Şimdi Ara

Yeni Linea 1.6 Mjet Lounge Düşünen Girsin İçeri...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
8
Favori
77.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Hepinizin bildiği gibi Mayıs ayının ilk haftası Jetta 1.2 TSI Highline Şeker Beyazı aracı sipariş etmiştim.
    Süreci çok iyi geçirdik. Gelmesine 10 gün kala, kardeşimin haberimiz olmayan bir borcu olduğunu, olayın neredeyse hacze kadar gittiğini öğrendim.
    Eşimle konuştum, elimdeki nakitimden kardeşimin borcunu kapatacak kadar ayırdım. Başka türlü Jetta'ya binerken gece rahat uyuyamazdım. Öyle olunca fazla kredi çekmek gerekecekti, fazla faiz, fazla sıkışma demekti bu ve eşimle konuştuk bu işten vazgeçelim dedik. Aradım temsilcimi, tatildeymiş, dönünce kaporamı yatıracak.

Sonra düşündük, uygun fiyatlı, kampanyalı, avantajlı ne alabiliriz diye.
    Hanıma dedim gel Linea kasa değiştirdi, makyaj yedi aslında içli - dışlı dedim ve gittik plazaya. Eşim beğendiğini söyledi.
    Çok geniş araç, bagajı da geniş dedi. Eşimi hemen hemen tüm araçları gezdirmiştim, Linea'yı başka sevdi.

Dedim madem Linea alacağız 1.6 dizel olsun, en üst donanım Lounge olsun. Highline'daki donanımlara çok hayal kurmuştuk, ondan eksik olmasın dedik.
    %0 faizle 19550 lira 15 ayda ödemek üzere çektik. 43 bin liraya pazarlık ettik.

Aracı 2 gündür kullanıyorum, iyi ki almışım dedim. Motor sesi sadece rölantide duyuluyor. Canavar gibi motor var. Tüketim çok iyi şimdiden 6 litreleri yakaladım.
    Zaten ön ızgara ve iç konsol değişmese pek Linea düşünmezdim, eşim de eskisinin içi çok basit duruyordu dedi.
    Sonra gene foto, video paylaşırım inşallah arkadaşlar.

Yeni Linea 1.6 Mjet Lounge Düşünen Girsin İçeri... Yeni Linea 1.6 Mjet Lounge Düşünen Girsin İçeri...
     Yeni Linea 1.6 Mjet Lounge Düşünen Girsin İçeri... Yeni Linea 1.6 Mjet Lounge Düşünen Girsin İçeri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 2 Ocak 2013; 7:21:51 >

• Hayirli olsun,iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle

Kardesiniz konusunda dogru olani yapmissiniz.en yumusak yastik,temiz bir vijdandir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız binmeniz dileğimle..
    rengi siz mi tercih ettiniz,yoksa bu vardı diye bunu mu aldınız ?
    ayrıyetten kardeşinize yaptığınızdan ötürüde her ne kadar bana düşmesede,tebrik etmek istedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Hayirli olsun,iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle

Kardesiniz konusunda dogru olani yapmissiniz.en yumusak yastik,temiz bir vijdandir :)

Teşekkürler hocam. Katılıyorum kesinlikle.
  • Hayırlı olsun bence Jetta almamanız iyi olmus bu hem dizel hem de onu aratmaz.

• Hayırlı Uğurlu olsun hocam,kazasız belasız sürüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: raikkonen999

quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız binmeniz dileğimle..
    rengi siz mi tercih ettiniz,yoksa bu vardı diye bunu mu aldınız ?
    ayrıyetten kardeşinize yaptığınızdan ötürüde her ne kadar bana düşmesede,tebrik etmek istedim..

Biz aslında lansman rengi olan Kurşun Gri için gitmiştik ama Derin Bordo rengini gördük, beğendik.
  • Kağan hocam ve Serkan, teşekkür ederim.
  • Hayırlı olsun...

Kazasız belasız binmeniz dileğiyle iyi bir seçim yapmışsınız tabiki Jetta vb. araçlar gibi belki konfor kalite sunmaz ama fiyatına göre artıları çok olur...

Ayrıca motor olarak hem dizel hemde daha rahat edeceğiniz bir seçim yapmışsınız aile için uygun bir genişlik rahatlığa bence sahip bir model 43 bin TL özellikle bu piyasa şartlarında iyi bir fiyat diyebilirim donanım olarakta en üstte bildiğim kadarıyla....

Renk olarakta en iyi renklerden birini seçmişsiniz Linea için...

Tekrar hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bencn17 -- 18 Temmuz 2012; 21:26:52 >
  • Hayırlı olsun.

Jetta'yı aratır mı bilemem ama o paraya benzinli araba almamakla daha mantıklı bir iş yapmışsınız bence. Linea güzel bir tercih olmuş. İyi günlerde kullanın.
  • hayırlı olsun
  • @bencn17,
    @DH-DN,
    @manticora,

Çok sağolun arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 18 Temmuz 2012; 21:27:36 >
  • Hayırlı,uğurlu olsun aracınız kazasız belasız kullanırsınız inşallah

Genel bir inceleme bekliyoruz ilerleyen günlerde...
  • Araciniz hayirli ugurlu olsun, gule gule kullanin insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

Hayırlı olsun...

Kazasız belasız binmeniz dileğiyle iyi bir seçim yapmışsınız tabiki Jetta vb. araçlar gibi belki konfor kalite sunmaz ama fiyatına göre artıları çok olur...

Ayrıca motor olarak hem dizel hemde daha rahat edeceğiniz bir seçim yapmışsınız aile için uygun bir genişlik rahatlığa bence sahip bir model 43 bin TL özellikle bu piyasa şartlarında iyi bir fiyat diyebilirim donanım olarakta en üstte bildiğim kadarıyla....

Tekrar hayırlı olsun...

1.6 motor dizel yanliz :)

• hayırlı olsun...
  • Maşallah çok güzell araç, allah kaza bela vermesin, güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

Hayırlı,uğurlu olsun aracınız kazasız belasız kullanırsınız inşallah

Genel bir inceleme bekliyoruz ilerleyen günlerde...

Fotolar biraz acele çekildi. Mersin sıcağında daha fazla duramadım.
    İlerleyen günlerde foto / video ile besleriz inşallah konuyu.
  • Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom239

quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

Hayırlı olsun...

Tekrar hayırlı olsun...

1.6 motor dizel yanliz :)

Hemen değiştirdim ne ara yakaldınız ya hata affı yok...

Bu arada donanım listesine baktım güvenlik donanım eksiksiz diğer donanımlar yönünden oldukça dolu bir araç, donanım motor ve genişlik olarak güzel bir seçim olmuş...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.