Şimdi Ara

Acronis True Image 9.0 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.586
Cevap
6
Favori
385.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki bunu yalnız o windows ile mi kullanabiliyoruz.başka pclere farklı donanımlara sahip olsalarda kurulabilir mi?internet cafe için iyi iş görür mü?sata disklerde kullanılabiliyo mu?teşekkürler.
  • Evet
  • benim bir sorumvar. ben aronis true image ile 2. har diskime image almıştım. 1. hddye trojan girince silinmedi ve ben 2. hard discteki imageyi başarıyla getirdim kullanıyorum. sorunum şu:şimdi 2. hard discten 1. hard diske yeniden temiz image almak istediğimde olmuyor. master olarak 1. hard discim görüyor.(iki hard disk te bağlı olduğunda) ben bunu nasıl çözmeliyim. bios ayarlarına girip hard disklerin master slave ayarlarını mı yapmalıyım. dos ejkranındn mı yapılmalı? bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum.
  • Arkadaşlar verdiğinin bilgiler çok yaralı teşekkür ederim.
    bir sorum olacak. programda serials numarasını nereye yazmamız gerekli?
    ben bulamadım yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xhfxx

Arkadaşlar verdiğinin bilgiler çok yaralı teşekkür ederim.
    bir sorum olacak. programda serials numarasını nereye yazmamız gerekli?
    ben bulamadım yardım ederseniz sevinirim.

İlk sayfada verdim bağlantıdan indir.
  • Acronis imageserver 9.1 versiyonu çıkmış... İngilizce bilmediğim için neler yeni diye bilmiyorum...

http://www.acronis.com/enterprise/products/choose-trueimage/

Bu arada, 9 versiyonuyla formatlama yapmadan önce deneme yapayım dedim. Bir sürü program yüklüydü, hatta yedek biterken zannedersem virüs programı güncelleme yapıyordu, (şu tarihte başarıyla güncellenmiştir) şeklinde yazıyor...
    Daha sonra sorunsuz şekilde sistemi geri aldı. Virüs programının, (şu tarihte başarıyla güncellenmiştir) yazısını da tekrar gösterdi...
  • Arkadaşlar yeni sürümleri deneme sürümü ve serial giricek yer yok. Ona göre
  • hocam ilk önce paylaşım için sagol

şimdi ben e de tertemiz windows adında ki klasöre c deki 8 gb lıgı yedekledım e de 4 gb halınde ıkı dosya oluştu .. bu normal mı ? bana anormal geldi

yenıden sıstemı kurarken ıkısınden bırını secsem olur mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: stan

hocam ilk önce paylaşım için sagol

şimdi ben e de tertemiz windows adında ki klasöre c deki 8 gb lıgı yedekledım e de 4 gb halınde ıkı dosya oluştu .. bu normal mı ? bana anormal geldi

yenıden sıstemı kurarken ıkısınden bırını secsem olur mu ?

Dostum sen yedeği nereye aldın tam olarak anlayamadım.

Ama normalde Mybackup.tib uzantılı bir tane dosya olmalı 2 tane varsa sanırım normal değil dediğin gibi

• c den e ye .... c 8 gb doluydu yedekledım e ye herbiri 4 gb lık ıkı dosya oluştu Mybackup.tib 1 ve Mybackup.tib 2 diye
  • hımm o zaman bir sorun oluşmuş sanırım sen en iyisi o backup ları sil ve yeni bir recovery yap bakalım bu safer düzgün alacak mı backup ı
  • ben de yedek almıştım ama, yeniden yüklenmesi 45 dakika sürdü.

ve diğer bir seferde de , sistemdeki yavaşlama değişmedi.

yani , nedense verim alamadım.

yukarıdaki herşeyi doğru yaptım.(yani resimlerdeki anlatıldığı gibi)

şimdi ise , windows un kendi sistem yedeklemesi ile aldım,sorun olursa, format atıp, windowsu yeniden kurup , o yedeği yüklemeyi düşünüyorum.

işte bööyle
  • acroniste yedekleri dwd ye yazamıoz mu?denedim ama olmadı..dwdlere yazmak istiorum ben hdd imajını...norton ghost 10 net framework 1.1 istio.2.0 ı yüklü olmasına ramen çalışmıo...
  • bende sorun yokken bir deneyim yedkden nasıl yükleniyor.
    başıma dert aldım C'yi görmüyor disk sata ama D,E'yi C,D olarak görüyör
    acaba benmi hata yaptım.
  • biraz uğraştırdı ama hal oldu geri yükleme yedeklemeden uzun sürüyormuş.
  • banner abimiz şimdi yok ama ben yinede sorumu sorayım.
     Acronis True Image 9.0

şimdi bu acronis resimde görüldüğü gibi sürekli arka planda çalışıyor ve sisteme yük.
    bunu kapatsak geri yükleme yaparken sprun olurmu?
  • Hayır olmaz bende de kapalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

Hayır olmaz bende de kapalı

teşekkürle kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extreme_mac -- 24 Nisan 2006; 22:11:18 >
  • Benim aklıma birşey takıldı, şimdi biz bu program ile 20gb lik bir hddnin yedeğini alırsak ve daha sonra 20gblik hddnin boyutunu 15 gb ye düşürürsek, ileride ise 15gblik yeni alana zamanında aldığımız yedeği yükleyebilir miyiz?

biraz karışırık oldu ama anlayan anladı. Bu arada eline sağlık Banner...
  • Arkadaşlar bende bu acronis true image programını kullanmak istiyorum ama öncelikle bazı sorularım var... tam bir şekilde yanıtlarsanız çok sevinirim...

1- öncelikle benim programların son versyonunu kullanma gibi bir hastalığım var.. bu nedenle 9.1'i kullanmak istiyorum.. 9.1 versyonunu herhangi bir crack veya serial ile tam sürüm olarak kullanma şansım varmı??? yoksa hiçmi şansım yok?

2- yapmak istediğim: windows+win update+tüm programlar+oyunlar+mp3+video+ hepsini tertemiz harddiskime kurup, DVD lere acronis ile backup almak...

3- dvd'ye back up almak istememin nedeni: hem harddiskte yer kaplamasın hemde eğerki harddske virus trojan fln girerse aldıgım backup elimde patlamasın.... doğrumu düşünüyorum??

4- mp3 leride backuplamak istiyorum dedim... yüzde elli oranında sıkıştırmadan bahsetmiştiniz... bu durumda tabiki mp3lerde sıkıştırılacak...
    backuptan geri yükleme yaptıgımda dosyalar yine eski boyutunu alıcak, bunu biliyorum ama mp3lerde kalite kaybı olmuş olurmu?? yani sıkıştırp tekrar açtıktan sonra kalite kaybı olurmu? aynı durum videolar içinde geçerli...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.