Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sicco

Böyle bir durumu ilk defa duydum. Umarim erken aliriz.

hocam bugün davetiye geldi iyice karıştı iş davetiyede en geç 22 mayısa kadar formu doldurup fakültemize gönderin diyo ama davetiye bana bugün geldi acaba benim gibi davetiyesi geç gelen varmı bu aöf ten mi kaynaklanıyo yoksa benim oturduğum yerdeki postanenin sorumsuzluğundanmı yarın aöf ü arayacam bakalım kabul etmezlerse postaneyi ayağa kaldırırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 31 Mayıs 2015; 16:43:39 >
  • Postaneden kaynaklandığına bahse girerim. Postana kafasına göre iş yapıyor. Şansımız diplomaları filan posta ile almayacağız.
  • Ahhh o postane yok mu?
    MSB Askerlik dairesinin gönderdiği postayı 15gün sonra elime ulaştırdı..
    postanın geldiği tarihi son başvuru tarihi idi...
    düşünün 1 gün sonra gelse direkt kaçak oluyordum..
  • Zaten gelmemesine şaşırmıştım. Ama nasıl bu kadar geç gelir inanılır gibi değil. Ben de 22 Mayıs tarihinden dolayı ilk mesajımda davetiyeler geldi katılım süresi geçti beklemeyin yazdım. Hangi çağda yaşıyoruz. Benim davetiye de anadolu üniversitesinin postaya vermesinden 12 gün sonra elime ulaştı. Bence PTT ile ilgili bir durum. Aöf postaya vermiş onlar geç ulaştırmış. Tamamen sorumsuzluk. Umarım anadolu üniversitesi kabul eder.
  • quote:

Zaten gelmemesine şaşırmıştım. Ama nasıl bu kadar geç gelir inanılır gibi değil. Ben de 22 Mayıs tarihinden dolayı ilk mesajımda davetiyeler geldi katılım süresi geçti beklemeyin yazdım. Hangi çağda yaşıyoruz. Benim davetiye de anadolu üniversitesinin postaya vermesinden 12 gün sonra elime ulaştı. Bence PTT ile ilgili bir durum. Aöf postaya vermiş onlar geç ulaştırmış. Tamamen sorumsuzluk. Umarım anadolu üniversitesi kabul eder.

Aynen inşallah kabul ederler mağdurum sonuçta sorun onlarla alakalı değil ama yinede benim suçum yok bakalım arayınca haber veririm size ayrıca davetiyenin üstünde 4 mayıs zarfın üstünde 6 mayıs yazıyo bana gelişi 31 mayıs yazıklar olsun böyle postacılık anlayışına birgün gecikir iki gün gecikir hadi üç olsun 3 haftadan fazla ya ayıp neyse aöf ü aradıktan sonra yazarım sonucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet hocam senin dışında gelişen olaylar var. Postanın eline geç ulaşması senin suçun değil. Bu sebepten ötürü kabul etmeliler. 3 haftada o zarf dünya turu atar ama onlar Türkiye içine ulaştıramamışlar. Haberi bekliyorum. Bol şans.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavaş yavaş sınavla ilgili olaylar rüyalarıma girmeye başladı. Sınava yetişemiyorum, sınavı yetiştiremiyorum.
    Sanırım bu hafta da açıklamazlar, haftaya belli olur di mi? Umarım güzel sonuçlar alırız.
  • umarım bu hafta açıklarlar...
    çok stres yaptı millet bende dahil ..
    rüyalarımda askere gidiyor askerlik yapıyor teskere alıyorum uyanıyorum evdeyim 7 boyutlu rüya görüyorum koğuş kokusuna kadar burnuma geliyor....
  • bu hafta olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daschund

umarım bu hafta açıklarlar...
    rüyalarımda askere gidiyor askerlik yapıyor teskere alıyorum uyanıyorum evdeyim 7 boyutlu rüya görüyorum koğuş kokusuna kadar burnuma geliyor....

Normal şartlarda haftaya pazartesi veya salı açıklanması beklenir ama bu sene pek normal şartlar söz konusu olmadığından bu hafta içi yani daha erken açıklanması bekleniyor. Ara sınav sonuçları sınavdan 10 gün sonra açıklanmıştı. 27 Haziranda tek ders sınavı olması ve 4 haziran da DGS için son başvuru günü olması sebebiyle 2-3 gün içinde açıklanmasını umut ediyoruz. Ben DGS filan girmiyorum ama forumda girecek arkadaşlar var onlar en geç 3 de açıklanmasını bekliyorlar.

Umarız Ara sınav zamanında olduğu gibi olur. Tabi açıklandığında sitenin sorular açıklandığında olduğu gibi çökmemesini de umut ediyoruz.

• 5 Haziran Cuma günü saat 5'e kadar kesin açıklanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Normal şartlarda haftaya pazartesi veya salı açıklanması beklenir ama bu sene pek normal şartlar söz konusu olmadığından bu hafta içi yani daha erken açıklanması bekleniyor. Ara sınav sonuçları sınavdan 10 gün sonra açıklanmıştı. 27 Haziranda tek ders sınavı olması ve 4 haziran da DGS için son başvuru günü olması sebebiyle 2-3 gün içinde açıklanmasını umut ediyoruz. Ben DGS filan girmiyorum ama forumda girecek arkadaşlar var onlar en geç 3 de açıklanmasını bekliyorlar.

Umarız Ara sınav zamanında olduğu gibi olur. Tabi açıklandığında sitenin sorular açıklandığında olduğu gibi çökmemesini de umut ediyoruz.

Site cöksün sikinti yok.aof app var

• quote:

Orijinalden alıntı: turkprince

5 Haziran Cuma günü saat 5'e kadar kesin açıklanır.

Kehanetlere basladik hadi hayirlisi

• quote:

Orijinalden alıntı: tahsilli serseri

quote:

quote:

O da AOF serverlerinden almıyor mu datayı

• quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

quote:

Orijinalden alıntı: tahsilli serseri

quote:

quote:

O da AOF serverlerinden almıyor mu datayı

Kullan yararini gorursun

Teknik detaylara indirme beni su an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 1 Haziran 2015; 13:48:03 >

• yarın akşam açıklanır beyler. Salı akşamı geleneği bozulmaz ...
  • quote:

Evet hocam senin dışında gelişen olaylar var. Postanın eline geç ulaşması senin suçun değil. Bu sebepten ötürü kabul etmeliler. 3 haftada o zarf dünya turu atar ama onlar Türkiye içine ulaştıramamışlar. Haberi bekliyorum. Bol şans.

hocam iş halloldu tamamdır sabahtan beri 4 tane e posta gönderdim cevap gelmeyince öğlenden sonra davetiyede yada zarfta yazan sonu 1179 lu numarayı aradım halkla ilişkiler bölümünde Numan bey diye birine bağladılar derdimi anlattım formu doldurup göndermene gerek yok zaten senin bilgilerin var biz direk seni katılacaklar listesine ekleyelim form göndermeye uğraşma işlemleri hızlandırmış oluruz dediler sonuç olarak problem kalmadı bende geliyorum

• beyler mezuniyet daveti sadece ortalaması iyi olanlara mı geliyor ?
  • Çok sevindim hocam tebrik ederim. Anadolu Üniversite'si kendine yakışanı yapmış :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AOF app var diyorsun da oda her akıllı telefonda çalışmıyor. Galaxys 2 sahibiyim ve telefonla uyumlu olmasına karşın giriş onla TC numarası ve şifreyi girince gelmesi gereken ekran gelmiyor. Program çökmüyor sadece gelmesi gereken ekran gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.