Tuşlu Telefonlar
3 Cevap3357 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

591 Mesaj
19 Temmuz 2012; 11:50:45 

Arkadaşlar şu an için en iyi tuşlu telefon hangisidir?

Bildiğim kadarı ile nokia c5-00 en son çıkan tuşlu telefon. Fakat donanım olarak tuşlu telefonları ne kadar geliştirebilmişiz?

Android tuşlu telefon var mı?

Tuşlu telefonlar neden dokunmatikler çıkınca bir anda üretim durdu, satılmaz oldu?

Bu konu aklımı kurcalıyor. Tuşlu telefonların ekranını büyütüp, iyi bir işlemci takarak, fazla miktarda ram takarak androide neden uyarlamadılar?

NOT: Konuyu bir üst kategoriye açamadım. Yöneticiler ilgilenirse sevinirim.

9845 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
T.C. khanjui
19 Temmuz 2012; 18:16:41 

Black berry torch 9800 fiyat tavanlarda

"Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır. Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, "Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir" diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, "demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek." Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, "ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir."

LG Nexus 4 | [4.4.2] ParanoidAndroid 4.2 [BETA4] - Hell's Doctor Kernel r29 - | Pa Contrasty Color Profile | Viper4Android Fx | # Lenovo Z500 # Kron XC 250 V 16" # Steelseries 6gv2 #

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Temmuz 2012; 21:29:48 

evet blackberry serisi

591 Mesaj
20 Temmuz 2012; 12:02:14 

Benim kasdettiğim telefonlar mesela n82, 6303 gibi telefonlar. Yanı 9 tane numarik tuşu olan telefonlar.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188