Şimdi Ara

Dead Trigger, Google Play'de ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
5.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Madfinger Games tarafından geliştirilen zombi temalı FPS oyunu 'Dead Trigger' Google Play'de indirime giderek ücretsiz olarak mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

2012 yılında yaşanan politik ve ekonomik krizler sonrasında garip bir salgının yayılmasını ve sonrasında gelişen olayları konu alan Dead Trigger'da, zombilere karşı mücadele edip hayatta kalmaya çalışıyoruz. Unity grafik motorunun nimetlerinden sonuna kadar faydalanan Dead Trigger, oldukça kaliteli grafik, başarılı animasyonları, 3D sesleri, geniş silah seçenekleri ve ekipmanları ile mobil oyunculara oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca Tegra 3 çipseti için özel efektleri de içerisinde barındıran oyun, basit bir kontrol yapısı da sunuyor. 

Zombiler ile dolu bu etkileyici yapımı henüz deneme fırsatınız olmadıysa Google Play üzerinden ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• Hmm iyi baya.Ama bu madfinger tegra 3 le yapmış anlaşmayı.Shadowgunda öyleydi.Özel efektlerin ipad iphone veya bir baska tablet ve android telefonda olmamasının sebebi donanım yetersizligi değil.Nvidia vermis parayi halletmis isi.Offf hep reklam hep pazarlama ya :D

• oyhşşş harika haber indiregandi
  • Galaxy Nexus grafik en üst seviyede takılmadan akıcı bir şekilde oynatıyor. Gece gece sesler adamı geriyor.

• donanım haber editörlerini söylenti haber yerine bu gibi yararlı haberlere ağırlık vermeye davet ediyorum.

• az biraz oynadım da baya iyi olmuş gibi görünüyor
  • vayarkadaş geçenlerde kampanya var diye 1 € ya aldık . desene kaçtı bize..

• Haydaaaa atillah maydaa :D duyar duymaz çekmeye başladım netten

• quote:

Orijinalden alıntı: afavar

Hmm iyi baya.Ama bu madfinger tegra 3 le yapmış anlaşmayı.Shadowgunda öyleydi.Özel efektlerin ipad iphone veya bir baska tablet ve android telefonda olmamasının sebebi donanım yetersizligi değil.Nvidia vermis parayi halletmis isi.Offf hep reklam hep pazarlama ya :D

GeForce ULP içindeki özel grafik motorunun sağladığı ek özellikler bunlar. Oradaki birçok extra efekt için GPU'da özel bir tasarım mevcut.

Yani evet bu bir donanım yetersizliği. iPhone'da yada Tegra 3 platformu dışındaki cihazlarda elbet oynatacaktır. Ancak o efektleri o performansla sağlamalarına imkan yok :)

• Oyun ve uygulama programının 13. haftasında tanıtmıştı, isteyenler oradan izleyebilir güzel oyuna benziyor fakat grafik falan beni saran şeyler değil mobilde.
  • Konu olarak pek sarmadı beni ama sırf Tegra 3 grafikleri için oynuyorum

• telefonda oyun oynamayı pek sevmem ama htc one x aldığımdan beridir beni etkileyen en iyi oyunlardan birisi olsa gerek. genede bir kaç güne kalmaz sıkılırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chainfire diye birşey var tegra 3 olmasa bile tegra 3 lu gibi açabiliyorum oyunu ideos x5 imle

• Android'de inince ayarlar kısmında grafik detayları herzaman "Low" seviyede görünüyor... Bunu "High" yaptığınızda Videoda görünen Tegra 3 ile hemen hemen aynı grafiklere sahip oluyorsunuz. Sanırım her telefon çalıştıramaz High'da. Ben S2'de oynayabiliyorum. Su efektleri hariç hertürlü efekt görünür durumda

• oyunda ss dosyasi yok heralde. 122 mb oyun. datayi dolduracak?

• Adreno205 destekliyor diyor ancak ideosx5e yuklenmiyor ne yazik ki.

• 118 mb nasilsa yer cok

• Böyle oyunların kontrolü çok zor geliyor bana yav bir türlü alışamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel konu evet, politik ve ekonomik krizler sonrasında çıksa çıksa zombi salgını çıkabilirdi ancak, iyi düşünmüşler, aferin, 5.

• huawei ascend p1 de çalışır mı acaba ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.