- x
4 lastik/100TL indirim: MICHELIN, PIRELLI, CONTINENTAL otostart lastik kampanyası
41 Cevap14873 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Temmuz 2012; 4:35:13 

Otostart.com sitesinde ; kargoyla teslim (montajı kendim yaptıracağım) seçeneğiyle 4 adet MICHELIN, PIRELLI veya CONTINENTAL lastik alana 100 TL indirim.
(Bosch Care Center'larla montajda vs. işbirliği yapan site)

http://www.otostart.com/lastik/index.php?

Kargo ücreti dahil örnek fiyatlar:
(En düşük vade farklı fiyatlar Asya kartta görünüyor, o yüzden örnek fiyat olarak olarak onu koydum, diğer kartlarda biraz daha fazla fark var)

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulaş-ım -- 20 Temmuz 2012; 11:05:01 >

Uzaklaştırılmış
20 Temmuz 2012; 11:01:39 

Daha geçen hafta kendi aracıma Avrupa kaynaklı dergilerin testlerinde birinci/ikinci gelen "Michelin Energy Saver 185/65/R14 86T" lastikleri (4 adet) güç belâ 580 TL'ye taktırdım. Bilgisayarlı balans, yeni sübaplar (4adet) ve sökme-takma dahil BONUS karta 6 taksitle... Lastik satıcıları genelde bu lastikler için 590-640 TL arası fiyatlar istediler.

Otostart.com ile fiyat biraz daha artıyor. Ancak bu kampanya oto lastiklerinin çok pahalı olduğu bazı illerdeki (İzmir, sahilde bulunan turistik iller) arkadaşların işine yarayabilir.

Ankara şartlarında bilgisayarlı balans, 4 sübap yenileme ve sökme-takma 30 TL'den başlıyor.
Uyarı: 4 sübap için ilave olarak 15-20 TL isteyen ve kendini uyanık sanan 3 kağıtçılara asla itibar etmeyin. Otomobiller için sübabın tanesi 25-50 kuruştur.

132 Mesaj
20 Temmuz 2012; 11:52:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

Daha geçen hafta kendi aracıma Avrupa kaynaklı dergilerin testlerinde birinci/ikinci gelen "Michelin Energy Saver 185/65/R14 86T" lastikleri (4 adet) güç belâ 580 TL'ye taktırdım. Bilgisayarlı balans, yeni sübaplar (4adet) ve sökme-takma dahil BONUS karta 6 taksitle... Lastik satıcıları genelde bu lastikler için 590-640 TL arası fiyatlar istediler.

Otostart.com ile fiyat biraz daha artıyor. Ancak bu kampanya oto lastiklerinin çok pahalı olduğu bazı illerdeki (İzmir, sahilde bulunan turistik iller) arkadaşların işine yarayabilir.

Ankara şartlarında bilgisayarlı balans, 4 sübap yenileme ve sökme-takma 30 TL'den başlıyor.
Uyarı: 4 sübap için ilave olarak 15-20 TL isteyen ve kendini uyanık sanan 3 kağıtçılara asla itibar etmeyin. Otomobiller için sübabın tanesi 25-50 kuruştur.

Merhaba!
Aracım 2004Clio symbol ve bildiğim kadarıyla üzerinde 175/65/14R Lastikler var.
Değiştirmek istiyorum fakat Almam gereken Lastik ebatı yine aynı mı olmalı yoksa
Sizin gibi 185/65/14R ebatta lastik taktırabilirmiyim?
+ ve -'sileri ne olur? Tavsiyeniz nedir?
Yardımcı olursanız sevinirim.
Kusura bakmayın!
Bilmediğimden, öğrenmek için soruyorum. İlk aracım ve yaklaşık 8 aydır beraberiz...
Saygılar...

'' Biliyorsan konus ibret alsinlar, bilmiyorsan sus adam sansinlar... ''

Uzaklaştırılmış
20 Temmuz 2012; 12:10:04 

Benim aracımın standart lastiği de 175/65/r14
Eski lastiklerim 185/60/R14 idi. Şimdikiler 185/65/R14

A sınıfı mini sınıf araçlarda (Kia Picanto, Chvrolet Atos vb) çok büyük lastiklerde sorun olabiliyor. Ancak B sınıflarında geneld sorun olmaz.
Her iki lastiği de alabilirsiniz bence. Bu işin kitabı da der ki: Lastik çapı %3'e kadar değişebilir. O yüzden her iki lastiği de alabilirsiniz. B sınıfı araçlarda pek problem olmaz. Aracımdaki eski lastikleri (185/60/R14) babamın 2004 Renault Clio aracına taktık, hiç problem yok.

185/60/R14 alırsanız eski lastiğinize göre dış çap sadece 7mm küçülür.
Benim aracımda bu lastik varken ibre 90km/saat hızı gösterirken araç aslında 84-85km hızla gidiyordu (GPS navigasyon cihazıyla ve otoyollardaki hız ölçüm tabelalarıyla defalarca ölçtüm).

185/65/R14 alırsanız eski lastiğinize göre dış çap sadece 13mm artar.
Aracımda kilometre sayacı şu an tam gösteriyor. Araç 90km hızla giderken ibre 90 gösteriyor.

60/R14 lastik ile 65/R14 lastik arasında dış çaplar arasında toplam 20mm (2cm) fark olur. Yani iki lastik arasında yanak kalınlığı 1 cm fark ediyor.

- Eğer virajlarda hızlı dönme esnasında aracın savurma riski azalsın istiyorsanız yanağı dar lastiği tercih edin, yani 60/R14 olanı. Yanağı dar lastik viraj alırken yanağı genişlere göre daha az yığılır.
- Eğer yaşadığınız yerin yolları çok bozuk ise, konforlu sürüş diye bir şey yoksa yanağı kalın lastiği tercih edin. 65/R14 yani. Yanak kalınlığı arttıkça bozuk yollarda konforlu sürüş artar, yoldan gelen darbeler janta ve süspansiyon sistemine daha az zarar verir.

5782 Mesaj
20 Temmuz 2012; 12:20:21 

benim bulunduğum ildeki fiyatlara göre vade farkı ve lastiği takdırmak için gereken ücretle birlikte fiyat pahalıya geliyor. bulunduğunuz ildeki bayilerden fiyat alıp mutlaka kıyaslayın.
ama bundan önce pirellide bir kampanya yapmışlar (ben tam bittiği gün görmüştüm) orada fiyatlar süperdi.

Tut ki Ali'den miras kaldı sana Zülfikar, sende Ali'nin yüreği yoksa Zülfikar neye yarar?(Mevlana)

211 Mesaj
20 Temmuz 2012; 13:52:42 

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

benim bulunduğum ildeki fiyatlara göre vade farkı ve lastiği takdırmak için gereken ücretle birlikte fiyat pahalıya geliyor. bulunduğunuz ildeki bayilerden fiyat alıp mutlaka kıyaslayın.
ama bundan önce pirellide bir kampanya yapmışlar (ben tam bittiği gün görmüştüm) orada fiyatlar süperdi.

Aynen öyle ...
Montaj dahil olsa kampanya oldukça iyi ...
Ancak kargo evinize getirecek onları alıp aracınıza yükleyip montaj için lastikçiye gideceksiniz, montaj parası vs vs biraz zahmetli ...

67 Mesaj
20 Temmuz 2012; 14:04:35 

quote:

Orijinalden alıntı: RadicalDeath

Aynen öyle ...
Montaj dahil olsa kampanya oldukça iyi ...
Ancak kargo evinize getirecek onları alıp aracınıza yükleyip montaj için lastikçiye gideceksiniz, montaj parası vs vs biraz zahmetli ...

100 TL kampanyası kısa sürede bitmeyecek.

Bu arada montaj için de bir formül geliştirmeye çalışıyoruz.

En avantajlı fiyatlarla size hizmet etmek istiyoruz.

Saygılarımızla

642 Mesaj
20 Temmuz 2012; 14:49:45 

quote:

Orijinalden alıntı: otostart_com

100 TL kampanyası kısa sürede bitmeyecek.

Bu arada montaj için de bir formül geliştirmeye çalışıyoruz.

En avantajlı fiyatlarla size hizmet etmek istiyoruz.

Saygılarımızla

Hakikaten montaj konusunu da çözseniz güzel olacakmış. Bir de Petlas, Hankook gibi biraz daha ucuz markalar da olsaymış keşke.

2010 Suzuki Splash GLS-H Kaşmir Mavi (MAVİŞ)
1999 Ford Focus HB Ambiante Metalik Gri

67 Mesaj
21 Temmuz 2012; 13:48:56 

quote:

Orijinalden alıntı: adepex

Hakikaten montaj konusunu da çözseniz güzel olacakmış. Bir de Petlas, Hankook gibi biraz daha ucuz markalar da olsaymış keşke.

Petlas bugün montaj hariç kargo ile satışa açılacak.

81 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:33:17 

185/65/R14 veya 175/65/R14 kış lastiği var mı ben mi göremedim?

642 Mesaj
21 Temmuz 2012; 21:18:27 

Petlas İmperium PT515 modeli ve 185-60-15 ölçüleri için buradaki bir bayiden tanesi 135 lira fiyat almıştım. 4 tanesi 540 lira yapıyor. Sökme takma, balans işlemi de fiyata dahil. Kredi kartına 6 taksit.
Eklediğiniz Petlas aynı lastiğin idirim sonrası 4 tane fiyatı 504.80 liraya geliyor. Satın aldıktan ve kargodan teslim aldıktan sonra alıp götürüp arabaya taktırmak, balans vs 35-40 lira. Ekleyince aynı fiyata geliyor. Üstelik bayiden alırken tarihini vs inceleme imkanı da var.

Maalesef avantajlı değil. İyi çalışmalar. Herkese iyi forumlar.

2010 Suzuki Splash GLS-H Kaşmir Mavi (MAVİŞ)
1999 Ford Focus HB Ambiante Metalik Gri

366 Mesaj
21 Temmuz 2012; 21:55:52 

Fiyatlar güzel tebrik ederim. 220 den aşağı michelin görmedim buralarda. 205 55 16

494 Mesaj
22 Temmuz 2012; 0:22:00 

205 60 16 michelin energy saver 92 v yi 255 peşin aldım daha yeni. Burda 320 tl diyor. 92 h ise 283 Baya bir kampanyalı imiş. Buna sökme takma rot balans vs birde yerlerine gitmek için yakacağın yakıt vs ekle zahmet çek. Kısaca değmez

Daima Gülümse

1941 Mesaj
22 Temmuz 2012; 1:39:03 

oto_start bu bayiler arası fiyat farkı bu kadar çok nasıl olabiliyor.. arada lastik başına 25 tl farka varan bayiler mevcut..

ayrıca montajlı fiyatlar 180 iken diyelim..montajsız alımlarda fiyat 190lara çıkıyor.. çok saçma.. 100tl indirim iniyor 60 tlye...

Uyman gereken imza kurallarını okumak için çok çalışman lazım...

67 Mesaj
23 Temmuz 2012; 10:19:53 

quote:

Orijinalden alıntı: ocshooter

185/65/R14 veya 175/65/R14 kış lastiği var mı ben mi göremedim?

Kış Lastikleri Ağustos ayının ortalarından itibaren satılmaya başlanacak.

Saygılarımızla

67 Mesaj
23 Temmuz 2012; 10:24:59 

quote:

Orijinalden alıntı: adepex

Petlas İmperium PT515 modeli ve 185-60-15 ölçüleri için buradaki bir bayiden tanesi 135 lira fiyat almıştım. 4 tanesi 540 lira yapıyor. Sökme takma, balans işlemi de fiyata dahil. Kredi kartına 6 taksit.
Eklediğiniz Petlas aynı lastiğin idirim sonrası 4 tane fiyatı 504.80 liraya geliyor. Satın aldıktan ve kargodan teslim aldıktan sonra alıp götürüp arabaya taktırmak, balans vs 35-40 lira. Ekleyince aynı fiyata geliyor. Üstelik bayiden alırken tarihini vs inceleme imkanı da var.

Maalesef avantajlı değil. İyi çalışmalar. Herkese iyi forumlar.

Selam,

Hesaplamanızda haklı olabilirsiniz. Ancak özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Gaziantep gibi büyük şehirlerin dışında yaşayan insanlar için kargo dahil kampanyalarımız çok etkili oluyor. Büyük şehirlerdeki ziyaretçilerimiz daha ziyade montaj dahil kampanyalarıyla ilgileniyorlar. Sizi 540 TL'ye aldığınız 4 lastiği başka bir bölgede 600'den aşağı alamıyorsunuz. Bu, oradaki bayinin fiyat politikasına, markaya, bölgeye göre değişiklik gösterebiliyor.

O yüzden ücretsiz kargo ile gönderdiğimiz lastikler bir çok ziyaretçi için çok avantajlı olabiliyor.

İlginize teşekkürler.

67 Mesaj
23 Temmuz 2012; 10:30:39 

quote:

Orijinalden alıntı: dewr

oto_start bu bayiler arası fiyat farkı bu kadar çok nasıl olabiliyor.. arada lastik başına 25 tl farka varan bayiler mevcut..

ayrıca montajlı fiyatlar 180 iken diyelim..montajsız alımlarda fiyat 190lara çıkıyor.. çok saçma.. 100tl indirim iniyor 60 tlye...

Bayiler arası fark, tahmin edebileceğiniz gibi bayilerin yaklaşımlarıyla alakalı. Bazı bayiler %1 kâr edeyim yeter ki müşteri dükkanıma gelsin diyor. Bazı bayiler ben kâr etmeden ürün satmam diyor. Tamamen yaklaşım farkı.

Fakat lastik fiyatlarında standardizasyon için çalışma yapıyoruz.

Montajlı fiyatlar, montajsız fiyatlardan daha ucuz çıkmayabilir. Kargo reel olarak ödenen bir bedeldir. Oysa montajda montajı yapan bayi lastiğin karıyla yetinip montaj için küçük ücretler talep edebilir. Kesin bir kural yok yani.

Saygılarımızla

10 Mesaj
23 Temmuz 2012; 10:52:06 

Taksit Yok mu?

67 Mesaj
23 Temmuz 2012; 11:55:49 

Çeşitli kartlara 12 Taksite kadar taksit imkanı var.
Ödeme ekranlarında detayları görebilirsiniz.

67 Mesaj
2 Ağustos 2012; 17:47:07 

Tüm lastiklerde, ister kargo ile ister montaj dahil tüm lastiklerde,

4 lastik alana anında 100 TL indirim.

http://otostart.com/lastik

233 Mesaj
2 Ağustos 2012; 19:37:49 

Çok güzel kampanya. Ama keşke 1 ay önce yapsaydınız. Çünkü bir yaklaşık 1 ay önce değiştirdim lastikleri :(

Güzel gören, güzel düşünür - Güzel düşünen, hayattan lezzet alır.
Nereye gideceğini bilmiyorsan, Hangi yoldan gittiğinin önemi yoktur.

5782 Mesaj
2 Ağustos 2012; 19:48:36 

quote:

Tüm lastiklerde, ister kargo ile ister montaj dahil tüm lastiklerde,

4 lastik alana anında 100 TL indirim.

http://otostart.com/lastik

Az önce eve girdim ve bulunduğum ildeki lastikçilerden bugun 175/70/13 için fiyat aldım.
cumartesi 4 lastik alacağım ama üzülerek söylüyorum.
fiyatlarınız çok yüksek çıkıyor örneğin karar verdiğim model michelin için 8 taksit montaj dahil 480 lira fiyat aldım sizde tanesi 154 lira ve lastik başına 9 tl montaj bedeli var dolaysıyla 163*4 topalmda 652 lira bundan 100 düşün 552 lira fiyat çıkıyor ki bu fiyatı veren hiç bir bayi olmadı. birde taksit için vade farkını eklediğimizde piyasadaki en pahalı lastiği sattığınızı rahatlıkla söyleyebilirim.
ben michelin alacağımdan özelikle bu lastiğin pazarlığını yaptım ama goodyear içinde fiyat almıştım ondada durumunuz çok farklı değil bilginiz olsun.

Tut ki Ali'den miras kaldı sana Zülfikar, sende Ali'nin yüreği yoksa Zülfikar neye yarar?(Mevlana)

665 Mesaj
2 Ağustos 2012; 19:54:10 

Lazım olan michelin lastikler 234*4=936 lira. 100 lira indirim 836 lira. Bugün bayiden montaj dahil 12 taksit 830 liraya aldık. Bu konu sıcak falan değil. Buz gibi.

2221 Mesaj
2 Ağustos 2012; 20:54:34 

Lastikler icin en önemli konulardan birisi bayat olmaması. bu konuda bir garantiniz varmı? kargodan gelen lastik zaten 1 yaşına gelmişse napıcaz?

5782 Mesaj
2 Ağustos 2012; 21:02:13 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Lastikler icin en önemli konulardan birisi bayat olmaması. bu konuda bir garantiniz varmı? kargodan gelen lastik zaten 1 yaşına gelmişse napıcaz?

o konuda garantileri var ben daha önce telefonla sormuştum lastiğin tarihini size bildiriyorlar ve okey vermeniz durumunda satış gerçekleşiyor.(bana söylenen buydu)
aslında bu arkdaşlar geçen ay pirellide muazzam bir kampanya yapmışlardı.
ama ondan sonraki kampanyalar nedense olmadı.
sonuçta ticari bir firmalar tabiki ürünleri istedikleri fiyattan satabilirler isteyen alır isteyen almaz ama bu başlık sıcak fırsatlar başlığı olduğu için bizde olayın sıcak fırsat olup olmadığını irdeliyoruz.
ve dediğim gibi pirelli kampanyaları nasıl sıcak fırsatsa bu kampanyalarıda o derece sıcak fırsattan uzak.

2221 Mesaj
3 Ağustos 2012; 6:40:33 

quote:

o konuda garantileri var ben daha önce telefonla sormuştum lastiğin tarihini size bildiriyorlar ve okey vermeniz durumunda satış gerçekleşiyor.(bana söylenen buydu)
aslında bu arkdaşlar geçen ay pirellide muazzam bir kampanya yapmışlardı.
ama ondan sonraki kampanyalar nedense olmadı.
sonuçta ticari bir firmalar tabiki ürünleri istedikleri fiyattan satabilirler isteyen alır isteyen almaz ama bu başlık sıcak fırsatlar başlığı olduğu için bizde olayın sıcak fırsat olup olmadığını irdeliyoruz.
ve dediğim gibi pirelli kampanyaları nasıl sıcak fırsatsa bu kampanyalarıda o derece sıcak fırsattan uzak.

teşekkür ederim.

67 Mesaj
3 Ağustos 2012; 15:51:39 

quote:

Az önce eve girdim ve bulunduğum ildeki lastikçilerden bugun 175/70/13 için fiyat aldım.
cumartesi 4 lastik alacağım ama üzülerek söylüyorum.
fiyatlarınız çok yüksek çıkıyor örneğin karar verdiğim model michelin için 8 taksit montaj dahil 480 lira fiyat aldım sizde tanesi 154 lira ve lastik başına 9 tl montaj bedeli var dolaysıyla 163*4 topalmda 652 lira bundan 100 düşün 552 lira fiyat çıkıyor ki bu fiyatı veren hiç bir bayi olmadı. birde taksit için vade farkını eklediğimizde piyasadaki en pahalı lastiği sattığınızı rahatlıkla söyleyebilirim.
ben michelin alacağımdan özelikle bu lastiğin pazarlığını yaptım ama goodyear içinde fiyat almıştım ondada durumunuz çok farklı değil bilginiz olsun.

Merhaba,

Sistem değişikliğimiz sırasında fiyatlarımızı farklı baremlerde görmüş olabilirsiniz.
Şu anda büyük oranda fiyatlarımız düzenlendi.

http://www.otostart.com...-tyre-175-70-r13-373876

Bahsi geçen lastiğin şu anki fiyatı 138,52 TL Ayrıca 4 adet aldığınızda 100 TL indirim geçerli.

Saygılarımızla

67 Mesaj
3 Ağustos 2012; 15:53:26 

quote:

Orijinalden alıntı: hoca05

Lazım olan michelin lastikler 234*4=936 lira. 100 lira indirim 836 lira. Bugün bayiden montaj dahil 12 taksit 830 liraya aldık. Bu konu sıcak falan değil. Buz gibi.

Geçiş sürecinde bazı fiyatları farklı görmüş olabilirsiniz.

Ayrıca Ağustos yeni liste dönemi.

Lütfen bahsi geçen lastiği şimdi yeniden kontrol edin.

Farklı bir fiyat göreceksiniz.

Saygılarımızla

3593 Mesaj
3 Ağustos 2012; 17:13:24 

Pirelli kampanyasinda 172 liraya montaj dahil 205/55/16 alabilirken su an ayni lastik montaj haric 189 tl. Montaji da ekleyince 100 lirayi fazlasiyla geri aliyorlar. Pirelli kampanyasindan sonra bosa beklemisim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

7 Mesaj
3 Ağustos 2012; 18:22:53 

Sayın otostart_com;

Bursa'da lastik montajları sadece ve sadece İnegöl'de yapılıyor. İnegöl ne yazık ki Bursa'nın merkez ilçesi değildir. Bursa merkeze yaklaşık 45-55 dk uzaklıkta bir ilçedir. Merkez ilçelerde (Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer) montajının yapılmasını istiyoruz.

Bir diğer sorum da lastiğin üretim tarihi. Hangi tarihli lastik aracıma takılacak?

Lütfen cevap veriniz.

7 Mesaj
3 Ağustos 2012; 18:24:01 

Bu arada oto lastiği sitenizde yedek parçaya giriyor mu?

edit: Sitelerinde MTV'yi worldcard ile ödeyene %20 indirim yazıyor. Oto lastikleri için bu indirim geçerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityilmax -- 3 Ağustos 2012; 18:30:29 >

67 Mesaj
4 Ağustos 2012; 15:40:17 

quote:

Orijinalden alıntı: umityilmax

Sayın otostart_com;

Bursa'da lastik montajları sadece ve sadece İnegöl'de yapılıyor. İnegöl ne yazık ki Bursa'nın merkez ilçesi değildir. Bursa merkeze yaklaşık 45-55 dk uzaklıkta bir ilçedir. Merkez ilçelerde (Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer) montajının yapılmasını istiyoruz.

Bir diğer sorum da lastiğin üretim tarihi. Hangi tarihli lastik aracıma takılacak?

Lütfen cevap veriniz.

Merhabalar,

Bursa'daki montaj merkezlerimiz hizmete girdi.

Lastiklerin üretim tarihleri siparişinizden sonra size bildiriliyor,
lastikler sizin onayınızdan sonra kargolanıyor ya da monte ediliyor.

Saygılarımızla

34 Mesaj
1 Eylül 2012; 0:00:23 

100 TL DÜŞMEDİ VE ALAMADIM :( BU NASIL İŞ ?

Türk şoförü en asil duygunun insanıdır

67 Mesaj
1 Eylül 2012; 10:00:45 

quote:

Orijinalden alıntı: ugur2005

100 TL DÜŞMEDİ VE ALAMADIM :( BU NASIL İŞ ?

Kampanyamız 31 Ağustos 2012 Saat 23:30'da sona ermiştir.

Yoğun ilginize teşekkür ederiz.

http://otostart.com/lastik 'te her zaman avantajlı fiyatlarla ister montaj dahil ister kargo ile lastik alabilirsiniz.

59 Mesaj
1 Eylül 2012; 10:20:35 

100 lira indirimi kaçırmasaydık 4 lastik de biz alırdık be tüh

67 Mesaj
1 Eylül 2012; 17:44:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Melange

100 lira indirimi kaçırmasaydık 4 lastik de biz alırdık be tüh

Sadece 2 ölçüde :

195 - 65 - R15 ve 205 - 55 - R16 ölçülerinde kaçırılmayacak fırsat.
7 Eylül 20120 Cuma gününe kadar bu ölçülerde Michelin,Pirelli ve Continental markalı ürünler süper indirimde.

Stoklar sınırlı.

Kampanyalı ürünler için

http://www.otostart.com/lastik/?&islem=kampanya

Kaçırmayın !

1108 Mesaj
1 Eylül 2012; 19:02:09 

quote:

Sadece 2 ölçüde :

195 - 65 - R15 ve 205 - 55 - R16 ölçülerinde kaçırılmayacak fırsat.
7 Eylül 20120 Cuma gününe kadar bu ölçülerde Michelin,Pirelli ve Continental markalı ürünler süper indirimde.

Stoklar sınırlı.

Kampanyalı ürünler için

http://www.otostart.com/lastik/?&islem=kampanya

Kaçırmayın !

4 adet alımda 100 tl indirim geçerli mi bunlarda?

18 Mesaj
1 Eylül 2012; 19:06:35 

215 65 16 yada 215 60 16 lazım bana 4 adet fiyat ne yaparsınız

143 Mesaj
1 Eylül 2012; 19:50:28 

Lastik ölcülerim 195 60 15 ..Acaba 195 65 15 alsam olur mu aracıma? 60 ile 65 arasında ne gibi bir fark olur?
teşekkür edeirim

DH EGELİLER KULÜBÜ

540 Mesaj
17 Ocak 2013; 16:12:26 

Benim arabamın 127 TL MTV sini Yapı rkedi world ile gib.gov.tr den ödedim sorum şu olacak üyeliğimle optostart.com a girip illaki Yapıkredi world kart ile mi alışveriş yapmam gerekir ki 100 tl lik ürünün 50 tl indirimle 50 tl ye alınması için diyelimki Yapıkredi world de limitim kalmadı ama mtv yi onunla ödediim ürünü alırken bonus kredi akrtıyla ödesem yine indirimle alamayacakmıyım acil yardım arkadaşlar

ilker

92 Mesaj
17 Ocak 2013; 16:58:51 

İstediğiniz şekilde ödeyebilirsiniz. MTV'yi World ile ödeyerek size indirim yaptıran kod sahibi oldunuz. Bundan sonraki alışverişlerinizde bu kodu kullanarak indirim alabileceksiniz, WORLD ile ödeme mecburiyeti yoktur. Zaten kod kullanarak indirim yaptırarak ödenecek meblağı göreceksiniz ödeme öncesinde.

Alfa Romeo

540 Mesaj
18 Ocak 2013; 1:01:59 

pekı benım 3 tane arabam var 3 ününde mtv sini aynı word ile ödesem 3 adet indirim alamıyormuyum sizce?3 ünü de ayrı world card dan mı cektırmem gereklıdır ?Yardımlarınız için teşekkürler.

ilker
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Diğer Fırsatlar » 4 lastik/100TL indirim: MICHELIN, PIRELLI, CONTINENTAL otostart lastik kampanyası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328