Şimdi Ara

Mobilite: Android göklerde, Galaxy S III 64GB, konsol seviyesinde mobil grafik ve daha fazlası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
12.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümü yine dopdolu. Android işletim sistemli tabletlerin kullanıldığı Boeing 787 Dreamliner yolcu uçağından en ince akıllı telefona, OCZ'nin yeni geliştirdiği yüksek performanslı SSD kontrolcüsünden Qualcomm'un konsol seviyesinde mobil grafik vaad eden Adreno 320 grafik birimi ve dört çekirdekli mobil işlemcisine kadar pek çok konu Erdi ÖZÜAĞ ve Ender Yıldızı'ın sunumuyla Mobilite'nin yeni bölümde. 

• 1 :)

• bsc'deki yayın akışı kısmını buradada uygulasanız aslında güzel olur aralardan aramakla uraşmadan istedimiz kısmı izlesek yani

• grafikler konsol seviyesinde olsa bile oynanabilirlik konusunda ben hala emin degilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAVIT konuya bekleniyor

• İçerikler umarım zamanla doldurma olmaz, dolu dolu olur. Çok fazla içerik ekleme hevesiniz son 1 aydır belli ama kalite çizginizi kaybederseniz bir işe yaramaz.

• samsung işi biliyor iphone kullanan biri olarak galaxy s3 e geçmeyi düşünüyorum
  • Teşekkürler elinize sağlık

• Çinlilerin cihazı..
  • 256 gb ssd diyo benim daha 250 gb hdd m var :D

• merak edıyorum 4 çekirdekli s4 ü

• sgs3 e para verecegime gider sgs2 alirim niyeyse nefret ediyorum o telefondan ios gibisi varmi

• Android? Ay hoşt hoşt

• Mobilite programı çok seviyorum. Erdi ve Ender çok güzel sohbet ediyorlar.

• galaksi s3ü bende amiral gemisi olarak görmüyorum.Başta tasarım iğrenç ve ekran pentile...Kamera desen sensörün hakkını bile veremiyor.Tek ilgimi çeken yanı internet performansı ve diğer özellikleri fark yaratacak cinsten değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

galaksi s3ü bende amiral gemisi olarak görmüyorum.Başta tasarım iğrenç ve ekran pentile...Kamera desen sensörün hakkını bile veremiyor.Tek ilgimi çeken yanı internet performansı ve diğer özellikleri fark yaratacak cinsten değil...

imza-entry uyumu
  • Videonun sonunda hata var samirim hdd yerine ssd kullanmanin yakit tasarrufu sagladigi soyleniyor onu anlatirmisin diyor tekrar bastan boyutlari anlatmaya geciyor bendemi sorun var 2 kere actim gene ayni
  • Videonun sonunda "deja vu" oldum, size de oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

galaksi s3ü bende amiral gemisi olarak görmüyorum.Başta tasarım iğrenç ve ekran pentile...Kamera desen sensörün hakkını bile veremiyor.Tek ilgimi çeken yanı internet performansı ve diğer özellikleri fark yaratacak cinsten değil...

imza-entry uyumu

• quote:

Bende sizn gibi düşünüyordum ama S3'ün her 2 renginide bugün gittim uzun uzun inceledim ve kesinlikle S2'den daha iyi bir tasarıma sahip olduğu kanısına vardım.Şu an Galaxy S kullanıyorum ve elime S2 aldığımda bana çok fark hissettirmiyor,ama S3'te fark olayını çözmüşler.Sensöre gelince herkes S3'ün fotoğraf ve video performansının S2'nin ilerisinde olduğunda hemfikir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.