Şimdi Ara

Nexus S için Android 4.1.1 güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google, Nexus S için Android 4.1.1 sistem güncellemesini dağıtmaya başladı. Samsung tarafından üretilen ilk Nexus akıllı telefonu olan Nexus S'in halihazırda GT-I9020T ve GT-I9023 modelleri en son sürümü Android'e yükselebiliyor.

114MB büyüklüğündeki güncelleme, birçok ülkedeki kullanıcılara OTA olarak ulaşıyor. Yapı numarasını JRO03E'ye yükselten yazılım, yakında I920A, D720 ve M200 model numaralı Nexus S'ler için de dağıtılmaya başlayacak.

Güncellemeyi almak için cihazınızı internete bağlayın ve OTA uyarısının ulaşmasını bekleyin. Eğer uyarı gelmiyorsa buradaki bağlantıya tıklayarak güncelleme paketini Google sunucularından indirin. Custom Recovery'li ve Android 4.0.4 IMM76D yapı numaralı yazılıma sahip I9023 ya da I9020T modellerine kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm sorumluluğun size ait olduğunu belirtelim.

Android 4.1.1 versiyonuyla, telefonunuzun genel performansı ve pil ömründe belirgin artış meydana gelecek, Google Now arama motoru tabanlı dijital yardımcı hizmeti eklenecek ve arayüzde bazı ufak değişiklikler meydana gelecek. 

• bundan sonraki telefonum büyük ihtimal bir nexus olacak

• Gece 03:00 ten beri bu update i yüklemeyi denedim sürekli hata verdi, en sonunda 2.3.3 e geri döndürdüm cihazı 4.0.4 e kendi OTA ile update etti, linkte vermiş olduğunuz dosyayı da direk telefona indirdim bu sefer oldu... bootloader da güzel olmuş...

• Nexus almak şart oldu

• google kendi yazılımı için ürettirdiği telefonlara diğer tüm firmalarda olmadığı kadar destek veriyor diyemeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekleyenlerin gözü aydın.
  • Yeni nexus ne zaman çıkıyor, hiç haber yok mu?

• Kasım - Aralık gibi çıkar.

• nexus un tasarımı çok kötü geliyo bana :S ama sony nxt serisi gibi bi telefon tasarımı olsa 1 dk düşünmeden alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk18_34

nexus un tasarımı çok kötü geliyo bana :S ama sony nxt serisi gibi bi telefon tasarımı olsa 1 dk düşünmeden alırım

Tasarımından dolayı s2 aldımm zaten yoksa nexsus güzel telefon
  • 2010 kasım ayında çıkmış başka hangi android telefon güncelleme alıyor söyleyin bana?
  • andiroitle ilk tanışmamdır 2.4 işletim sistemi yükseltebilirmiyim anlayacam şekilde en baştan sıfırdan en sıfırdan adım adım yoksa 4 saatir araştırıyom ve hala telefonla bakışıyoruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.