Şimdi Ara

otomobilinizle yaşadığınız en saçma hatıra (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
29
Favori
14.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ortağın oğlu binmişti benim arabaya arka camı tamamen açık bırakmış bende görmedim kapıları kilitledim çıktım eve

Allahtan 1-2 saat sonra aşağıya indim birde ne göreyim arka cam açık tamamen hemen içeriyi kontrol ettim bişey çalınmışmı diye herşey yerinde duruyor Sonra yüz ifadem aynen şöyle oldu
  • Antalya-İstanbul yolunda mola verdiğimde el frenini çekmeyi unutup inmiştim sonra bir baktım araba geri gidiyor zor durdurmuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlhcylmz

Gulmekden araliksiz 1 saat karnima kramp giren bi hareket yapmistik arkadasla benim arabayi satmadan onceki gun. Silecekleri kaldirdik sonra seyir halinde silecekleri actim... Ahenkle dans ediyor silecekler ama modeli gormeniz lazim boyle komik bir goruntu olamaz. Muzik actik kafalari jim cary modeli salliyoruz... Uskudar sahilde 5-6 km kadar tur attik tum gozler ustumuzde nasil bakiyorlar ama millet yariliyor biz dahada yariliyoruz caniniz sklinca deneyin cidden cok gulduruyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: permanganat26

Arabamı kaybettiğim otoparklar:

İKEA Bayrampaşa
    NAUTİLÜS Acıbadem
    VİAPORT Kurtköy
    İKEA Ümraniye

Artık bıraktığım koordinatları cep telefonuma kaydediyorum

yazdığınız yerlerin ilk ikisinde ve en çokta ikea bayrampaşada aracı kaybetmişliğim vardır.
    alarma basarak bulmaya çalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: only-e30

Güzel konu olmuş keyifle okudum

Tam hatırlamıyorum nerede olduğunu ama Seyir halindeyken karşı şeritten gelen kamyoncu amca balgamı salladığı gibi benim ön cama yapıştırmıştı

Sağa çekip yıkamıştım hemen camı

Kahkaha attım resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar çokki hangisinden başlasam bilemedim şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

o kadar çokki hangisinden başlasam bilemedim şimdi.

Hepsini yazın hocam burdayız okuruz hepsini
  • Abim bizim arabaya kapılar kilitlenince otomatik cam kapatma modülü taktırmış,

iyi güzel hoşta niye deniyosun be adam

Ufak bi tur attım arabayla ön takım falan elden geçmiş bayağı araba, eve geldim kapıları kumandada kitledim baktım camlar kapanmıyo, dedim bari içerden düğmeye basayım kapansın, elimi soktum bulamadım kafamıda soktum (tek kolum dışarda) birden camlar kapandı İffet muamelesi gördük 1 ay
  • geçenlerde akü bitmiş şarj olması için elektrikçiye bırakmıştık neyse babam almış aküyü arabaya koymuş 2 gün sonra ben arabanın yanına gittim bu süre zarfında arabayı elleyen yok marşa bastım çalışmıyo teybi açmaya çalıştım açılmadı yine akü bitti sandım gittim babama söyledim akü bitmış diye oda eniştemi çağırıyo onun arabasından takviye yapalım diye neyse eniştem geldi arabayı döndürmeye gitti bende o arada kaputu açtım akü yok o an hırsız çaldı falan sandım eve gitmek için arabanın yanından geçerken arka camdan akünün arka koltuğun önünde olduğunu gördüm o sevinçle geri dönüp eniştemin peşine koşmaya başladım hem bağırıyorum hemde garip hareketler yapıyorum tüm sokağa rezil olmuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

o arada hem telefonum caldi hem de kizimdan olumcul soru geldi " Baba, annemi niye biraktik"
    Kafami bi cevirdim anne yok, telefona baktim anne ariyor.
    3-5 saniye gercekten ne oldugunu anlamadim, kafam allak bullak oldu.
    Hemen arabayi saga cektim ve telefona actim. Hanima ilk tepkim soyle olmustu "hareket halindeyken arabadan nasil atladin?"

Şu an şirkette herkes bana bakıyor oruçlu halde bu kadar enerjik nasıl gülebiliyorsun diye:)

Bu kısma bayıldım yahu

+100000000

annem ne oluyo oglum kendine gel dedi az once iyi guldurdun hocam sagol

• 9 Temmuz günü kıbrıstan ankaraya geleceğiz tatil bitti valizleri arabaya koyduk arabaya bındık anahtar yok ben enişteme enişte 1 dakika once kapıyı açtınya nasıl kaybettin diyorum bılmıyorum diyor sonra otel odasına cıktık aradık taradık yok belki bavulları koyarken bavulların içine düşmüştür diye bütün bavulları cıkardık aradık yok ben birdaha otel odasına gittim baktım yok en sonunda kuzenim buldu meğersem anahtar kapının üstündeymiş

Birde ercan havalimanını bilen bilir otoparkı cok karışık uçaktan indik arabaya bindik otoparktan cıkacağız böyle çıkarken 2 tane yol var biri anayola çıkıyor diğer yol otoparkın diğer tarafına gidiyor biz ilkine saptık haydii otoparkın ıcınde tekrar turluyoruz

• Aç karnına gülmekten mideme kramp girdi
  • Ben otobus anımı yazayım.
    Sene 2003. Kartaldan perpaya işe gidiyorum.
    E5 üstünde üsküdar sapaginda inip alt yoldan 500A otobuslerine binecegim her zamanki gibi.

Bi tanesi geldi. Ulan salaklara bak diyorum içimden. 500 düzgün yazıyor, A`sı yamuk yazıyor. Bunu nasıl boyle basmışlar diye içimden geçti.

Meğer o gördüğüm A , A değilmiş. Kırmızı renkli mandalmış.

Bir diğeri , yine aynı yıllar. İşten çıkmış yarı yorgun yarı uyur halde 1.koprü uzerinden estire estire gidiyoruz.
    Sol tarafıma baktım 2. kopruyu gordum. Sonra 1. kopruye de bakayım diye sagima dondum. O da ne!! kopru yok.
    2–3 sn "404notpage" olduktan sonra kaldığım yerden devam ettim.

• Bende bir tane yazim(tabi bu en ilginci).
    Arkadaşla Marmara Forum a gidiyoruz.İleride bi ışıktan dönücez bakırköy e önümüzde bir BMW 7.40 ld geçti.Konuşmalar şöyle:

C: Lan Yunus şu arabaya bak ne hoş rengi var hatta plakası da özel 34 FB 2334(gibi bir şeydi) biz bu arabaya bir vursak adam hiç konuşmadan 2 tane sıkar dan dan diye tekrar biner gider falan.
    Y: Harbi belki mafya falandır.Bu 5 mi lan?
    C: Yok olur mu 7 başbakanda buna biniyor falan.

Işıktan döndük o ara bir anlık dalgınlık BMW durmuş geç fark ettim.Frene asılsam da araba durmadı ama baya yavaşladı bmw ye güm vurduk.İndik aşağıya, bir de ne görelim arabadan 2 tane bayan indi.Tabi ben ''Hanımefendi niye durdunuz ?'' diye üste çıkmaya çalışıyorum.Ufak bir kontrolden sonra bmw nin tamponunda 3 tane 1 cm çizik
    olduğunu fark ettik tabi hasarsızlığını bozdurmamak için tutanak tutturmak istemiyorlardı bizde diretiyorduk tutalım falan diye neyse tutanak tutmayıp arabalara bindik.Biner
    binmez birbirimize dönüp arkadaşla sırıtmaya başladık.O günden sonra ne hızlı gitmeyi bıraktım ama şu ağzımı kapamayı öğrenemedim.

Not: o kadar uğraşmama rağmen şu wraping sorununu çözemedim.Yarımcı olmak isteyenler pm lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceviz ağacı -- 20 Temmuz 2012; 20:33:10 >

• Aracımla gidiyorum sıcaklık bastı ön camları açtım arka camları aralıyacam daha çok essin diye basıyorum basıyorum açılmıyor cam kafayı yicem eve geldim düşünüyorum bozuldu diyorum herhalde meğer arka camları kilitleyen tuşa basmışım farkında değilim böyle bi anım olmuştu baya gülmüştüm
  • Bende bir gün aracı parkettikten sonra anahtarı çıkarmaya çalışmıştım.Baktım anahtar gelmiyor.Bu sefer panikledim ne yapacağımı şaşırdım.Sonra komşuya söyledim.O da geldi.Sonra vitesi N de görünce rezil olmuştum komşuya.P ye aldıktan sonra çıkardım.Ama sonra adamın yüzüne bakamadım.Benim de böyle bir anım geçmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maydonoz Lastigi

Abim bizim arabaya kapılar kilitlenince otomatik cam kapatma modülü taktırmış,

iyi güzel hoşta niye deniyosun be adam

Ufak bi tur attım arabayla ön takım falan elden geçmiş bayağı araba, eve geldim kapıları kumandada kitledim baktım camlar kapanmıyo, dedim bari içerden düğmeye basayım kapansın, elimi soktum bulamadım kafamıda soktum (tek kolum dışarda) birden camlar kapandı İffet muamelesi gördük 1 ay

İyi ki etrafta cemil yokmus :D

• Bundan yaklaşık üç sene önce arabayla arkadaşlara geziyorduk derken acayip acayip bir ses gelmeye başladı. Yarım saatte bir arabadan inip bakıyorum arabanın altına ses nerden geliyor diye yaklaşık iki saat böyle devam ettikten sonra birde baktım arabanın radyosu kısa kanalda kalmış (ismini buraya yazmam uygun olmaz fm değil diğeri ) tıkırtı ordan geliyormuş meğer.

• quote:

Orijinalden alıntı: aagir

arkadaşlar ilk hatırayı ben paylaşayım. iki ay kadar önce palio model arabamın debriyajı takılmaya başladı. bastığımda takılı kalıyordu geri gelmiyordu. balatanın değişmesi gerektiğini düşündüm. tahminen iki yüz lira gidecek diye üzülüyordum. sanayiye gittim. usta baktı. "paspas kaymış" dedi.

utancımdan hızla uzaklaştım.

güzel konu olmuş. ben de aynı sebepten amcama arabasının debriyajında sorun olduğunu söylemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Titanium -- 20 Temmuz 2012; 21:24:44 >

• Bir akşam alışverişten dönüyoruz hanımla kızım arkada oturuyor garaj girişinde indirdim hanımı kız da uyuyormuş kapının kapandığını duyunca devam ettim park ettim arabayı.Sonra eve geldim hanım diyor kız nerde dedim seninle çıkmadı mı yok dedi sen al dedim ya dedi :D İndim aşağıya kız uyanmış kapıyı açmaya çalışıyor ağlayarak :D 1 ay benimle alışverişe gitmedi o olaydan sonra :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.