Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ibraxi

ohoooo geç bile kaldın.
    quote:

Orjinalden alıntı: PNR05

beyler ilk senesi olanlar için kimlik kartları dağıtılmaya başladımı ? nerde gireceğimde gelmedi netten nası öğreniliyor bilen varmı ? ben ölmüşüm

okulu bilen varmı ? PLS Kardeşler

@ibraxi bende Ayazma'da sınava giricem...okulu çok aramışlar mı bilemiyorum...şu an nedense haftaya hiç sınava girecekmişim gibi bir hal yok bende sanki durumumu kabullenmiş , yani ne olucaksa olsun gibi bir hava geldi bana..onun için şu an bunun keyfini çıkarıyorum bu bana her zaman olmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: pinarymsc

quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

Herkese slm
    Artık ne çalışıcağımı şaşırmış durumdayım..iyice bunaldım bu sene..diyorum ki kendi kendime bu sene de geçersen herhalde seneye de kesin geçersin...yardımcı kitaptaki ara deneme sınavlarına kadar olan yerleri ve ara deneme sınavlarını çalıştım ama nedense netten soru çözdükçe daha çok kafam karışıyor ve sanki hiç çalışmamış gibi hissetmeye başlıyorum..yok ya ben kalıcam biliyorum bi yönetim bilgi sisteminden geçerim diyordum onda da netten soru çözünce moralim bozuldu sonuç itibariyle sınav benim için kötü geçicek

sadece senin için değil üzülme benim içinde kötü geçicek. yalnız değilsin..

3. sınıf işletmedeyim sizleri dinleyince daha da strese girdim. İlk 2 sene bu kadar degildi stres ama bu sene hakikaten baya kastırıyor. Yusuflar alttan alttan sesleniyor yaw...

• Burda bi arkadaş vardı şimdi nickini hatırlamıyorum geçen sene bana demişti ki bende ilk 2 seneyi bütünlemeye kalmadan geçtim ama bak 3 üncü sınıfta 2 dersten bütünlemeye kaldım seni de görücem diyodu haklıymış
    Şurda kalmış 1 hafta gerçi bana 1 ay daha versen yapacağım fazla birşey yok sıktı artık sınava girelim de kurtulalım
  • @lara_croft

okulu harbiden aramışlar. cidden bulamadım. map felan hiç bi çare.
    kardeş takma ya geçersin.. ben bu hafta kapanıcam oyun moyun bi tarafa. fin. yön. feci gircek ama olsun.
    50 alsam çok şükür derim..
    bu son hafta kasın arkadaşlar...

son keskin viraj. hafif nos-u açın sellektör yapın .

Kalırsam ne olcak..... geçersem ne olcak...
  • evet arkadaşlar haftaya bu saatlerde cumartesi günkü sınavlar bitmiş ve pazar günkü sınavları da bir an önce bitirip kurtulmayı hayal ettiğimiz saatleri yaşıyor olacağız..muhtemelen ben haftaya bu saatlerde harıl harıl pazar günkü derslerin notlarına bakıyor olacağım..bu aralar çok fazla stres yapmıyorum bakalım son günde nasıl olucam?..belki de artık ne alırsam alıyım diye düşünüyorum..
  • Aynen bende öyle düşünüyorum.
  • valla bu hafta sonu gaza geldim.
    Finalsal yön. ve ma. muh. sözellerine kasarsak geçme umudu var..
    Acayip bi plan yaptım bu hafta oyun yok. :) bana..
    ( cs - coh ) bütün extra işleride (web tasarım) askıya alıp bi pineklicem bakiim işe yarayacakmı.
    Okulu halaa bulamadım gitcem muhtara sorcam valla. çok ters bi yerde....

Zaten AOF nin nesi düzgün ki.

Hepimize Kolay Gelsin
  • valla bunaldım artık bana fenalık geldi..diğer başka topicte de yazdığım gibi maça, konsere gidiyorum zevk alamıyorum çünkü aklım devamlı sınavda..bu haftasonu hiç çalışmadım..akşamları artık tekrar yapmaya çalışıcam bazı ezberlenecek bilgiler var onları halledicem ve sınava hazırmışız gibi rol yapıcam
    Bu sene cidden umudum yok..bari alttan ders olsun ama sınıf tekrarı olmasın...Şimdi bi de herşey vizelere göre şekilleneceği için korkuyorum iyi birşey alırsam kalmamak için finalleri asmam var gücümle çalışırım..inşallah hepimiz iyi alır bu seneyi de sağ salim, kazasız belasız atlatırız
    Artık netteki sorulara bakmicam zaten moralimi bozuyordu napiyim onları yapamadığıma göre herhalde sınavdaki soruları da yapamam tescillendi kaldım ben

• Arkadaşlar yine acil bişey sormam lazım..murat yayınları A kitapçığı finansal yönetim dersi sayfa 304, soru 25...sorunun cevabını yanlış vermişler di mi?..cevabının dengeli finansman stratejisi olması gerekmiyor mu?..bi cvp veren olursa çok iyi olur
  • yahu hala sınava giriş belgem gelmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: exantrick

yahu hala sınava giriş belgem gelmedi

onu bürona sorsana çoktan gelmesi gerekiyordu ya da aof nin sitesindeki aof - web hizmetlerinde kendine ait olan sınav giriş belgesini print edebilirsin
  • satış kotalarının ulaşılabilir biçimde düzenlenmesi ve satış performans ölçülerinin belirlenmesi hangi pazar eylemi amacı içerisindedir?

A pazar alan analizi
    B Satış noktası analizi
    C Stok denetimleri
    D Pazar testleri
    E Tüketici yerleşim analizleri

aşaığdakilerden hangisi endüstriyel ürünlerden biridir?

A ilaç
    B Elektirik motorları
    C kürk
    D hayat sigortası
    E fotoğraf makinası

bu soruların doğruı cevaplarını tam bilen varmı? Ben biliyorumda bugün biryere baktım bildiğim cevaplar yanlış gösterdi. Bide size soruyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deluxe1

satış kotalarının ulaşılabilir biçimde düzenlenmesi ve satış performans ölçülerinin belirlenmesi hangi pazar eylemi amacı içerisindedir?

A pazar alan analizi
    B Satış noktası analizi
    C Stok denetimleri
    D Pazar testleri
    E Tüketici yerleşim analizleri

aşaığdakilerden hangisi endüstriyel ürünlerden biridir?

A ilaç
    B Elektirik motorları
    C kürk
    D hayat sigortası
    E fotoğraf makinası

bu soruların doğruı cevaplarını tam bilen varmı? Ben biliyorumda bugün biryere baktım bildiğim cevaplar yanlış gösterdi. Bide size soruyorum.

1.soru herkes gider b-) yi işaretler normal olarak ama sorunun cevabı A

2.sorunun cevabı B

• evet dediğin gibi bu soruya çok dikkat edilmeli. benim baktığım bir sitede buna B şıkkını vermişler diğerine E belki yanılmış olabilirler
  • 1. soruyu anlamadım yaw.
  • akşam akşam insanı strese sokmayın yaa..şurda günlerim sayılı zaten
    Ayrıca biri benim soruma cvp verirse acayip mutlu olucam
  • birinci soruda B şıkkına kafanız gitmesin. SAtış kotalarının diyor yani bir bakıma satış miktarı nerede daha fazla yapılabilir? pazar içerisinde!

cevap pazar alan analizi yani pazarı daha iyi analiz edebilme anlamında satış kotaları falan okuyup direk B yi işaretlemeyin. soruyu en az 3 kere okumakta fayda var
  • finansaldaki o soruda şaşırtma var iyi okursan anlarsın.

Hem sürekli, hemde dalgalanan kısmı diyor yani denge yok burada. sorunun cevabı doğru... Atılgan finanslama
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deluxe1

finansaldaki o soruda şaşırtma var iyi okursan anlarsın.

Hem sürekli, hemde dalgalanan kısmı diyor yani denge yok burada. sorunun cevabı doğru... Atılgan finanslama

Dengeli finanslama stratejisi tanımını bi okusanıza..Atılgan - ihtiyatlı - dengeli finanslama var sanırım şu an kitap yanımda değil..ayrıca bi de bunların stratejileri var..Dengeli finansman stratejisi sürekli ve dalgalanan kısmı uzun ve kısa vadeli kaynaklarla dengede tutmaya çalışıyor..(hatırladığım kadarıyla)..
  • Arkadaşlar nedir bu konunun hali ben diyorum biri birşey yazmışsa okuyup biraz da olsa rahatliyim ama fırtına öncesi sessizlik gibi olmuş burası...Eee herkes benim gibi mi?...herkes ders çalışıyor
    Bir önceki sayfalara şöyle bir göz gezdirdim de ben 2 nci sınıftayken 3 te olan arkadaşlar aldıkları vize ve final notlarını yazmışlar iyi alan da var ama kötü alanların sayısı da baya bi fazla..içim karardı birden ben artık çalışamıyorum vizeler için pil bitti bende..gerçi vizeler bittikten sonra dinlenecek zaman da bırakmıyorlar ama o sonra düşünülecek konu...cidden arkadaşlar bu vizelerden beklentiniz ne?..sizce nasıl notlar alırsınız..iyi alırım diyor musunuz..

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.