Şimdi Ara

HTC Incredible S için ülkemizde ICS güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC cihazları arasında Android 4.0.4 güncellemesini ilk olarak alacak cihaz konumunda olan Incredible S modeli için dünya çapında iki hafta önce güncelleme başlamıştı.

HTC Türkiye Facebook sayfasından yapılan duyuruya göre ülkemizdeki Incredible S cihazları için ICS güncellemesi de Pazartesi itibariyle dağıtılmaya başladı.

Güncelleme önümüzdeki birkaç hafta boyunca gruplar halinde gönderilmeye başlanacak. Güncellemenin hazır olduğu kullanıcılar da bilgilendirilecek. Kullanıcıların Ayarlar menüsünden güncellemeleri kontrol etmeleri gerekiyor.

• adamda yazılımda gerçekten çok çok iyiler

• Merak ediyorum Htc'nin verdiği ics de Sony'ninki gibi kasım kasım kasılıyor mu ?

• Desire HD ile bunun arasında ne fark varsa HD ye vermediler ICS yi

• İncredible s vs Desire HD'nin ikisindede birbiriyle neredeyse aynı donanim bulunuyor. İkisindede 1 ghz scorpion işlemci, adreno 205 gpu, Qualcomm MSM8255 Snapdragon chipset ve 768 mb ram var ama Incredible s ICS alıyor ama Desire HD ICS alamıyor.

• Desire HD de ics güncellemesi alacak. Net ve son bilgi budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

Merak ediyorum Htc'nin verdiği ics de Sony'ninki gibi kasım kasım kasılıyor mu ?

benim telefonumda kasma yok henüz
    ( incredible s )
  • quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

Merak ediyorum Htcnin verdiği ics de Sonyninki gibi kasım kasım kasılıyor mu ?

sensation da sıkıntı yok , evo da da yoktu

• güncellemeyi yüklerken sistem çöktü olacak şey değil şimdi teleservice ile uğraş işin yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

adamda yazılımda gerçekten çok çok iyiler

neresi iyi? kaç ay oldu ics çıkalı şimdi mi veriyorlar? millet jelly bean kullanmaya başladı bunlar daha yeni ics veriyorlar. bırakın bu işleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: salih3466

güncellemeyi yüklerken sistem çöktü olacak şey değil şimdi teleservice ile uğraş işin yoksa.

Aynı durum bende de oldu.Bende servise gönderecem.Geçmiş olsun.

• Incredible S ile Desire S icin ICS güncelleme tarihleri aynıydı, bakalım Desire S kullanıcıları ne zaman güncelleme alacak. Bu arada sisteminizin çökmemesi icin en sağlıklı güncelleme yöntemi güncelleme öncesinde cihazı fabrika ayarlarina döndürmektir, böylece temiz sistem üzerine güncelleme yapmış olursunuz.

• EVO 3D 'ye 4.0.3 bu telefona 4.0.4
    NEDEN Evo gibi bir amiral gemisine daha öncede Desire HD 2.3.5 alırken 2.3.4te bir sürüm geride bırakırlar.
    Abi amiral gemisi diye satıp Sonra laf olsun diye güncelleme yapmak çok ayıp.
    Verelim ücretini neyse 4.1'e güncelleyin.
    Galaxy Nexus ta çift çekirdek 1.2 ghz ve eski denebilir ama adamlar güncelleme yapıyor 4.1e geçiyor.
    Kararımı bundan sonra HTC değil Google'ın kendi telefonlarını almak olarak değiştireceğim.

• Android kullanmak istiyorsan google telefonlarından almak lazım.
  • Arkadaşlar İncredible S için güncellemeyi yapmayın sakın güncelleme dosyası hatalı kurulan bütün arkadaşımla beraber almıştık o günclelemeyi yaptı şu an telefon serviste sakın başlatmayın Ben htc ile de görüştüm kendilerinin de söylediği hatalı olduğu yönünde

• quote:

Orijinalden alıntı: wboylord

Arkadaşlar İncredible S için güncellemeyi yapmayın sakın güncelleme dosyası hatalı kurulan bütün arkadaşımla beraber almıştık o günclelemeyi yaptı şu an telefon serviste sakın başlatmayın Ben htc ile de görüştüm kendilerinin de söylediği hatalı olduğu yönünde

Arkadaşım biraz geç kaldın söylemekte güncellemeyi yapan çoktan yaptı.Bende dahil.Bende telefonu servise gönderecem.
    Bu durum herkeste geçerli değil,yani telefonu bozulmayanlar da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagicag

EVO 3D 'ye 4.0.3 bu telefona 4.0.4
    NEDEN Evo gibi bir amiral gemisine daha öncede Desire HD 2.3.5 alırken 2.3.4te bir sürüm geride bırakırlar.
    Abi amiral gemisi diye satıp Sonra laf olsun diye güncelleme yapmak çok ayıp.
    Verelim ücretini neyse 4.1'e güncelleyin.
    Galaxy Nexus ta çift çekirdek 1.2 ghz ve eski denebilir ama adamlar güncelleme yapıyor 4.1e geçiyor.
    Kararımı bundan sonra HTC değil Google'ın kendi telefonlarını almak olarak değiştireceğim.

Bi bitmediniz ....
  • Ben de 5-10 dakika önce güncelememi yaptım ve 4.0.4'e yükselttim, ilk bir kaç dakika kasıyordu ama şu an kaymak gibi oldu :) değişiklik iyidir, yeni halini sevdim.
  • Bitmememizin sebebi EVO 3D kullanıcılarının çoğunlukta olması :)
    Bu tarafından düşündünümü hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcorcun

Android kullanmak istiyorsan google telefonlarından almak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.