Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: eyoruk

İLK sınavların nasıl

ilk sınavlarım güzel..inşlh bunlarda öle olurda biter şu okul:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

İLK sınavların nasıl

eğer pinarymsc nin ilk sınavlarını soruyorsan bence kesinlikle iyidir hatta bütünlemeye kalacağını falan da düşünmüyorum..

gerçekten son 4 gün şaka gibi

yok laracım bu kez büt kesin yani hiç çalışamadm
    daha hiç bakmadığım 3 ders var

• Bence 3 günde 1 dersi bitir hiç olmaz ise diğer 2 dersi de büt de verirsin..
  • quote:

Bence 3 günde 1 dersi bitir hiç olmaz ise diğer 2 dersi de büt de verirsin..

Sen ne durumdasın?..son 3 gün..ben bu saatten sonra kesinlikle netteki sorulara bakmayacağım ne zaman baksam moralim bozuluyor hiçteyse o soruları görmeden biraz da olsa moralim yüksek sınava giriyim..biliyorum yanlış birşey ama napiyim..artık son ezberleri yapıyorum dün stres yoktu bugün var şimdiden karnım ağrımaya başladı
  • Moralleri Bozmayın Kalmazsınız. Nasılmı?

Bakın Ankarada Oturanlar Necatibey deki Murat İlk umut dersanesıne gelın 1.kattakı Satılan Duvar testlerının Hepsini Alın en az 20 Soru Geliyor 90 sorunun İçerisinden zayıf almanız Pek kolay olmaz.

G.muhasebe:87
    İktisat:69
    hukuk:70
    D.bilimleri:67
    İşletme:81
    Matematık:23 (Bütünlemede Vercem İnşallah)
  • Hiç mi hiç çalışmadım. Dediğim gibi 2-3 ders versem iyi yani o derece. Yazın biraz biraz bakarım. Bütünlemeyle beraber toplamda 5 ders verirsem geçerim. Davranış bilimlerinden 50 aldım ona bakıyorum ama konu çalışmadım. Final deneme sorularına bakıyorum. Murat açıköğretimin kitabı var. Sizce yararlı olur mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: JimBeam

Hiç mi hiç çalışmadım. Dediğim gibi 2-3 ders versem iyi yani o derece. Yazın biraz biraz bakarım. Bütünlemeyle beraber toplamda 5 ders verirsem geçerim. Davranış bilimlerinden 50 aldım ona bakıyorum ama konu çalışmadım. Final deneme sorularına bakıyorum. Murat açıköğretimin kitabı var. Sizce yararlı olur mu ?

tabiki de yararlı olur..zaten bu saatten sonra yapılacak en güzel şey sorulara bakmak olacak..kalkıp konu çalışacak halimiz yok..geçti artık..acaba nasıl sorarlar?..mesela bazı arkadaşlar vizeleri kolay bulmuştu inşallah acısı finallerde çıkmaz demişlerdi ama bana çokta kolay gelmemişti sorular..inşallah çok zor sormazlar..finallerde sanki ilk defa sınava giriyormuşum gibi oluyorum..yani geçen senenin veya ilk sınıfın finalinde soruların zorluk derecesi hakkında yorum yapamıyorum..inşallah herkes geçer..dua edelim de kolay sorsunlar işte kolay kavramı da herkese göre değişiyor..ne biliyim işte o zaman genel olarak herkesin kolay dediği gerçek anlamda kolay olan sorular sorsunlar..bu sıcakta fazla çektirmezler inşallah

• Ben eh işte ..İdare eder durumdayım .. 1-2 ünite kaldı 2 dersten soruları da ezberlerim olur biter Ama hangi sorulara bakyım? Murat yayınlarının mı ykosa AOF kitaplarının mı ? Çünkü murat ın sorularına baktığımda çıkmayanlar da oluyr..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 29 Mayıs 2007; 14:17:18 >
  • merhaba herkeseee
  • sınawa az kaldı arkadaşlarrr
    herkese başarılar diliormm
  • bugün 1 gr. çalışmış insan değilim güya pazarlama yönetimi çalışıcaktım nerdeee..zaten iş yerindeyim kitap çekmecede ne zaman fırsat bulursam o zaman çalışıyorum ama malesef bu yazıyı yazarken bile her an sayfayı kapatma korkusuyla karşı karşıyayım ki ders çalışmayı siz düşünün...böyle sınıf geçilir mi tabi ki de hayır...acı ama gerçek..nasıl çalışmayı planlıyorsunuz şu kalan 2 günde..benim için finansalın pazar günü olması kötü oldu çünkü bu hafta sadece cumartesi olan derslere çalışıyorum, yani finansalı astım ki finansal notum 53.....maliyet muhasebesi pazar günü olup finansal cumartesi olsaydı benim için iyi olurdu ama tabi finansalla birlikte pazar günü toplam 3 dersten sınava girmek avantaj oluyor..cumartesi 4 dersten offff ..cumartesiyi atlattık mı çok iyi..
    Hedefim büyük bütünlemeye kalmadan son sınıfa geçmek ama OhohOoo zor iş..hem de baya zor..Allah hayırlısını versin..

• Herkese günaydın..bu hafta ne kadar da çabuk geçti inanmıyorum biz yarın değil öbür gün sınava mı gireceğiz
    İstanbul için söylüyorum hava hafta sonu sıcak olucak diyorlar bugün yağmurluymuş keşke haftasonu da yağsaydı..aslında benim için ne farkeder ki çalışmadıktan sonra
    çalışmalar bitti mi?
  • 1 hafta önce bitirdim paso test çözüyorum
  • Benimde bitti sayılır işletme 3 deyim...Zaten ilk sınavlarımdaki en dusuk not 67 oldugu için cok fazla stres yapmamaya kara verdım su son 2 gundeSalakça stres yapıodum vize notlarımın dusuk geldiği yıllarda bile bu kadar stress yapmamıştım...

Butun derslerden ortalama 30 sorudan 12 doğru yapsam geçiyorum sallayarak 3 soru yaptıgımızı dusunursek 9 soru daha yapmak zor olmasa gerek ki çalıştım yani...

Son 2 gunde artık cumartesı gunkı derslere calısıcam..cumartesi öğleden sonra sınavım olmadıgı ıcın pazar gunkı derslere calısabılırım zaten nispeten pazar gunkı dersler daha kolay...

Bu arada İşletme 3'un en zor dersleri...1 finansal 2 maliyet 3 iş ve sosyal...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurkan84

Benimde bitti sayılır işletme 3 deyim...Zaten ilk sınavlarımdaki en dusuk not 67 oldugu için cok fazla stres yapmamaya kara verdım su son 2 gundeSalakça stres yapıodum vize notlarımın dusuk geldiği yıllarda bile bu kadar stress yapmamıştım...

Butun derslerden ortalama 30 sorudan 12 doğru yapsam geçiyorum sallayarak 3 soru yaptıgımızı dusunursek 9 soru daha yapmak zor olmasa gerek ki çalıştım yani...

Son 2 gunde artık cumartesı gunkı derslere calısıcam..cumartesi öğleden sonra sınavım olmadıgı ıcın pazar gunkı derslere calısabılırım zaten nispeten pazar gunkı dersler daha kolay...

Bu arada İşletme 3'un en zor dersleri...1 finansal 2 maliyet 3 iş ve sosyal...

abi senin olay bitmiş ya..stres yapmanın bir anlamı yok zaten..bende bütün soruların yarısını yapsam geçiyorum ama finansaldan yarısını yapabilir miyim o beni biraz düşündürüyor..
    Acayip stresteyim..artık olsun bitsin..sınav için 1 haftan daha var deseler inanın kabul etmem..bir an önce ne olucaksa olsun..böyle beklemekte çok kötü

• 1 gün 17 saat 45 dk
  • ben hazırlıklarımı hala sürdürüyorum. çeko 1. sınıftayım. davranış bilimleri birde işletme kaldı. 2 dersinde son deneme sorularını çözdükten sonra iş tamamdır. zaten diğer dersler için dersaneye gidiyorum tbt hariç :)ara sınav notları gayet iyiydi. bakalım ne olcak sonumuz.

herkese başarılar...
  • Bugun Hukukdan ders var Yarında G.muhasebe Cumartesı sınavdan sonrada Hocalar Pazar İçin 1 de G.işletmeden test cozcez bide oglen sonu 4 de İktisatdan cıkacak sorular hakkında :) Allah hepimizin yardımcısı olsun Emeklerimizi Boşa cıkarmasın İt gibi Çalıştım hep. D.bilimlerinin test lerini çözüorum bakalım. Hepinize Başarılar arkadaşlar...
  • valla arkadaşlar sizin yazdıklarınızı okuyunca nedense hiç çalışmamışım gibi geliyor..
    Nedense kendimle ilgili hiç iyimser düşünemiyorum..artık çalışamıyorum zaten..sabahtan beri tek sayfayı çalışamadım..akşam da her zamanki gibi ders çalışmaya başlayınca hemen uykum geliyor..dediğim gibi sınavlara daha 1 hafta olsa tamamen bırakıcam..
    İnşallah kolay sorarlar..kimse kalmak istemez..Allah yardımcımız olsun..çalışmalarımız emeklerimiz boşa gitmez inşallah..
  • offf yaaaaa
    son saatler nerdeysee yaaaaaaa
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.