Şimdi Ara

VestGuard UK'den iPad için kurşun geçirmez kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VestGuard UK'den iPad için kurşun geçirmez kılıf

İngiltere'de faaliyet gösteren kurşun geçirmez malzeme üreticisi VestGuard UK, iPad sahipleri için kurşun geçirmez bir kılıf ürettiğini duyurdu.

Ballistic serisi kurşun geçirmez malzemeler arasında yer alacak iPad kılıfı, son teknolojilere sahip tesislerde tek yönlü aramid fiber kullanılarak üretildi. Kılıf, 9mm çapındaki mermilere karşı iPad'inizi koruyabiliyor. Ancak düşme ve çarpmalara karşı bir koruma sunmuyor.

Özellikle operasyon ve çatışma bölgelerinde görev yapan kullanıcılara hitap edecek ürün henüz son halini almadı ve bu bakımdan çıkış tarihi ile ilgili bir detay bulunmuyor.

• Tam benlik zaten boş zamanlarımızda ipad imizle çatışmaya giriyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem71

Özellikle operasyon ve çatışma bölgelerinde görev yapan kullanıcılara hitap edecek ürün

Çatışma bölgesinde de ipad kullanmasınlar bir zahmet...
  • Bullet test yapanlara kapak olsun diye mi çıkartmışlar.

• hoş, bir o kadarda boş.

• Saçma olmuş kaynakları boşa harcamaktan başka bir şey değil

• sis içinde bi tane geliştirsinler

• ya ben çelik yelek takıyordum ama yine bu iyi oldu acaba c4 koruması var mı

• Arkadaşlar apple ürünleri kullanan askeri ve güvenlik personeli sayısı az değil heleki abd ve avrupanın bazı ülkelerinde sanırım bu ürün onlar için geliştirilmiş.
    Sizin için değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad'imizi acil durumlarda kendimizi korumak için kullanabiliriz. iPad ile çalışabilecek Asker/Polis gibi kamu görevlileri için ekstra koruma işte, ne güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

Tam benlik zaten boş zamanlarımızda ipad imizle çatışmaya giriyoruz.

Ek bir şey daha zaten durumun ciddiyeti ipad inize kurşun gelmesini gerektiyorsa ipadinizden önce kendiniz için endişelenirseniz daha doğru bir karar vermiş olursunuz... :D

• Savas aninda yanimda ipad olsa onu mu dusunecegim yani. Askerler icinde gereksiz. Yukaridaki uyeye yazdim bu mesaji

• iPad'imi göğsümde saklarım herhangi bir çatışma söz konusu olduğunda yardımcı olur :P :)
    Yani elbetde bize farklı, sıradışı gelebiliyor bu tür üretimler ama hitap ettiği kişilerinde çok işine yarıyıcakdır.. Aynı zamanda fiyatınıda merak ediyorum. Eğer ucuzsa olmayan iPad'i mi değilde kendimi korumak için kullanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimhd

Arkadaşlar apple ürünleri kullanan askeri ve güvenlik personeli sayısı az değil heleki abd ve avrupanın bazı ülkelerinde sanırım bu ürün onlar için geliştirilmiş.
    Sizin için değil.

Yaw yapmayin simdi. Asker guvenlik personeli ipad kullanabilir ayri ama catismaya hazirlanirken herhalde en son dusunceyi sey "ipadime kursun gelirse ben ne yaparim" olur. Darbelerden korusa neyse diyecem. Outdoor spor yapanlarinlarin isine yarardi. Alenen firma reklamini yapmak icin cikarmis. Basarilida olmuski adamlarin ismini turkiyeden zikrediyoruz.

• kılıf kendisinden pahalı
  • Gereksiz diye ben buna derim.

''Kılıf, 9mm çapındaki mermilere karşı iPad'inizi koruyabiliyor. Ancak düşme ve çarpmalara karşı bir koruma sunmuyor.''
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Gereksiz diye ben buna derim. Kılıf, 9mm çapındaki mermilere karşı iPadinizi koruyabiliyor. Ancak düşme ve çarpmalara karşı bir koruma sunmuyor.

( tahmini nasıl hesaplanacaını unutmuşum bu işin :) )
    80kg lık bir güçle çarpıcak olan mermiye karşı nasıl koruyacak çalışmaya devam etmesini nasıl sağlayacak mrk ettim

• quote:

ilahi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklamin iyisi kötüsü olmuyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaironeya

quote:

ilahi

yarıldım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.