Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam olarak bir link var mi sorulara bakabilecegim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr/Result/Kitapcik/28 buradan bakabilirsin.

Ama önce sınava girdiğin oturum koduna göre oturum kodunu bulacaksın örneğin İlktisat Programı 1. Oturumun kodu 1107 dir ve 1. OTURUM (1107) CT.SB şeklinde yazar. Kitapçık kodu kısmına gelip 1107 tıklarsın ve soru kitapçığı açılır. Cevap anahtarı için ise Cevap anahtarı kısmına tıklayacaksın ama önce Oturum kodu kısmındaki listeden girdiğin oturumda aldığın dersin DERS KODU kısmından kodunu bulup cevap anahtarından aynı kodun olduğu kısmı bulman lazım. Örneğin İlktisat Programı 1. Oturumun ilk dersi Matematik ve onun kodu MAT105U şeklinde. Cevap anahtarından da bu kodun olduğu kısmı bulacaksın.

Biraz karışık bir iş ama başka türlü soruları ve cevap anahtarını bulma şansın yok.

İlktisat bölümünü örnek amacı ile verdiğim sen hangi bölümde okuyorsan o bölüme göre olan kısımları bulacaksın. Ama aynen bu yöntemde olduğu gibi yapmak zorundasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 10 Aralık 2014; 14:35:55 >

• sonuçlar ne zaman açıklanır?

• rize çayı R kullanıcısına yanıt
    En erken 10 gün sonra yani ayın 22'sin de açıklanır diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

En erken 10 gün sonra yani ayın 22'sin de açıklanır diye tahmin ediyorum.

teşekkürler hocam, ilgin için

Önemli değil. Umarım bu tarihi geçmez çünkü gecen sene son günkü sınavdan 15 gün sonra açıklanmıştı diye hatırlıyorum ve ona dayanarak bu şekilde bir görüş bildirdim. Öncesinde açıklanırsa harkika olur ama öncesinde açıklanmasını pek beklemiyorum.
  • quote:

Önemli değil. Umarım bu tarihi geçmez çünkü gecen sene son günkü sınavdan 15 gün sonra açıklanmıştı diye hatırlıyorum ve ona dayanarak bu şekilde bir görüş bildirdim. Öncesinde açıklanırsa harkika olur ama öncesinde açıklanmasını pek beklemiyorum.

yani erkende açıklanabilir, gecte açıklanabilir.

• Bu hafta açıklayacaklarını sanmıyorum ,önümüzdeki hafta çarşamba yada cuma açıklarlar.
  • Technotronic kullanıcısına yanıt
    Bu hafta zaten açıklanmasını beklemek hata.
  • Bu hafta açıklansın da ona göre hareket edelim..
    Umarım açıklanır..
  • lara_croft L kullanıcısına yanıt
    muhtemelen ya bu Cuma ya da haftaya pazartesi diye tahmin ediyorum.
  • ben açıklanmasını beklemeden çalışmaya başladım.ister yüksek gelsin, ister düşük gelsin.

Ben yarın başlayacağım. Aslında bugün başlayacaktım ama dün gittiğim kurs kapsamında fotoğraf çekimindeydik bu gün kendime tatil verdim.
  • daha cok var sınava bu kadar önce calısınca ben ilk calıstıgım konuları unutuyom öylede bir anlamı kalmıyor
  • quote:

Ben yarın başlayacağım. Aslında bugün başlayacaktım ama dün gittiğim kurs kapsamında fotoğraf çekimindeydik bu gün kendime tatil verdim.

kendine tatil vermen iyi olmuş, hem dinlenmiş olursun hocam

Sağol ama akşama kursa gideceğim. Hoca tatil vermedi o da tatil verse iyi olurdu. Aslında sınav yapacak ve gitmeyebilirim çünkü daha önce ben o kursu 3-4 sefer bitirdim o yüz den beni 2 senedir sınav yapmıyor yani muafım. Bitirdiğim kursa devam etme sebebim ise eksik kaldığım yerleri gidermek bir de boş vakit geçsin ayrıca bilgileri taze tutalım diye. Tabi gezilerede katılma isteğide var. Ancak hoca sınav olduğu zamanda gel diyor çünkü bazen sınavdan sonra ders de işliyor.

Yarından itibaren bu hafta günde 2 saat çalışırım ve onda da önemli yerleri altını çizerim. Daha sonraki hafta ve ondan sonrada sınava karar olan süreçte çalışma saatimi 4 çıkacağım. 4 saat yeterli olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Sağol ama akşama kursa gideceğim. Hoca tatil vermedi o da tatil verse iyi olurdu. Aslında sınav yapacak ve gitmeyebilirim çünkü daha önce ben o kursu 3-4 sefer bitirdim o yüz den beni 2 senedir sınav yapmıyor yani muafım. Bitirdiğim kursa devam etme sebebim ise eksik kaldığım yerleri gidermek bir de boş vakit geçsin ayrıca bilgileri taze tutalım diye. Tabi gezilerede katılma isteğide var. Ancak hoca sınav olduğu zamanda gel diyor çünkü bazen sınavdan sonra ders de işliyor.

Yarından itibaren bu hafta günde 2 saat çalışırım ve onda da önemli yerleri altını çizerim. Daha sonraki hafta ve ondan sonrada sınava karar olan süreçte çalışma saatimi 4 çıkacağım. 4 saat yeterli olur diye düşünüyorum.

ders programın güzel, çalışma tarzın, ders programını da etkiler.

• Ben dün akşam Genel Matematik'e 5-8 arası ünitelere şöyle bir göz attım.. Yine çok üstünde durmadan soft bir geçiş olur diyerek onunla başlayayım dedim ama integral'in, türevin bazı kurallarını unutmuşum, oturup gerçekten çalışmam lazım.. Yardımcılardan-ders kitabından öyle bir anlatmışlar ki matematiği.. yardımcıdan örnek çözmeden şu sorarsa böyle-şunu sorarsa böyle yaparsınız diye ezberletiyor. Ders kitabı ise küçük bir çocuğa anlatır gibi, beni çok bayıyor ve gereksiz detaylara girip kafa karıştırıyor, onunla da anlamıyorum yani. Bir şekilde çözeceğim.

Sanırım Hukuk düşük gelecek, İletişimden ne yaptım hiç hatırlamıyorum dolayısıyla iyi geçti-kötü geçti yorumda bulunamayacağım. Açıkcası bakmadım da.. Bakmak istemedim moralimi bozmasın diye.. Matematik'ten 3 tane soruda tereddütüm vardı, sadece onlara baktım 1'i doğru çıktı, 2 tanesi yanlış.. Birini çıkaramadığımdan bir seçeneği işaretlemiştim, diğeri de dikkatsizliğimden gitmiş.. Ahh vaah dememek için diğerlerine hiç bakmadım. Hemen sınavdan sonra merak ettiğim 1-2 cevap oldu, onlara çalışma kağıtlarımdan bakmıştım, yanlış çıkınca iyice moralim bozulmuştu, yanlış yapma lüksümün olmadığı sorulardı..

Esasında acayip merak ediyorum sonuçları..

• Ben 4 yıllık bölümde okuyorum şu anda (üniversite) , bahar yarıyılında yeni öğrenci kaydı oluyor mu? Şu andan itibareni düşünürsek Haziran dan önce bir şekilde aöf e kayıt olma için bir yol var mı?
  • hOcam 2 üniversite kayıtları, eylül ekim ayında oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.