Şimdi Ara

Nexus S için Jelly Bean güncellemesi bugün dağıtılmaya başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
3.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy Nexus için bir süredir dağıtımı süren yeni Android 4.1 Jelly Bean sürümü güncellemesi bugün Nexus S kullanıcılarına ulaşmaya başlayacak. Henüz Google'dan resmi bir açıklama gelmemiş olsa da dünya genelindeki bazı operatörler, müşterilerine güncellemenin başlayacağı saati dahi bildirdi.

Vodafone Avustralya, güncellemenin yerel saatle 13:00'da Google tarafından yayınlanacağı yönünde bir bilgilendirmede bulundu. Fransız SFR operatörü ise; halihazırda Nexus S kullanıcılarını son sürüme yükseltmeye başladı.

Güncelleme OTA olarak şuanda Google tarafından bazı Nexus S'lere ulaşıyor. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde tüm cihaz sahipleri önemli teknik değişiklikler ve Google Now gibi yeni hizmetler içeren Jelly Bean versiyonuna yükselebilecek.  

Şuan için sadece GSM destekli Nexus S'ler Android 4.1'den yararlanabilecek. Sprint Nexus S ve diğer farklı iletişim teknolojisi kullanan operatör modellerinin biraz daha beklemesi gerekiyor. Gün içerisinde OTA güncellemenin Google sunucularındaki bağlantısının paylaşılacağı ve detaylı bir değişim listesinin yayınlanacağı tahmin ediliyor.

• Fransız SFR operatörü ise; halihazırda Nexus S kullanıcılarını son sürüme yükseltmeye başladı.

• nexus s de ole ahım şahım bi donanım yok ama nedense ondan sonra gelen telefonlarda bile ics yok bundan sonra google in piyasaya surdugunu alacaksin yoksa buyuk firmalarin bahaneleri ile karsilascaz

• bundan sonraki telefonum kesinlikle google in telefonu olcak.Guncelleme sikintisi yok :)

• Nexus bu işi beceremiyor habire işletim sistemi mi değişirmiş.... bak LG ye adamlar bi kere yapıyorlar ... bi daha hiç değişmiyor.... cık cık cık .... Nexus u kınıyoruz :)

• JelyBean sony lerin kaliteli,göze hoş gelen kullanışlı bi o kadarda ağırlaşan arayüzüne katkı yapacak gibi :) NEO V ile bizde görsek iyi olurdu,başka bahara artık :)

• s3 için bekliyoruz sabırsızlıkla.

• Bu gidişle 2012 ve 2013 te google telefonlara rağbet giderek katlanacak.pazar payı olarak en çok lg ve htc den gidecek

• Bundan sonraki güncellemeyi de alırsa Nexus S, HTC HD2 gibi efsane telefonlar arasına girer herhalde...

• Şimdi s2'yede gelmez JB Nexus hariç Android cihaz almamak lazım artık

• Her zaman dediğim gibi androıd ısletım sistemi kullanıcaksan nexus alacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

Her zaman dediğim gibi androıd ısletım sistemi kullanıcaksan nexus alacaksın

Aynen katılıyorum.
    Hatta tasafım bile samsung un (bence) çirkin modellerinin çok üstünde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexus önerdiğimde kızan arkadaşlara atfen bu haber yeterli olacaktır.
  • Galaxy S kullanıcıları da custom ROM'lara devam...

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Nexus önerdiğimde kızan arkadaşlara atfen bu haber yeterli olacaktır.

+2012

• Ben hala 2.3'de bekliyorum.
  • İyi ki almışım dedirtiyor telefon. Ama ne yalan söyleyeyim telefon 2.3 sürümdeyken daha performanslıydı. Tabi bu dediğim orijinal romlar :)

• Bir guncelleme icin o dandik telefonlar alinmaz sacmalamayin sanki guncelleme gelmeden telefon kullanilamiyor bu yorumlari okuyunca sanki kullanilan surumun rezalet oldugu manasi cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yydn7

İyi ki almışım dedirtiyor telefon. Ama ne yalan söyleyeyim telefon 2.3 sürümdeyken daha performanslıydı. Tabi bu dediğim orijinal romlar :)

eksiden bende nexus s kullanıyodum ics biraz hantallaştırmıştı dediğin gibi. jb ile galaxy nexus um sınıf atladı nexus s de eski akıcılığına kavuşacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mnstrdnc

Bir guncelleme icin o dandik telefonlar alinmaz sacmalamayin sanki guncelleme gelmeden telefon kullanilamiyor bu yorumlari okuyunca sanki kullanilan surumun rezalet oldugu manasi cikiyor

Keşke şöyle NEXUS gibi dandik (!) telefonum olsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.