Şimdi Ara

Buffalo'dan USB 3.0 ve Wi-Fi 802.11n destekli harici sabit disk: HDW-P500U3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Buffalo, USB 3.0 ve Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantılarını bünyesinde barındıran harici sabit diski MiniStation Air HDW-P500U3'ü tanıttı. HDW-P500U3, isteğinize bağlı olarak kablolu veya kablosuz veri transferi gerçekleştirebiliyor.

Kablosuz modda harici sabit diskin 2.860 mAh'lik şarj edilebilir lityum iyon bataryası devreye giriyor ve batarya yaklaşık 4.5 saat boyunca gereken enerjiyi sağlıyor. 500 GB kapasiteye sahip harici sabit diskteki içeriğe iOS veya Android platformunu kullanan akıllı telefonunuzla güvenli şekilde erişebilmeniz mümkün. Bunun için AppStore veya Google Play üzerinden Buffalo'nun uygulamasının yüklenmesi yeterli.

130 mm x 84 mm x 23 mm boyutlarında ve 285 gram ağırlığında tasarlanan MiniStation Air HDW-P500U3, 280$ fiyatla 1 yıllık garanti kapsamında satılacak.

• Ya hala düşmedi şu hard disklerin fiyatları. Bundan 1.5 sene önce 1.5 tb lık wd elementi 145 liraya almıştım şimdi en ucuz yerde kampanyalı 250 tl civarı. Ne selmiş be kardeşim 1.5 yıldır hala etkisi geçmedi..

• Bunun için AppStore veya Google Play üzerinden Buffalo'nun uygulamasının yüklenmesi yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: fendur

Ya hala düşmedi şu hard disklerin fiyatları. Bundan 1.5 sene önce 1.5 tb lık wd elementi 145 liraya almıştım şimdi en ucuz yerde kampanyalı 250 tl civarı. Ne selmiş be kardeşim 1.5 yıldır hala etkisi geçmedi..

aynen ya ne selmiş , sel falan olduğu yok yaw , ortaya bi sel malzemesi attılar fiyatları yükselttiler, baktılar millet yüksek fiyatlara rağmen hdd almaya devam ediyor yedir yedre bildiğin kadar, 1 tb hdd ederi en fazla 110, lira ondan yüksek para verilmez..

• GoFlex Satellite'tan pahalı. Sapıtmış mı bunlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: fendur
    Ya hala düşmedi şu hard disklerin fiyatları. Bundan 1.5 sene önce 1.5 tb lık wd elementi 145 liraya almıştım şimdi en ucuz yerde kampanyalı 250 tl civarı. Ne selmiş be kardeşim 1.5 yıldır hala etkisi geçmedi..

Aynını 133 liraya aldım o dönemler.

• Fiyat yüksekliği ülkemizde devam ediyo us deyim geçen hafta 115 $,wd usb 3.0 1.5 tb 2.5" aldım canavar gibi .burda ciddi düşmüş trde de 3_4 ay daha zaman var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.