Şimdi Ara

Toshiba AT200 ve AT300 tabletleri için Jelly Bean güncellemesi hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android işletim sisteminin Jelly Bean sürümüne katılan son firma Toshiba oldu. 

Tabletguide sitesine bir açıklama yapan Toshiba, AT200 ve AT300 tablet modelleri için Jelly Bean güncellemesi yayınlayacaklarını açıkladı. 

Güncellemenin ne zaman olacağına dair bir detay verilmedi. Bunun yanında diğer modellerin güncelleme alıp almayacağı da belirsiz.

AT200 modeli 1.2GHz hızında TI OMAP 4430 işlemci, 10.1 inç 1280 x 800 piksellik ekran ve 1GB RAM özelliklerine sahipken, AT300 modelinde Tegra 3 işlemci, 1GB RAM, 10.1 inçlik 1280 x 800 piksellik ekran şeklinde özellikler mevcut. Sonbaharda piyasaya çıkması beklenen AT270 modelinin Jelly Bean işletim sistemini taşıyıp taşımayacağı da bilinmiyor.

Toshiba'nın güncellemeleri tahmini olarak güz aylarının başlarında başlayacaktır.

• Bunun yanında diğer modellerin güncelleme alıp almayacağı da belirsiz.

• AT300'ü ilk kez burda duydum ve jelly bean almasına sevindim.Ama toshıba tablet çıkardı da,bir farklılık yaratamadı bence.

• şu kopyala yapıştır yapmaktan başka cevap yazmayan hesaplar hakkında işlem yapacak bir admin yok sanırım. misafir hesapları 1, papağan hesapları 2.

haber takip etme hevesini kırıyor. site bu şekilde devam edip rating alırız diye düşünüyorsa, yeni rating sistemi canını sıkabilir ilerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: tetrachtetrachron2029

Toshiba'nın güncellemeleri tahmini olarak güz aylarının başlarında başlayacaktır.
    />

İlk yorumu da fake hesabından yapmışsın bozuk gif koyarak tebrikler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.