Şimdi Ara

BF: Bad Company 3 Nerede? Cevap EA'dan Geldi!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       EA, Battlefield 4 duyurusu sonrasında Bad Company serisinin kaderi hakkında da bir açıklamada bulundu. DICE'ın Bad Company markasından büyük gurur duyduğunu ve çok sevdiğini belirten EA konuşmacısı Ian Tornay, Bad Company 3 ile ilgili gelen sorulara şu şekilde cevap veriyor:

"Şunu söyleyebilirim ki bu konuda yavaş kalınmasının sebebi DICE'ın bu seriye karşı soğuk durması değil. DICE'ta konuştuğum herkes böyle bir seri ortaya çıkardıklarından ötürü kendileriyle gurur duyuyor ve Bad Company serisini ayrı bir yerde tutuyorlar. Siz gelecekte BC'nin ne gibi içeriklerle karşılaşmak isterdiniz? Kendi adıma oturup şöyle bir düşünür ve BC'yi herkes için özel kılan şeylerin neler olduğunu ortaya çıkarır, bu büyüyü oyuna nasıl dahil edilebileceğimizi araştırırdım."

Anlayacağınız şu an için ufukta bir Bad Company oyunu gözükmüyor. Ancak eminiz duyurulsaydı Battlefield 4'den daha fazla heyecana sebep olurdu.

• Battlefield: Bad Company 2 = Battlefield:3 den senaryo olarak daha iyi idi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hayırlısı ne diyelim

• Bad company 3 çok zor bf4 duyurdukdan sonra yalan oldu o seri taki bf 43 den istenilen verim alınamasın ki anca öle o yola başvururlar yoksa takvimlerinde bc3 e yer vermemişlerdir. Onların aklındaki bf 4 e kaç dlc koyar premiumdan nasıl sömürürz var.

• Battlefield 4 isim olarak hiç çekici gelmiyor bana. BC3 duyurulsaydı daha bir memnun olurdum.

• Aynı şeyler keşke Battlefield 4 içinde söylenseydi. Battlefield bana göre seneden seneye 3-4-5-6 şeklinde gidecek bir oyun değil.
  • bence bf 3 de bc 2 de 2 side aynı gibi bişey sadece bf 3 biraz daha gelişmişi.

• Son zamanlarda oynadığım en dengeli multiplayer deneyimini BC2 ile yaşadım. Aynı sistemi FB2 ile getirsinler yeter, yine efsane olur.

• bc 2 candır çıkarsa 3de de sürdürürler heralde güzelliğini

• Battlefield 3'ü de yaparken akıl etselermiş, "BF2'yi ayakta tutan özellikler neler onları BF3'e koyalım" diye!

• quote:

Orijinalden alıntı: FearlessKnight

bence bf 3 de bc 2 de 2 side aynı gibi bişey sadece bf 3 biraz daha gelişmişi.

hiç alakaları yok sadece single oynadığın apaçık ortada bc 2 tamamen farklıdır jet yok saçma sapan roket kitlenme olayıdır yok tamamen yetenek çok iyi oynayan helikopterinide korur çok iyi roket kullananda pilotun gözünden vurur ah ah ne günlerdi :(

• Bad Company tıpkı Black Ops gibi bir ek paket. İki firma da ek paketlerin üstünde durup ana oyundan daha iyi yaptılar. Onun yerine ana oyuna aynı özellikleri eklemeleri gerekirdi.

• bf 4 dilde bc 3 çıksa daha güzel olurdu.

• İsterlerse battlefıeld 10 çıkarsınlar bad company 2 efsane bir oyun o kadar sene geçmesine rağmen hala server var ve hala oynuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.