Şimdi Ara

Rockstar: GTA V'i Beklediğinize Değecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Rockstar Games'in uzun bir aradan sonra merakla beklenen oyunu GTA V ile ilgili sabırsızlanmayan yoktur sanırız. Geçtiğimiz günlerde yayımladıkları 2 adet ekran görüntüsüyle açlığımızı bir nebze olsun dindiren oyun devi, şimdi de beklememizin karşılığını alacağımızı dile getirdi.

GTA V'in programcılarından Dan, Twitter'dan kendisine sorulan "Beklediğimize değecek mi?" sorusuna şöyle yanıt verdi. "Tabii ki değecek. Hatta 5 yıl bile beklemek zorunda kalsanız buna değecektir. Ama korkmayın, çünkü başka bir 5 yıl daha sizi bekletmeyeceğiz."

Bu yazıyı okurken eminim siz de benim gibi "Ne? 5 Yıl beklemek mi?" diye düşünmüşsünüzdür içinizden. Neyse ki Dan yine de olumlu bir yaklaşımda bulunmuş. Ne diyelim, eğer güzel bir oyun gelecekse tabii ki biz beklemeye hazırız. Yeter ki yıllarca oynayabilelim, değil mi?

• valla hic suphem yok!!!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • EFSANE GERI DÖNÜYOR

• Gerekirse bir ömür bekleriz Rockstar'ım.. <3
  • Durup dururken işkillendiriyorlar adamı he. Hiç oyundan şüphem yoktu şimdi içime şüphe düştü :)

• Hikayesi ve serbestliği GTA IV gibi olmasın da...

• Türkçe çıkarın şunu da orjinal satın alalım steamdan,playstore'den,aralgame'den hangisi kampanya yaparsa tabi =)

• Çok azda gta San Andreas daki gibi arabalara tuning yapabilsek.Bisikletler olsa gene Bütün Gta San Andreas daki özellikler olsun kısacası .Gta4 deki gibi bir araç kullanışı da olmasın inş bunu düzeltirler araç kullanımı çok kötüydü.Sabırsızlıkla bekliyoruz :)

• Bir gün bana deselerdi Rockstar GTA'nın 5. oyununu çıkaracak ama senin Pc kaldırmayacak hayatta inanmazdım..

• Normalde orjınal ps3 oyunu almam multımanla hallederım ama bu oyun ne olursa olsun sımdıden parasını kenara koydum cıkar cıkmaz kac para olsada alıcam allahın ıznıyle sonucta GTA bu tum gta serılerını orj almısımdır bıde gow ları
  • 5 yıl beklemekten kastı GTA IV'ten itibaren geçen süre; yani 2008'den bugüne. Seneye çıkacak beyler eliniz ayağınız titremesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lightsword5

Hikayesi ve serbestliği GTA IV gibi olmasın da...

Hiç zannetmiyorum. Bu sefer Rockstar bizlere kulak verecek kesinlikle.

• başını düşünmeyen kahraman olur.
  • beklediğimize kesinlikle değecek, gram şüphe yok içimde.

• Tabi İlk Olarak Temennimiz Pc ye sorunsuzca çıkıp oyunu, gayet iyi bir şekilde optime olmuş şekilde takılmadan kasmadan oynamak :)

• Herşey gerçekçi olsun bana yeter. Araba sürüşü GTA IV 'de fena değildi GTA V 'de daha gerçekçi yaparlarsa çok iyi olur. Mafia 2 'de o tekerleklerin animasyonları felan harikaydı.. Ceza kesme olayı felan =D..

• Max Payne 3'ü çok bekledik ve sonunda beklediğimize değen bir oyun çıktı karşımıza.Aynı şeyi GTA V içinde bekliyorum ki öylede olacaktır.Hayal kırıklığı yaşamayacağım kesin.

• GTAV de bence öylesine baştan savma sadece grafiği olan bir oyundu gta serisinin tek sevdiğim oyunu san andreas tı ve bu oyunda san andreastan bile daha cok şey bekliyorum daha çok modifiye olsun silah geliştirmek ve çeşitli şeylerle kendine daha uzun süre bağlayacak bir oyun olur diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Normalde orjınal ps3 oyunu almam multımanla hallederım ama bu oyun ne olursa olsun sımdıden parasını kenara koydum cıkar cıkmaz kac para olsada alıcam allahın ıznıyle sonucta GTA bu tum gta serılerını orj almısımdır bıde gow ları

Kardeş hem multiman hemde orjinal nasıl oynuyorsun acaba? TEk ps3'te böyle bir imkanın yok eğer başka ps3'ün yoksa...

• Ayrıca oyun türkçe çıkarsa(en azından altyazılı da olsa) hiç şüphem yok ki korsan kullanan birçok kişi sırf bu yüzden bu oyunu orjinal alacaktır.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.