyen varmı izlesek bir sorun olur mu ona göre küçük 32gblıklardan alıcam

500GB diskte sorun yaşamadım. Ama80 GB'lık diskimi kullanmayı tercih ediyorum. İlk okuma süresi daha iyi.
  • Bu tv yi ps3 yada xbox ile kullanan var mi?görüntü ve canlılık nasıl onu merak ediyorum ve en önemlisi input lag durumu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plazma da düşünebilirsin eğer renkler ve lag olayi çok önemli ise ..46es6340 yada 46es6140 'i dusunuyorum ama öle renk yada lag'i çok önemsemiyorum.
  • Lag olayi daha önemli benim için.oynayan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Bu tv yi ps3 yada xbox ile kullanan var mi?görüntü ve canlılık nasıl onu merak ediyorum ve en önemlisi input lag durumu nedir?

Urunun xbox performansı gayet tatmin edici zaten oyun modu mevcut. Tartismasiz alabilirsiniz. Tek sıkıntı arkadaki girişleri yandan değil çoğu yatay olarak ayarlandigindan duvara montaj çok kaliteli olmuyor. Ben tv sehpası ile kullaniyorum. Alacak arkadaşlar bunu iyi değerlendirip öğle karar versin,

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0513

quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Bu tv yi ps3 yada xbox ile kullanan var mi?görüntü ve canlılık nasıl onu merak ediyorum ve en önemlisi input lag durumu nedir?

Urunun xbox performansı gayet tatmin edici zaten oyun modu mevcut. Tartismasiz alabilirsiniz. Tek sıkıntı arkadaki girişleri yandan değil çoğu yatay olarak ayarlandigindan duvara montaj çok kaliteli olmuyor. Ben tv sehpası ile kullaniyorum. Alacak arkadaşlar bunu iyi değerlendirip öğle karar versin,

Yorum icin tesekkurler ben zaten montaj düşünmüyorum sehpa ile kullanacağım.başka konsol deneyenlerde yorum yaparaa sevinirim

• 46 inc olani icin 1800 tl netten fiyat nasil?

www.bizdehesapli.com/samsung-ue-46es6340-46inc-117cm-200hz-3d-tv-receiver?ref=akakce&v=1.30.2

• teknosa'nin sitesinde 46es6340 icin all share ve dlna yok diyor ki açtim sordum hatta mail attim hala yok diyorlar ! .. 40'da var 46 da yok.

http://www.teknosa.com/urunler/110012291/samsung-46es6340-fhd-3d-dvb-s-led-lcd-tv-2-gozluk?term=6340
  • Ben de önce sehpa ile kullanacaktım. Ancak duvara monte edince evin içinde ufakta olsa
    bir genişlik kazandık.

https://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/tv/led-tv/UE55ES6340SXTK
  • quote:

Orijinalden alıntı: infileXible

Ben de önce sehpa ile kullanacaktım. Ancak duvara monte edince evin içinde ufakta olsa
    bir genişlik kazandık.

https://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/tv/led-tv/UE55ES6340SXTK

slm iyi günler tv yi ben henüz almadım tavsiye ediyormusunuz _?
  • Kendim kullandığım için tavsiye edebiliyorum ancak bir teknoloji mağazasına gittiğinizde
    onlarca TV arasında baktığınızda kararsız kalabiliyorsunuz. Çünkü her cihazın ayarının ayrı ayrı yapılması gerekir bu bir.
    İkincisi size yardımcı olan ürün tanıtım elemanları kendi kafasında ne varsa veya patronu ona ne söylemişse hep aynı şeyi
    tavsiye ediyor. Bir kaç kullanan kişiye daha sorarsanız hatta farklı markaları kullananlara da sorarsanız, daha
    net bilginiz olur diye düşünüyorum.

Ben mac seyretmem ve hic oyun oynamam. Kardesimde de ayni TV var. Maç, film ve oyun konusunda hassastır.
    çok araştırıp bu TV yi aldı hem bana hem kendine. Kendisi yoğun bir şekilde PS3 ile kullaniyor oldukca memnun.

Ben en çok haftada 4-5 saat seyrederim. Bir kaç film ve Belgesel programlar.
    Hem 3D hem HD filmlerde gayet güzel bir seyir sunuyor. Görüntü ve ses kalitesi iyi. 7-8 aydır kullanıyorum,
    ses şiddeti 6'dan yukarı çıkaramadım. 5 bile çok yeterli ses sunuyor (ayrıca komşular rahatsız olmasın :))

Çok zarif ve şık bir dizaynı var. Kullanımı kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 12 Temmuz 2013; 14:49:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: infileXible

Kendim kullandığım için tavsiye edebiliyorum ancak bir teknoloji mağazasına gittiğinizde
    onlarca TV arasında baktığınızda kararsız kalabiliyorsunuz. Çünkü her cihazın ayarının ayrı ayrı yapılması gerekir bu bir.
    İkincisi size yardımcı olan ürün tanıtım elemanları kendi kafasında ne varsa veya patronu ona ne söylemişse hep aynı şeyi
    tavsiye ediyor. Bir kaç kullanan kişiye daha sorarsanız hatta farklı markaları kullananlara da sorarsanız, daha
    net bilginiz olur diye düşünüyorum.

Ben mac seyretmem ve hic oyun oynamam. Kardesimde de ayni TV var. Maç, film ve oyun konusunda hassastır.
    çok araştırıp bu TV yi aldı hem bana hem kendine. Kendisi yoğun bir şekilde PS3 ile kullaniyor oldukca memnun.

Ben en çok haftada 4-5 saat seyrederim. Bir kaç film ve Belgesel programlar.
    Hem 3D hem HD filmlerde gayet güzel bir seyir sunuyor. Görüntü ve ses kalitesi iyi. 7-8 aydır kullanıyorum,
    ses şiddeti 6'dan yukarı çıkaramadım. 5 bile çok yeterli ses sunuyor (ayrıca komşular rahatsız olmasın :))

Çok zarif ve şık bir dizaynı var. Kullanımı kolay.

çok tşk ederim bilgilerinize. bende tam tersi sadece maç izlerim.

• Sayın @fherchat
    infilexible:
    Frekansları elle girerek kanalları çıkartmak istiyorum, frekans değerleri nereden girebiliriz bulamadım.

fherchat:
    Menu-Kanal-Manuel ayarlamaya bir bak. Önce uydunu tarar sonra en alta gelip elle girersin değerleri.

infilexible:
    Üsteki soruma cevap yazmışsınız çok teşekkür ederim. Ancak uydu taramayı yapıyorum,
    ama ''sonra en alta gelip elle girersin'' dediğiniz yere nasıl ulaşırım onu bulamadım.
    Frekansları gireceğim yer yok (daha doğrusu ben bulamadım)
  • Merhaba Arkadaşlar. Ben de bu TV'yi almaya karar verdim. ancak aklıma bir soru takıldı.

TV'nin mevcut belleği 1 GB deniyor. Peki bu 1 GB'yi harici HDD veya USB bellek takarak arttıramıyor muyuz?

Teşekkürler.
  • merhabalar,

Bende bu tv den aldım hiçbir konuda sıkıntı yok bir tek konu hariç, tr altyazıların bazıların türkçe karakterlerini okuyor bazılarında okumuyor.Bunun tv ile alakası yok fakat bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?altyazı karakter destekleme tipi gibi bir ayar falan var mıdır?Altyazıları bilinen malum altyazı sitesinden çekiyorum.Yani a filmi için uyugn altyazıyı atıyorum tr karakter çalışıyor.B filmi için yine çekiyorum o tr karakterleri göstermiyor.Fikri ola veya yardımcı olabilecek varsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkg88tr

merhabalar,

Bende bu tv den aldım hiçbir konuda sıkıntı yok bir tek konu hariç, tr altyazıların bazıların türkçe karakterlerini okuyor bazılarında okumuyor.Bunun tv ile alakası yok fakat bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?altyazı karakter destekleme tipi gibi bir ayar falan var mıdır?Altyazıları bilinen malum altyazı sitesinden çekiyorum.Yani a filmi için uyugn altyazıyı atıyorum tr karakter çalışıyor.B filmi için yine çekiyorum o tr karakterleri göstermiyor.Fikri ola veya yardımcı olabilecek varsa sevinirim..

iyi günler. bende halaa karar veremedim. bu tv konusunda siz ne zaman aldınız hangi siteden aldınız kaça aldınız. tv nin özellikleri yeterlimi sizce ?

• hamza_2828 kullanıcısına yanıt
    Ben samsung bayisinden 1hafta önce 1890 tlye aldım.Yeterlilik kişiden kişiye göre değişir ama bana göre f serisinin başlangıç tvlerinden kadar iyi ve çok daha ucuz..
  • merhaba,
    bu cihazı alalı 1 hafta oldu
    İlk izlenim eski LCD 6 seri den sona görüntü REZALET
    ne kadar ayar yaptımsa olmadı resmen tv seyretmekten soğudum
    hala içimde inşallah bir ayarı yapamamışımdır diyorum ekranın üzerinde sanki koruma jelatıni varda söküp atacam

eski tv de ekranın netlik ayarını bile düşürüyordum bunda yok ya yok
    Dsmart HD kullanıyorum görüntü resmen kırmızıları patlatıyor yüzler karanlık da buğlu gösteriyor

RESMEN ESKİ TÜPLÜ DÖNÖME DÖNDÜM ÇOK PİŞMANIM ALDIĞIMA
  • quote:

Orijinalden alıntı: degerbal

merhaba,
    bu cihazı alalı 1 hafta oldu
    İlk izlenim eski LCD 6 seri den sona görüntü REZALET
    ne kadar ayar yaptımsa olmadı resmen tv seyretmekten soğudum
    hala içimde inşallah bir ayarı yapamamışımdır diyorum ekranın üzerinde sanki koruma jelatıni varda söküp atacam

eski tv de ekranın netlik ayarını bile düşürüyordum bunda yok ya yok
    Dsmart HD kullanıyorum görüntü resmen kırmızıları patlatıyor yüzler karanlık da buğlu gösteriyor

RESMEN ESKİ TÜPLÜ DÖNÖME DÖNDÜM ÇOK PİŞMANIM ALDIĞIMA

Senin tvde bir sorun olmasın ben bir sorun yaşamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Merhaba Arkadaşlar. Ben de bu TV'yi almaya karar verdim. ancak aklıma bir soru takıldı.

TV'nin mevcut belleği 1 GB deniyor. Peki bu 1 GB'yi harici HDD veya USB bellek takarak arttıramıyor muyuz?

Teşekkürler.

Yardım yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.