Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrenaz

arkadaşlar 4yıllık okuyorum. önlisans almak istiyorum 2.sınıfım ve sadece 1 dersim ff nasıl alabilirim
    yaz okulu vs var mı?

yaz okulu vs yok.ff dersini geçmeden sanmıyorum öyle bir şey olacağını, ama yine de büroya sor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Traxxas -- 23 Haziran 2015; 11:10:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KazuYA18

arkadaslar dıplomayı alıp hemen askerlık subesıne mı basvurmamız lazım.
    Askerlık basvurusunu yaz sonuna ertelesek olmazmı.
    benım askerlık 2017 ye kadar tecıllıydı sımdı dıplomayı aldıgım ıcın basvuru yapmam mecburımı oldu.
    Bırde basvuru yaparsam okul bıttı dıplomayı aldım dıyemı basvuru yapacam yoksa askerlık ıslemlerı ıcın mı basvuru yapacam.

Dostum benimde 2017'ye kadar tecilli, Askerlik şubesindeki memur bana,"mezun olduktan sonra hemen askerlik şubesine gel yoksa ceza yersin" demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDDerhan

quote:

Orijinalden alıntı: lara_croft

30 kredi ile alakalı sistem değiştiyse önceden bilgi vermeleri lazım.
    Ortalamayı tutturuyorsun, belge alacağım diyorsun bir bakıyorsun ki sistem değişmiş ve bunu başına gelince öğreniyorsun.

Şimdi 2.sınıfa geçtim, ders seçme olayları var, bakalım karıştırmadan nasıl altından kalkacağım, burdaki yazışmaları okurken kafam karışmıştı. Zaten bir üst sınıftan ders alma gibi bir niyetim yok, mevcut dersler fazla fazla yetiyor. O da 2 dersten muafım yoksa 8 ders birden görecektim, herhalde sıyırırdım.

Başarı belgeleri hakkında bir şey yok sayfalarımızda, eskisini gösteriyor hala.. Her şeyi ağır aksak yaptıkları için normal karşılıyorum. Bahar döneminde hak kazandığımız belgeleri kayıt yenileme döneminde gönderirlerse hiç şaşırmam.. 444'lü numarayı aradığımda bir kere "net" bir bilgi verseler inanın çok şaşıracağım. Burdaki birçok kişi ordakilerden çok daha fazla ve doğru bilgiye sahipler, eminim.

Bazılarınız mezun oldu, artık buraya da yazmazsınız, kendi adıma üzülüyorum açıkcası, yeni sistemle alakalı çok şey öğreniyordum sizlerden.. Ders seçme döneminde yardımlarınızı bekleriz

Şu an 9 ders alıyorum. 8'de sıyırıyorsan 9'da conta yakar sekmanları parçalarsın heralde (:

ÇEK302U GELİR DAĞILIMI VE YOKSULLUK
    ÇEK304U SENDİKACILIK
    ÇEK306U ULUSLARARASI SOSYAL POLİTİKA
    HUK110U BORÇLAR HUKUKU
    HUK302U TOPLU İŞ HUKUKU
    İKT104U İKTİSADA GİRİŞ II
    MUH104U GENEL MUHASEBE II
    PSİ104U ÇALIŞMA PSİKOLOJİSİ
    SOS110U ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ

hocam azimle ......... duvarı deler
    tek dönemde 11 ders aldım ama yine yakamadım devreleri

• Arkadaşlar AÖF e girişte puanlar değiştimi? 2012 de kayıt olmuştum AÖF adalet önlisans programına , o zaman 140 alan önlisans programlarına , 180 alan lisans programlarına yerleşebiliyordu. Şuan durum nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işletme bölümüne dikey geçişle geçtim,son sınıfa geçtim,4.sınıfta yabancı dil, almanca fransızca var,ben bu dersler den muaf tutulacak mıyım? 3.sınıfta ıngilizce den felan muaf tutulmuştum,son sınıfta da muaf tutulur muyum acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yada ıngilizce dersinin yerine başka ders ile mi değiştirildi onu tam bilmiyorum,son sınıfta da almanca vb.derslerin yerine başka ders mi alırım acaba? bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: rize çayı

işletme bölümüne dikey geçişle geçtim,son sınıfa geçtim,4.sınıfta yabancı dil, almanca fransızca var,ben bu dersler den muaf tutulacak mıyım? 3.sınıfta ıngilizce den felan muaf tutulmuştum,son sınıfta da muaf tutulur muyum acaba?

İngilizce yok merak etme ingilizcenin yerine güz döneminde girişimcilik ve iş kurma bahar döneminde etkili iletişim teknikleri derslerini alacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 28 Haziran 2015; 14:54:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapperman93

quote:

işletme bölümüne dikey geçişle geçtim,son sınıfa geçtim,4.sınıfta yabancı dil, almanca fransızca var,ben bu dersler den muaf tutulacak mıyım? 3.sınıfta ıngilizce den felan muaf tutulmuştum,son sınıfta da muaf tutulur muyum acaba?

İngilizce yok merak etme ingilizcenin yerine güz döneminde girişimcilik ve iş kurma bahar döneminde etkili iletişim teknikleri derslerini alacaksın

hocam çok teşekkürler valla rahatladım ya çok sağol

• arkadaşlar,dikey geçişliyim,işletme 4.sınıf 1.dönem alınması gereken dersler hangileri tam olarak? veya nereden bakabilirim?alttan dersim yok.alınması gereken dersler şimdiden net olarak belli oluyor mu?

• quote:

arkadaşlar,dikey geçişliyim,işletme 4.sınıf 1.dönem alınması gereken dersler hangileri tam olarak? veya nereden bakabilirim?alttan dersim yok.alınması gereken dersler şimdiden net olarak belli oluyor mu?

http://www.aofdestek.net/isletme/58500-acikogretim.fakultesi.acikogretim.isletme.bolumu.ders.listesi.html not:Türk dili hariç ondan muafsın

• tek ders sınavı ne zaman açıklanır? geçen sene sınavdan kaç gün sonra açıklandı?
  • bu onur belgesi işinde saçmaladılar önce düzenlenip fakülte kayıtlarındaki adresinize gönderilecektir yazıyodu şimdide bağlı olduğunuz aöf bürosuna gönderilecektir diyo aylardır eve gelen şey niye büroya geliyo büroların telefonları kapalı e postalara cevap vermiyolar nereden öğrenicez ilçede oturuyorum en yakın büro bana 150 km uzaklıkta il merkezi karambole nasıl gideyim o kadar yol parası verip bu kadar adilik olmaz eve gönderseniz ölürmüsünüz
  • Mezun olan arkadaşlar Diploma Eki (Diploma Supplement) bürolara gelmiş. Bugün bürodan aldım diploma ekini büyük beyaz bir zarfın için veriyorlar.
  • Tek ders sınavı yarın açıklanırmı acaba heyecanla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPPERMAN

Tek ders sınavı yarın açıklanırmı acaba heyecanla bekliyoruz.

Daha sınav sorularına itiraz için bugün son gün. O yüzden imkansız
  • Merhaba arkadaşlar. Dönem tekrarı olan öğrenciler için kayıt yenilemeler ne zaman başlıyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

• Arkadaslar merhaba
    Onlisans 2. Sinifin bahar doneminde 2 dersten FF aldim.
    Ogrenim yilim 2014-2015.
    Simdi dersi almak kosuluyla 3. Yariyila 2015-2016 yilina hic ara vermeden baslayabilirmiyim.
    Yoksa onumuzdeki bahar doneminde 2 dersi verdikten sonraki baslayan ogrenim yilindami kayit yaptirabilecegim.
    2016-2017 yilinami kayit yaptitacagim.
    1 senem bosunami gidicek simdi.

• Arkadaşlar Anadolu Ünv. AÖF Havacılık İşletmeciliği Bölümü bu sene yeni açılan bölümlerden birisi .
    Şu anda hali hazırda kamuda çalışmaktayım ancak işim biraz monOton.
    Lise mezunuyum bu bölümü bitirip D.H.M.İ'de havaalanında apron memuru olarak vs. çalışmak istiyorum .
    Bu bölümün geçmek istediğimde çok faydası olur diye düşünüyorum sizce de olur mu ?
    Birde bu bölümü okuyanlar veya çevresinde okuyan arkadaşı olanlar var ise dersler vs. konusunda nasıl yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .
    Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar bu tercih tablosun da aö bölümleri hangileri olduğu nasıl anlaşılıyor ? Tablo 4 'te sanırım ama neye göre anlaşılıyor ?
  • Değşik bir sorum var arkadaşlar. Benim AÖF'ten hem Önlisans hem de Lisans diplomam var. Acaba ben Önlisans diplomamı tekrar kullanarak 2. defa "Lisans Tamamlama" yapabilir miyim? Yani Lisans diplomasına sahip olup da Önlisans diplomasıyla farklı bir Lisans bölümüne 3. sınıftan kayıt yaptırılabilir mi en baştan başlamak yerine? İnternette araştırdım ama AÜ AÖF sayfasının koşullarında falan dediğime engel bir ibare göremedim. Elimde 2 farklı diploma varsa bu iki diplomanın sağladığı tüm avantajlardan yararlanabilmeliyim öyle değil mi?

Edit: Kendim sordum kendim cevaplayayım. Bugün AÖF bürosuna sordum okuyabilirsin dedi ancak "Lisans Tamamlama" değil de "Dikey Geçiş" olarak. Bu arada diploma eki ve Onu belgesi de büroya gelmiş teslim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuN4TiC -- 6 Temmuz 2015; 16:53:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.