Şimdi Ara

TG: Piranha No Traffic ile trafik bilgisi an an ekranınızda! video sohbet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
9.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji Gündemi'nin bu bölümünde Piranha'nın ücretsiz Trafik bilgisi alarak en kısa ve en hızlı yolu bulma yeteneğine sahip modeli No Traffic ile ile ilgili bilgiler alıyor, teknolojinin nasıl çalıştığını öğreniyoruz.

• ucuz mal alacak kadar zengin değilim

• Bumudur ? Hani canlı test nerde trafik kaçınmaları ? Sadece anlatım...81 ilden trafik bilgisi :) burası olmamış, BeMobile değilmi sağlayıcınız. Nasıl 81 ilden trafik geliyor, 5 ilden alıyorsunuz onuda kullanıp yazan hala yok ortada
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_ege21

ucuz mal alacak kadar zengin değilim

Doğru söze ne denir ki

• 5 ilden 81 ilin trafik bilgisini alsam ne olacak sanki, İstanbul'dan yola çıkarken aldığım Batman trafik bilgisi ben gidene kadar kaç defa değişir. Hiç 81 il diye insanların kafalarını karıştırıp umutlandırmayın lütfen.

Mesut Bey ne zaman çekildi bu video?

• trafikten kaçınmak için götürür bizi otobana kadar. :)

• BAŞARILI...

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

5 ilden 81 ilin trafik bilgisini alsam ne olacak sanki, İstanbul'dan yola çıkarken aldığım Batman trafik bilgisi ben gidene kadar kaç defa değişir. Hiç 81 il diye insanların kafalarını karıştırıp umutlandırmayın lütfen.

Mesut Bey ne zaman çekildi bu video?

Merhaba,

Video bugün çekildi ve sistem hali hazırda çalışıyor :) hayali bir şey yok.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • benim tel dahi tüm akıllı telefonlarda navigasyon var artık,ayrıca cihaz gereksiz sanki

• ne gerek varkıgps e artık millet telefonu kullanıyo hemde çok saçma hem onu hemde telefonu mu taşıycaz

• infiniti hd gps kullanıyorum ekranı kapasitif olsa çok daha güzel olurdu birde ram ve işlemci tüm gps aletlerinde düşük olmak zorundamı anlamıyorum garminden tut tomtomdan çık hepsinin işlemci ve ram çok düşük :( geçen gün media marktte garminin kapasitif ekranlı bir modelini deneme fırsatını buldum çok begendim ama fiyatı uçuktu o kadar edecek donanımda yoktu halbuki :(

• Hiç 81 il diye insanların kafalarını karıştırıp umutlandırmayın lütfen.

• yahu şu siteye içip içip girmeyin hangi kafayla yapıyorsunuz yorumları. 300 tl az para mı? ucuz mal alacak kadar zengin olmayan arkadaşlara soruyorum bu aletler 2000TL nin altında satılırsa işe yaramıyor mu? işte size sadece 41mp kamera koyup 1500tl ye satarlar telefonları. ben kimse almaz diyordum ama bi zihniyet alır.

ürüne gelirsek eğer çalışmasında problem yoksa verimli bi şekilde çalışıyorsa anlatıldığı gibi gayet güzel bi ürün arabası olanlar alabilir bence.

• merhaba,

piranha fuga modelini sorunsuz şekilde kullanan biri olarak aklıma bir şey takıldı.

yeni çıkan cep telefonlarında radyo çipi var. internete bağlanmadan radyo dinleyebildiklermizden bahsediyorum. mesela galaxy s2. Android üzerinden bahsedilen navigasyon yazılımı indirilse ve radyo çipinden de TMC özelliğini kullanabilecekmiyiz? videoda data internet vs diyor ama bu şekilde ücretsiz bir şekilde hem de geniş bir kapsama alanında anlık trafik bilgisini alırdık.

cevap verirseniz memnun olurum. saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mako3e

merhaba,

piranha fuga modelini sorunsuz şekilde kullanan biri olarak aklıma bir şey takıldı.

yeni çıkan cep telefonlarında radyo çipi var. internete bağlanmadan radyo dinleyebildiklermizden bahsediyorum. mesela galaxy s2. Android üzerinden bahsedilen navigasyon yazılımı indirilse ve radyo çipinden de TMC özelliğini kullanabilecekmiyiz? videoda data internet vs diyor ama bu şekilde ücretsiz bir şekilde hem de geniş bir kapsama alanında anlık trafik bilgisini alırdık.

Hayır alamazsınız tabiki, bu yayınlar şifreli gelirler. Zaten anlatılan cihazdan hala alıpta kullanan ve yorum yapam kimse göremedik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

merhaba,

Hayır alamazsınız tabiki, bu yayınlar şifreli gelirler. Zaten anlatılan cihazdan hala alıpta kullanan ve yorum yapam kimse göremedik :)

cevap için teşekkürler,
    fakat şifreli gelmesi neden bir engel olsunki? sonuçta android de veya ios ta kullanan kişi parasını ödeyip alıyor uygulamayı. uygulamayı radyo çipinden şifreli yayını çözecek bir şekilde geliştirirlerse neden olmasın? zaten bu cihaz da da aynısı yapılmıyormu? gps bilgisi ile TMC bilgisi aynı harita üzerinden birleştiriliyor program sayesinde.

299 tl olan bir cihazın yaptıklarını neden 2000 tl lik ve her konuda bu cihazdan bir asır önde olan telefonlar yapamasınki?

saygılar...

• quote:

quote:

quote:

merhaba,

cevap için teşekkürler,
    fakat şifreli gelmesi neden bir engel olsunki? sonuçta android de veya ios ta kullanan kişi parasını ödeyip alıyor uygulamayı. uygulamayı radyo çipinden şifreli yayını çözecek bir şekilde geliştirirlerse neden olmasın? zaten bu cihaz da da aynısı yapılmıyormu? gps bilgisi ile TMC bilgisi aynı harita üzerinden birleştiriliyor program sayesinde.

299 tl olan bir cihazın yaptıklarını neden 2000 tl lik ve her konuda bu cihazdan bir asır önde olan telefonlar yapamasınki?

saygılar...

Valla bu marka için yorum yapmayayım zaten eskisi gibi satışlarıda kalmadı. Herhalde anlaşıldı kalite vs. Ama TBS sistemini adam gibi veren firma var kullananlarda yazıyorlar. Sağlıklı veri olarak sallama il değil 3 il şu anda aktif 2 ilde yeni harita ile verecekler. Bunda lisans kabloda ve cihaz sadece aracı durumda. Sizde ise bu lisanslama farklı, mobil platformda bu işi http-tmc ile alırsınız iPhone gibi. Bu şifreli sisteme uygun radyo chip'i %99 yoktur telefonlarda zaten. Açık tmc'de vermeyeceklerine göre zor.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan 5 ilden 81 ilin trafik bilgisini alsam ne olacak sanki, İstanbuldan yola çıkarken aldığım Batman trafik bilgisi ben gidene kadar kaç defa değişir. Hiç 81 il diye insanların kafalarını karıştırıp umutlandırmayın lütfen. Mesut Bey ne zaman çekildi bu video?
    Merhaba, Video bugün çekildi ve sistem hali hazırda çalışıyor :) hayali bir şey yok. Sevgiler, Mesut Çevik

Piyasada satışta olan tablete gelecek ay çıkacak dedi. Benim de aklıma acaba video 1 ay öncesinden çekildi de hazırda mı bekletiliyor diye takıldı. Daha önce yaşanmıştı öyle bir olay.

• sırf bir türk firması yaptı diye bu kadar ön yargılı olmayın beyler.. aynı şeyi samsung yapsa agzınız sevinçten kulagınıza degerdi..

• quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba,

cevap için teşekkürler,

saygılar...

Valla bu marka için yorum yapmayayım zaten eskisi gibi satışlarıda kalmadı. Herhalde anlaşıldı kalite vs. Ama TBS sistemini adam gibi veren firma var kullananlarda yazıyorlar. Sağlıklı veri olarak sallama il değil 3 il şu anda aktif 2 ilde yeni harita ile verecekler. Bunda lisans kabloda ve cihaz sadece aracı durumda. Sizde ise bu lisanslama farklı, mobil platformda bu işi http-tmc ile alırsınız iPhone gibi. Bu şifreli sisteme uygun radyo chip'i %99 yoktur telefonlarda zaten. Açık tmc'de vermeyeceklerine göre zor.....

marka konusunda size katılmıyorum. bende fuga modeli var. 20 ay olacak nerdeyse alalı ve hem kasası çok sağlam hemde güncellemesi ve başarsoft sayesinde çok işimi gördü bugüne kadar. ilk başlarda bende tereddütlüydüm ama iyiki almışım. sonuçta olay makinada değil haritada bitiyor. yani her anlamda gayet performans aldım cihazdan...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.