Şimdi Ara

40 Saatlik Diablo 3 Maratonu Ölümü Getirdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
5.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•   Oyunlara olan bağımlılığın sonucunda gelen kötü haberleri üzücü de olsa sizlerle paylaşıyoruz. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Uzun soluklu bir Diablo 3 maratonuna giren oyuncu, yaşamını yitirdi.

Alınan rapora göre 18 yaşındaki Tayvanlı bir genç, Cuma günü girdiği internet cafede kendine özel bir de oda kiraladı. Bu özel odadan neredeyse iki gün boyunca hiç çıkmayan oyuncunun durumu, yetkililerin merakı sonrasında ortaya çıktı.

Yaptığı açıklamada cafe yetkilisi, odaya girdikten sonra, yiyecek için bile Diablo 3 oynamaya ara vermeyen Tayvanlı oyuncuyu uyurken bulduğunu ve onu uyandırmaya çalıştığında da birden çöktüğünü söyledi. Sonrasında hastahaneye götürülen bu kişinin yaşamını kaybettiği belirtildi.

Konuyla ilgili duyarlı davranan Blizzard'dan gelen hızlı açıklama şu şekilde;

"Bu haberi duyduğumuz için çok üzgünüz. Dualarımız, bu zor günlerinde onun arkadaşları ve ailesiyle birlikte. Yaşananları tüm ayrıntısıyla bilmediğimizden dolayı yorum yapmanın pek sağlıklı olmayacağını düşünüyoruz."

• Yazık olmuş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ya yazık olmuşta akıl kâr işimi kardeşim 40 saat yani malmısınız.

• Dayarlar artık yasakları

• Nedense hep Asya kitasindaki oyun manyaklari öluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mukadderat

• Hayır anlamıyorum, arkanızdan kovalayan mı var? Kişisel ihtiyaçlarını karşıla, akşam olunca uyu, sabahta uykunu almış bir şekilde kalk oyununa devam edersin nedir bu acele?

• İnşallah en yüksek skoru almıştır. Boşuna ölmesin yani.

• al işte yaa :) kardeşim aklında zorun mu var bende 5 yaşından beri oyuncuyum ama bu kadarda olmazki yaw 40 saat yeme içme oyun oyna ben obliviona 60 saat harcadığımı bilirim ama böyle yemeden içmeden...bilmiyorum arkadaşın psikolojik sorunları vardır herhalde...

• Asians...

• herşeyin başı sizsinizdir.. böyle kaptırmamak gerekır ben 12 saat oynadıgımıda bılıyorum.. ama yemek molası tualet molası.. uykusuz oldugum zaman oynamıyorum... çunku çok keyif alamıyorum... herşeyin bir sınrı var.. ara vermeden de oynanmaz kı :S ara vermeden 2 saat bile oynayamam .. .

• tuvaletini nereye yapti acaba ??

• Oyun bagımlılıgı zararlı alıskanlıklar arasına gırmelı bence.bende oyun oynuyorum ama su ana kadar bır oyun basında en fazla harcadıgım zaman 7 saattır.40 saat yemeden ıcmeden oyun oynayanda ınsan deıldır.neyse olenın arkasından konusmayayım.herkesı oyun oynarken bılınclı olmayı onerıyorum.saygılarımla
  • Oyuncu Olcak İsen Abartmadan Oynucan...
  • Ahmaklıktan başka bişey değil. Bunlar yüzünden oyunlar yasaklanıyor!
  • Dünyada en çok görülen ölüm nedenleri 1 terör 2 diablo3
  • 3 gün insan evladı 1 oyun başında zaman harcarmı yahu ,aç suyuz üstüne uykusuzluk ne benden dayanır nede zihin ,sanki önünden oyunu çalıyorlar

• ula bari resident evil remake filan oynarken ölseydin kıcı kırık oyunu item sevdasına olmustur

• Özellikle yeni çıkan oyunlar teknik ve hikaye açısından o kadar güçlüler ki insanı pc başına kilitliyor bırakamıyorsun bu bölümden sonra ne olacak acaba diyorsun o açıdan hak vermek lazım ama ailesine de yazık yahu.
  • hayatımız olmuş işler güçler hemende sallamaya başlamışlar ben 24 saat hatta 60 saat dien bile grdüm abi bu ziyaları alın burdan..:))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.