Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ankarada elinde 2. sınıf iktisat kitabı olan varsa uygun bir fiyata vermeyi düşünen varsa yardımcı olabilir mi?

ben kesin bütünlemeye kaldım da
  • hiç çalışmamış birisi olrak sorular kolay gibi geldi.sanki çok az bir çalışmayla geçilebilecek dersler gibiydi.vizeler mesela daha zor gelmişti bana.inşallah herkez geçer.6 dersim var inşallah 2 dersi vermişimdir.bütlerde de 2 derse yoğunlaşıp en azından bir üst sınıfa geçmek stratejim.bakalım hadi hayırlısı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

hiç çalışmamış birisi olrak sorular kolay gibi geldi.sanki çok az bir çalışmayla geçilebilecek dersler gibiydi.vizeler mesela daha zor gelmişti bana.inşallah herkez geçer.6 dersim var inşallah 2 dersi vermişimdir.bütlerde de 2 derse yoğunlaşıp en azından bir üst sınıfa geçmek stratejim.bakalım hadi hayırlısı.

Doğru strateji. Bende oyle yaptım ve şu an 2 ders alttan alıyorum..

Herkeze başarılar bütünlemeye kalacak arkadaşlara yani benim gibi....
  • edit: sınav soruları açıklanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MARS_ -- 4 Haziran 2007; 22:08:19 >
  • en çok çalıştığım ders en kötü geçen dersti. anlamadım ben bu işi,sadece 3 derse ufaktan bakabildim ama en çok baktığım ders uygarlık tarihi olmasına rağmen sınav sorularına baka kaldım. çok kazık ve çok ücra köşe sorularıydı. bi daha çalışmıyacağım çalıştığım zaman kötü geçiyo
  • Aof e-ogrenme sıtesınde fınal soruları ve cevapları acıklandı..Aof tarıhınde bir ilk!!!!!!!

Tum derslerımı kontrol ettım veeeeeeeeee

4. sınıftayııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııım

heytt ulaaaaaaaaaaaaan

benden mutlusu yok beeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan84 -- 4 Haziran 2007; 22:34:58 >
  • ben cevaplardan hiç bişi anlamadım
  • Bende anlamadım..
  • Daha pratik bişey yapabilirlerde yok ders kodu bul yok kitapçık kodu bul. CEvap kodlarını biyere kaydedip .oyle bakmak gerek..

açıklama var zaten sayfada..
  • Arkadaşlar bi sn. bişey sorucam..3. sınıf işletme hiçbir dersin sorularını bulamadım ben..e-ögrenmede kodları yok ki bizim derslerin..ne biçim iş yaaa
    gurkan84 sen işletme miydin?...valla sevindim senin adına..ne güzel...zaten 2 haftaya açıklarlar..inşallah bende geçerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

Arkadaşlar bi sn. bişey sorucam..3. sınıf işletme hiçbir dersin sorularını bulamadım ben..e-ögrenmede kodları yok ki bizim derslerin..ne biçim iş yaaa
    gurkan84 sen işletme miydin?...valla sevindim senin adına..ne güzel...zaten 2 haftaya açıklarlar..inşallah bende geçerim

evet lara işletmeyim finansal hariç hepsınden geçtim...

Şimdi ben sana yardımcı olayım...

İlk sayfada gordugun kodlar kitapcık kodları...Sen 02 yazan ders ve soru kitapları acıklama yazan yere tıklayıp hangi dersın hangi kitapcık numarasına ait oldugunu bulucan...

Cevap anahtarında ise dersler ders kodlarıyla yazılı....

Çok kolay aslında kontrol etmek...

İyi haberlerını beklıyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan84 -- 5 Haziran 2007; 10:14:14 >

• bu sorular kaydedilmiyor mu??
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurkan84

quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

Arkadaşlar bi sn. bişey sorucam..3. sınıf işletme hiçbir dersin sorularını bulamadım ben..e-ögrenmede kodları yok ki bizim derslerin..ne biçim iş yaaa

evet lara işletmeyim finansal hariç hepsınden geçtim...

Şimdi ben sana yardımcı olayım...

İlk sayfada gordugun kodlar kitapcık kodları...Sen 02 yazan ders ve soru kitapları acıklama yazan yere tıklayıp hangi dersın hangi kitapcık numarasına ait oldugunu bulucan...

Cevap anahtarında ise dersler ders kodlarıyla yazılı....

Çok kolay aslında kontrol etmek...

İyi haberlerını beklıyoruz :)

ayyyy var ya eğer doğru kontrol ettiysem finansaldan geçiyorum çok mutlu oldum yaa
    Hatta inanamadım 2 kere kontrol ettim..ya 60 alıcam ya da 63..bir soruyu tam olarak hatırlayamadım..
    Aynı şekilde yönetim bilgi sisteminde de emin değildim ona da baktım 65 - 70 gibi birşey çıktı..inşallah...
    Nedense emin olamıyorum kendime ait sayfamda notlarım yayınlanmadan görmeden kesin konuşmak istemiyorum..diğer dersleri kontrol etmedim..inşallah onlardan da geçmişimdir..bu 2 dersten tereddütüm vardı..hatta korkumdan ilk önce bakamadım..daha sonradan bakmaya karar verdim stresten nereye tıklayacağımı şaşırdım
    Bakalım inşallah hesapladığım gibi gelir..
    Ayrıca sana da çok teşekkür ederim gurkan84...Finansala bi daha bak belki geçmişsindir çok mu kötü?..Ben kontrol ederken ilk 2 sorum yanlış çıktı dedim ki "bitti"..ama şu anda hesapladığıma göre "geçtim" görünüyor..inşallah öyledir...inşallah herkes geçer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 5 Haziran 2007; 12:06:33 >

• Lara ılk sınavım 17 finansaldan hiç kitap acmadım...

Birde benım alttan ıstatıskde vardı...Zor olucaktı benım ıcın 8 derse calısmak o yuzden fınansalı eledım...

Sana bir sorum var finansal dan kursa gitmeye değermi yoksa evde calıssam geçermiyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurkan84

Lara ılk sınavım 17 finansaldan hiç kitap acmadım...

Birde benım alttan ıstatıskde vardı...Zor olucaktı benım ıcın 8 derse calısmak o yuzden fınansalı eledım...

Sana bir sorum var finansal dan kursa gitmeye değermi yoksa evde calıssam geçermiyim?

Ben kursa gitmedim..gerçi hala geçip geçmediğim de belli değil ya hadi neyse
    Gerçek anlamda zorlanırım diyorsan bence git...çünkü kesinlikle kolay bir ders değil..ama şöyle birşey de var ki eğer dersen ki kendime güveniyorum düzenli çalışırım işte o zaman geçersin..ama gitmek istiyorsan kesinlikle boşuna gitmiş olmazsın

• site kıtlenmiş durumda
  • iide bende gorunmuo :S

• Kesin kez bütünleme yolu gözüktü .. O kadar da çalıştım
    Şimdi ben ya tüm gücüm le bütünleme ye çalşacağım yada bütünlemeyi boşverip yeniden kayt olacağım.. Yani bütünlemeye yine gireceğim ama elimde yeniden yerleşmiş olduğuna dair kağıt da olacak ..Kaytlar ne zmana başlıyordu ?? Eylül den sonra değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 5 Haziran 2007; 14:05:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

Kesin kez bütünleme yolu gözüktü .. O kadar da çalıştım
    Şimdi ben ya tüm gücüm le bütünleme ye çalşacağım yada bütünlemeyi boşverip yeniden kayt olacağım.. Yani bütünlemeye yine gireceğim ama elimde yeniden yerleşmiş olduğuna dair kağıt da olacak ..Kaytlar ne zmana başlıyordu ?? Eylül den sonra değilmi ?

Karamsar düşünme belki yanlış bakmışsındır ya da diyelim doğru baktın nerden biliyorsun belki hepsini bütünlemede vericeksin..ilk önce moralini yüksek tutucaksın ki ders çalışabilesin..
    Ayrıca dediğin gibi kayıtlar Eylül'den sonra başlıyor..
    ArdaR sen e-öğrenmeden fakülte seçim kısmından direk iktisat kısmına girmiş olmayasın ve gördüğüm kadarıyla da öyle görünüyor..En altta sınav soruları kısmı var..
    Bende sadece finansal ve yönetim bilgi sistemine baktım..onlardan yanlış bakmadıysam geçtim ama diğerlerini Allah bilir..şu anda bakamayacağım..onları da belli olunca görürüm zaten

• Sağol ama elimde değil ne yapayım...
    Ne kadar çalışsam da sorular karışık & zor olunca olmama ihtimali de oluyor..Yani bütünlemede kesn değil geçeceğim.
    Şimdilik en mantıklı yol bence şöyle görünüyor ;
    Tercih yapacağım ve yerleştiriliğime dair kağıt olunca elimde bu kağıt ile birlikte sınava gireceğim..Eğer geçersem bütünleme de kayıt yaptırmama gerek kalmayacak..Eğer geçemezsem yeniden kayıt yaptırırım.
    Böyle bir şey olabilir değil mi ? Yani bir sorun çıkmaz ?
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.