Şimdi Ara

DÜN AKŞAM ÖZEL NUMARA ARADI VE BUNLARI SÖYLEDİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
3
Favori
5.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom, I can tell you I don't have money. But what I do have are a very particular set of skills; skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my daughter go now, that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you. But if you don't, I will look for you, I will find you, and I will kill you.

aynen söyle
  • böbrek avcılarından aramışlar dikkatli ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sky32Walker

quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

quote:

Orijinalden alıntı: martinist

bu sen misin
    https://www.facebook.com/halil.kaba.56

tabiki değilim.. benimki bu https://www.facebook.com/haribo2121

Bak kardeşim sana tavsiyelerde bulunacağım. Öncelikle o gözlüklerden kurtulmakla başla ya lens al ya da kemik gözlük denilen gözlük türünden al. Saçlarını 3 numaraya vurdur. Sonra o saçma sapan profil fotoğraflarından kurtul güzel renkli v yaka t-shirtler al bi de profesyonel makine bul güzelce fotoğraflarını çekil sonra bilmem ne ticaret meslek lisesi ibaresini kaldır biraz da cool davran olayın bitti. Kolay gelsin:)

vay allah senden razı oldun.tavsiyelere cidden ihtiyacım vardı.teşekkür ederim bu arada ;) .

• arkadaşlar telefonumu masanın üstünde bırakmıştım bugün..ve saat 12:15 te ÖZEL NUMARA ARAMIŞ.cevap aramalarda gördüm ? bu işte bi iş ama ne
  • lise 4 teyiz.ben kendime şaka amaçlı sahte profilli bayan face açtım.ve bi kaç foto koydum.bizim sınıftaki erkek arkadaşları ekledim ve başladım konuşmaya :D .ben şu okuldayım .ben seni gördüm.seni tanıyorum falan filan derken.o hadi bizim okulun oray agelde buluşalım dedi :D .o derste telefonla yazıyor onu görüyorum bende çaktırmadan cevap yazıyorum :D .daha sonra 4. dersteyiz.bende ona pekş tamam dedim sizin okulun yanındaki inşaatın ordayım .bugün okuldan kaç gezelim biraz diye yazdım.tabi oda hemen kandı ve çantası alıp dışarıya çıktı bende onu pencere izliyodum .daha sonra biz derse girdik o hala inşaatin etrafında dolanıyodu herkes onu camdan izliyodu .ben gülmekten yarıldım arkadaş soruyo niye gülüyon diye ben halen çaktırmıyodum.hoca da camdan bakıyo bize sordu bu çocuk niye dışarda geziyo diye.herkes bilmiyom dedi.daha sonra öbür geldi çocuk sınıfa öbür arkadaşkarının yanına kızgın kızgın ifadeyle bana cepten ( yani yalancı faceme ) mesaj attığını gördüm.daha sonra bi kaç gün sonra ortaya çıkardım.sınıf saatlerce gülmekten koptu :D :D :D

Eğer bunu sen yaptıysan haketmişsin dikkatli ol derim :D:D:D:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet akif boz -- 21 Temmuz 2012; 13:46:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şaka yaptık sana halil sende yemen yuttun
  • direk küfret ağlatana kadar küfret ya adını söyler ya da kapar bir daha aramaz.Yok arasın ateşli konuşalım istiyorsan aloo kimsin yerine daha kışkırtıcı olman lazım.Böbrek.avi da olabilir tabii yanında 1 ini bulundur
  • quote:

Orijinalden alıntı: c3b1r

I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom, I can tell you I don't have money. But what I do have are a very particular set of skills; skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my daughter go now, that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you. But if you don't, I will look for you, I will find you, and I will kill you.

aynen söyle

DÜN AKŞAM ÖZEL NUMARA ARADI VE BUNLARI SÖYLEDİ

• Tel çalınca 63 stayla dissini aç bence bidaha aramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

arkadaşlar telefonumu masanın üstünde bırakmıştım bugün..ve saat 12:15 te ÖZEL NUMARA ARAMIŞ.cevap aramalarda gördüm ? bu işte bi iş ama ne

sen de ne saf çıktın bee
    biri t*şşak geçmiş senle işte
    neyini anlamadın daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14:35 te yine aradı ama bu sefer çağrı attı.... KİM BU ÖZEL NUMARAAAAAAAA
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlaBlanco

ibo bizdik lan, kızları ayarladık seni arattık. ılıkmısın değilmisin diye öğrenmek istedik Yine sevgilim yok dedin, ne zaman olacak len

Nasıl bir mesajdır bu 30 dk. gülüyorum aklıma geldikçe ... Ilık nedir lan:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forza Kartal -- 23 Temmuz 2012; 13:31:35 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.