Şimdi Ara

Deadpool'un Platformları Arasında PC ve Wii U Yok!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    Geçtiğimiz günlerde Comic Con'da gelen duyurusuyla birlikte bizleri heyecanlandıran Deadpool'un ilk videosu da oldukça iyi gözüküyordu. İlk açıklamalarda platformlarını net olarak öğrenemediğimiz Deadpool için tahminler, PC, PS3 ve X360 yönündeyken ek olarak birincil ağızdan da Wii U açıklaması gelmişti. Fakat ortada bir yanlışlık var gibi...

Açılan resmi internet sitesiyle birlikte ön siparişlerine de kavuşan Deadpool'un sitesinde ve Amazon sayfasında, sadece Playstation 3 ve Xbox 360 sürümlerine ön sipariş verilebiliyor. Yani resmi kaynaklara göre Deadpool oyunu, en azından şimdilik PC ve Wii U için gözükmüyor.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

• Kaynak resmi olduğundan künyesinden Wii U ve PC'yi kaldırsanız. Boşa telaşa kapılmasın millet.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu gerçekse çok para kaybedecekler

• Merak etmeyin Acti paranın kokusunu alırsa kesin gelir.

• Böyle adilik olmaz arkadaş.Tam diyoruz farklı bir oyun oynayacağız , PC'ye çıkmıyor.Ne ki firmaların PC düşmanlığı.Lanet olsun konsolu çıkaranlara be.Hem aynı tarz oyunlardan sıkıldık arkadaş ya.

• Anlamıyorumki bu yapımcılar niye sadece konsolu seçiyor ?Herkesin evinde konsol yok ama pc var.Sadece pc ye çıkmasın ama pc de es geçilmesin yani pc de en az konsollar kadar güçlü bir platform.Klavyesi ve faresiyle,güçlü donanımıyla bana PS3 den daha fazla keyif veriyor oynarken.Bahaneleride hazır "Pcde korsan var" mış mış.Sanki konsolda yok.BF3 ve Diablo 3 te gördük pc deki korsanı.Satınca satıyormuş demekki.Yap adam gibi bir oyun,adam gibi güvenlik sistemi,adam gibi fiyat, sonra otur izle bakalım satıyor mu satmıyor mu ?

Bunu yapımcılarda biliyor ama sony ve microsoft yapımcılara para bastıkça bu böyle devam edecek.

• söylenecek pek bişey yok buna mahrumiyet denir.
  • Yine HMS nin ve activisionun yaptığı tf dark of the moon da pc ye çıkmamıştı
  • PS3 XBOX3360 EN İYİ PLATFORMLARDIR .PCD3E ÇKO SORUN VAR WII U İSE BEBE KONSOLU MARIO ONLY
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

PS3 XBOX3360 EN İYİ PLATFORMLARDIR .PCD3E ÇKO SORUN VAR WII U İSE BEBE KONSOLU MARIO ONLY

nintendo wii'den bahsediyon heralde.
    Wii U hiç duydun mu ?
  • Deadpool'un oyunun geliyor sonunda hangi platforma gelirse gelsin.
  • exc. oyunlari anlarinda konsollarin satmasi icin yapilan ozel oyunlardir ,, hadi bir oyununn pc gec cikmasini da anlarim ama hic pc cikarmamak kotu olmus . exc. oyun felan degil her iki konsol icinde cikiyor niye pc oyuncusunu marum ediyorsunuz.. buda demek oluyorki yeni nesilde pc kullanicilarinin isi cok zor olacak.. ben bir ps3 oyuncusu olarak exc. oyunlarin disinda cikan tum oyunlarin pc kullanicilarininda oynamayi hakettiklerinin dusuncesindeyim ..herkesin zevk alma sekli farkli ben konsol oynamaktan zevk aliyorsam baska biride pcde oyun oynamaktan zevk alir . eskiden bende pc kullanicisiydim gta 4 ilk ciktiginda pc cikmayacagini ogrendim cok uzuldum hergun youtubeden gta 4 video larini izler oynadigimin hayelini kurardim :) gercekten kotu bise .2 sene sonra ps3 me kavustum ve oynadim bitirdim mutlu son.. yani istedigim begendigim oyunu oynayamamak cok kotu bise allah pc kullanicilarina pc de oyun oynamaktan zevk alanlara sabir versin :) herkese iyi oyunlar :)

• ön sipariş den pc ye çıkıp çıkmayacağını anlıyamazsınız. mesela dmc pc için çıkacağı açıklandı fakat önsiparişte pc yok. çünkü kutulu oyunlarda pc, konsollara göre çok düşük satıyor.
  • PS3'e geliyor ya gerisi boş.

• Oyunlar PC'de de konsolda sattığı kadar sattığı gün tüm oyunlar çıkar PC'ye.
  • Activision dan beklenmiycek bi hareket ozellikle bir Nintendo konsoluna oyun cikarmicak kadar;bi alametmidir nedir...

• quote:

Orijinalden alıntı: .Hawx

Merak etmeyin Acti paranın kokusunu alırsa kesin gelir.

PC ve Para ha. Siz beni güldürdünüz, Allah'da sizi güldürsün. :D

• gelir gelir hiç merak etmeyin high moon studios getirir ona bakarsak transformers foc pcye gelmeyecekti ama geldi ama şunu söyleyim bu oyunu oynamamı istiyorlarsa eşek gibi pcye yapacaklar konsol almam sevmiyorumda harbiden şu konsolları icat edeni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.