Şimdi Ara

Acronis True Image 9.0 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.586
Cevap
6
Favori
385.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gercekten değer bir programdır..yapanların ellerine saglık...
  • çok teşekkürler program için.süper bi program
  • arkadaşlar lütfen yardım edin sol üstteki kutucuktaki yerler ne işe yarıyor.LÜTFEN YARDIM EDİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: aarenaa

arkadaşlar lütfen yardım edin sol üstteki kutucuktaki yerler ne işe yarıyor.LÜTFEN YARDIM EDİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!

Sol üstteki kutucuk mu?
  • Dostum Dostum Dostum Ah Keşke PC Yi Aldığımda Görseydim Bu sayfayı minnettar kalırdım. Neyse paylaştığın için teşekkürler
  • ben acronis true image 9.0(build 2337) versiyonunu kullanıyorum.

boyutu yaklaşık 35mb. serial girilmesine de izin veriyor.
  • Link yokmu bide ne seriali gerekiyor?
  • Banner ben de mail attım bana da yolla bi zahmet,bu arada emeğine sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ottoman Empire

Link yokmu bide ne seriali gerekiyor?

ben zamanında indirdiğimde acronis in sitesinden indirmiştim ama şimdi sürümü değiştirmişler.

bendeki sürümünde serial girdikten sonra setup başlıyor, trial falan değil yani, onu demek istedim.
  • şimdi arkadaşlar acronisi indirdim kurdum harddiskim c ve f diye 2 parça halinde tüm sistem f ye kurulu c ise 60 gb boş acronis ile f nin yedeğini alıyorum c ye fakat 50- 60 mb lık bişi oluyor bu normalmi bunu dvd ye iso olarak yazınca 3veya 4 gb lık bir disk haline gelirmi acil yardım bekliyorum nerde yanlış yapıyorum

ayrıca yedeğini aldığım f de toplam 7 gb şeyler kurulu yani 7 gb ın tedeğini alıyorum 3,5 gb lık i dosya oluşması gerekmiyormu
  • quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

şimdi arkadaşlar acronisi indirdim kurdum harddiskim c ve f diye 2 parça halinde tüm sistem f ye kurulu c ise 60 gb boş acronis ile f nin yedeğini alıyorum c ye fakat 50- 60 mb lık bişi oluyor bu normalmi bunu dvd ye iso olarak yazınca 3veya 4 gb lık bir disk haline gelirmi acil yardım bekliyorum nerde yanlış yapıyorum

ayrıca yedeğini aldığım f de toplam 7 gb şeyler kurulu yani 7 gb ın tedeğini alıyorum 3,5 gb lık i dosya oluşması gerekmiyormu

Allah allah o kadar az olamaz ya. Tam sistem yedeklemesini seçtiğine emin misin? Bi daha gözden geçir istersen. O kadar az olamaz.
  • Program benim linkten 960 kere indirildi
  • create new bacup arsive seçeneğini seçiyorum birde bu arsive commnet panosu çıkıyor boş bi şekilde orda ne yapıyoruz bişey yapmadan next diyorum

neden olmuyor yav senin resimdekiler aynısını yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SELBAL -- 5 Ağustos 2006; 10:37:08 >
  • teşekkürler güzel programmış. Yanlız benimde bi sorum olcak. Şimdi yedekleme yaparken harddisteki herşeyi yedekliyomu yani kurulu proramları dosyaları falan, direk harrdiskimi kopyalıyo bu program? Mesela yedekledikten sonra bi kaç dosya yada program yüklesem sonrada yedeği geri yüklesem yedeklemeden önce yüklediğim proramlar siliniyomu? yoksa sadece temiz windows ayarlarınımı yedekliyor???
  • sanırım sorun şu acronis yedeklemesi yaparken disk seçiminde benim c yi sistem kurulu olan sanıyor c nin yanında tabloda prt falan bişiler yazıyor ama f de bşi yok benim sistemde f de oyüzden acak format atarsam ve sistem c de olursa bu iş olacak sanırım pek anlamadım ama başka hata göremiyorum yedekleme işi başka zamana kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SELBAL -- 5 Ağustos 2006; 10:46:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

teşekkürler güzel programmış. Yanlız benimde bi sorum olcak. Şimdi yedekleme yaparken harddisteki herşeyi yedekliyomu yani kurulu proramları dosyaları falan, direk harrdiskimi kopyalıyo bu program? Mesela yedekledikten sonra bi kaç dosya yada program yüklesem sonrada yedeği geri yüklesem yedeklemeden önce yüklediğim proramlar siliniyomu? yoksa sadece temiz windows ayarlarınımı yedekliyor???

O andaki tüm programlarla birlikte yedekler. Sonra yeni programlar yüklersen, yedeğe geri dönersen yeni yüklediğin programlar silinir.

Yedek aldığın duruma geri döner.

SELBAL ben resimlerde C'i yedeklemeyi anlattım. İnşallah yedeklencek sürücüyü F'i seçiyosundur Bi daha dene istersen Commet bölümü boş kalıcak

• quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

şimdi arkadaşlar acronisi indirdim kurdum harddiskim c ve f diye 2 parça halinde tüm sistem f ye kurulu c ise 60 gb boş acronis ile f nin yedeğini alıyorum c ye fakat 50- 60 mb lık bişi oluyor bu normalmi bunu dvd ye iso olarak yazınca 3veya 4 gb lık bir disk haline gelirmi acil yardım bekliyorum nerde yanlış yapıyorum

Yedek alirken, solda "compression level" diye bir secenek gorununce ona tikla ve bu seviyeyi normal yada maximum yap, sende bu seviye sifirda olabilir hic kucultmuyorsa yedegi. Bide sen yedek alirken yedek aldigin partitionda genellikle resim ve vidyo gibi seyler varsa onlari sıkıstırmaz Accronis. Yani bu durumda compression leveli yukseltmen de ise yaramaz.

Bide sen F nin yedegini aliyorum diyorsun ya, Acronis bende bazen disk harflerini yanlis algiliyor yani f dedigin sey C olabiliyor. Sen yedek alirken diskin buyuklugune bak ona gore yedek al yani Acronisin gosterdigi harfe itimat etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malic -- 5 Ağustos 2006; 11:12:20 >

• banner ve malic sağol yaptığım şeylerin aynısını yaptım bu sefer oldu 4,7 gb görünüyor

son bişey daha soracam ben 15gb yedek alsam oyunlar ve müzikler kurulu halde bunu parçalı halde dvd yazabilrimiyiz sağlıklı olurmu

ve dvd ye nasıl yazdırabilirim bu tip dosyasını
  • Normal 4 GB dosyayı yazdırırsın ama parçalayarak olmaz sanırım. Ya da ben bilmiyorum
  • peki bu yedek aldığım dvd yedeğini pc ye format attıktan sonra tek parça olan hd yede kurabilirmiyim yani bölünmemiş hd ye bu dvd yi takıp yedeği kurabilirmiyim yoksa yine bölünmüş olan hd üzerindenmi geri yükleme oluyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.