Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13671368136913701371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben İzmir Bornova büro'ya sordum cuma günü gelebilir dediler geçen sene dönem sonu sınavlarından sonra 7. gün dağıtılmış dedim bana bir önceki sene daha erken dağıttık ama hem onur belgeleri hemde diploma için ayrı ayrı gelinmesin diye bir kerede vermek için beraber yollayacaklar dediler en geç haftaya elimizde olurmuş.
  • Arkadaşlar iki yıllık bir aöf mezunuyum acaba dgs girsek örgün 4 yıllık bölüme geçiş yapabilir miyiz ?
  • Tek ders sınavıyla ilgili olarak mesaj geldi bugün bana. "Sınav yeri seçiminizi mutlaka yapınız" diye.
    Tek dersi bekleyen arkadaşlar mesaj gelmediyse Aöf büroyla görüşün isterseniz, sonradan sıkıntı olmasın.
  • 4 yıl işletme bitti ama 2 yıl da radyo ve televizyon bölümü okuyacağım artık bu konu ve diğer konu eski havasında olmasa bile insanın sevincini ve üzüntüsünü burdan paylaşabilmesi güzel yeni sezonda görüşmek dileğiyle
  • bugün diplomasını almaya gidecek olan varsa aldığında haber verebilir mi arkadaşlar
  • İstanbul Bahçelievlerde bürodan diplomamı aldım. saat 12:00 civarıydı yeni gelmişti diplomalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asymmetric -- 24 Haziran 2016; 15:15:19 >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak;

şimdi ben ilk dönemdeki dersimden tek ders sınavına kaldım fakat bu sene ön lisans kpss'ye gireceğimden bu sınava girmeyeceğim, şimdi ben bu kalan tek dersi önümüzdeki güz döneminde mi vereceğim yoksa yıl ortasında ocak/şubet gibi yine tek ders sınavı mı olacak ? olacaksa dönem harcı yatırmam gerekecek mi ? bilenler alıntılayıp cevaplarsa memnun olurum. teşekkürler.
  • Denizli'deki bürodan diploma alan var mı?
  • veliusta kullanıcısına yanıt
    siz artık güz dönemindeki ve bahar dönemindeki CC altı ve üstü olan tüm derslerinizi GNO'nuz 2,11 olduğu için verdiniz.( FF , DZ vs. hariç )

Kayıt yenileme de geçtiğimiz sene 12-23 Ekim arası olmuştu yine hemen hemen aynı tarihlerde olacaktır.
  • Onur belgeleri de gelmiş oluyor değil mi arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buarada geçen dönem yoktu ama bu dönem harflerin kaç puanla geldiğne kadar girilmiş dersin başarı grafiği tablosuna bakıldığında, bu dersin aa sı kaç acaba cc si nedir diye merak edenler girip bakabilir.
  • Kocaeli'den alan var mı? birde diploma zamanı büro cumartesi günleri çalışıyor mu?
  • İşletme 5 6 7 8 yarıyıl Murat yayınları çalışma kitap ve çıkmış sınav soru kitapçıkları mevcut isteyen arkadaşlara kargo ile ulaştırabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar muafiyet illa belli bi tarihte mi olmak zorunda.. Eğer derslerimi muaf edebilirsem tek derse kalcam şu an tek derse giremiyorum...

• matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki dönemleri var hocam. En azından dönem içinde öyleydi. Ben tarihleri kaçırdığım için edebiyat tarih bi kaç hukuk dersini tekrar vermek zorunda kaldım. Şuan öyle bi durum varmı bilemiyorum. En iyisi büroya gidip konuşmak.
  • Ticaret hukukundan tek ders sınavına girecek olanlar var mı?
  • Sınav sonuçları hala açıklanmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: portrey

Sınav sonuçları hala açıklanmadı

Nasıl yani. Geçen hafta açıklandı hocam.
  • ReDDerhan kullanıcısına yanıt
    Tamam sağolun benim sistemde bir problem olmuş müşteri Hiz. Aradım öğrendim

• 
Sayfa: önceki 13671368136913701371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.