Şimdi Ara

EA, Battlefield 4'ü Onayladı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Önce Medal of Honor: Warfighter'da görüldü, sonra DICE tarafından yalanlandı, son sözü ise EA Söyledi. Battlefield 4 onaylandı!

Frostbite 2'nin tüm gücüyle geliştirilen ve beğenilen Battlefield 3'ten sonra DICE, Battlefield 4 için düğmeye basmış görünüyor. EA, bugün Battlefield 4'ün varlığını onayladı ve daha önce gördüğümüz gibi oyunun betasına girişin Medal of Honor: Warfighter ön siparişiyle sağlanacağını söyledi.

Şimdilik hakkında çok fazla bir şey bilinmeyen ve söylenmeyen Battlefield 4'ü yakın zamanda göremeyeceğimiz kesin. Ancak onaylandığını bilmek güzel. Sizin de görüşlerinizi merak ediyoruz.

• Oyuna daha yeni başladım yapma EA :( Umarım 2013 Ekim'de çıkar . Alırız ama sistem ne olacak belli değil .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 3 Aldığıma Pişman Oldum İyiki Premium Alamadım Böyle Sahtekarlık Yok 2 3 Sene BF Yapılmıcak Dediler Şimdi Yapılıcak Diyorlar Call Of Duty Battlefield Oldu Artık Her Sene Bir Battlefield Verdiğim Para Boşa Gitti

• Ulen daha bugün Battlefield 3 aldık, BF4 duyurusu geldi... Ben bundan sonra bir Bad Company 3 gelir diye bekliyordum, EA BF4'ü tercih etti, hayret. BF2'den sonra serinin üçüncüsü için bu kadar yıl beklemişken, BF3'ten sonra dördüncüsü, kendini bu kadar özletmeden gelecek demek ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladık cod a çevirceksiniz oyunu

• en azından 2014

• EA ve Activision kadar soyguncu firmalar yok. Arkadaş Battlefield 3'e haritalar çıkarın,yeni modlar çıkarın 4 nereden çıktı? Ne koyacaksınız 3'ün üstüne?
  • Crynet
    17.07.2012 15:52:49

Oyunun çıkış tarihi belli değil.. Diablo 3 de duyurldu 12 sene sonra çıktı.. Bilemezsin ne zaman çıkacağını.. Sadece geleceğini biliyorsun.
  • ps4 ve xbox 720 bilmyorun
  • 2013 mart'da ekran görüntüleri falan gelir 2013 ekimde çıkar.
  • Single player'da bişeyler yapmaları lazım bf3 berbat değildi ama sıradan bi oyun olmaktan öte geçememişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA düşmanları gelmiş yine. BF 3 ün 2013 ün sonuna kadar DLC planları var. BF4 büyük ihtimalle yeni nesil konsollarla beraber çıkar. En erken 2014 sonbahar.

• yeni nesillere gelicegi neredeyse kesinlesmis yani...Wii U icin iptal edilen oyun dedikodusu bence BF4 gibime geliyor...

• YAPMAYIN

• Bf3 çıkarken bf4 hayaldi,gerçek oldu :D

• 2014 ekim kasım civarı çıkar büyük ihtimal

• ne diyorsunuz hacım Ea hiç bir zaman 2014'e bırakmaz yeni bir Battlefield oyununu en geç 2013 ekim kasım aylarında gelir..Paragoz Ea Ekim ve kasım ayını Fps sizmi geçecek güldürmeyin beni :D

• quote:

Orijinalden alıntı: lorsef

ne diyorsunuz hacım Ea hiç bir zaman 2014'e bırakmaz yeni bir Battlefield oyununu en geç 2013 ekim kasım aylarında gelir..Paragoz Ea Ekim ve kasım ayını Fps sizmi geçecek güldürmeyin beni :D

2013 sonuna kadar BF3 DLC planları var
    2014'de çıkar oyun
  • olabilir bu yeni bi oyunun gelmeyecegi anlamına gelmez dstm

• EA'den gelen bir açıklama daha ;

quote:

“The exclusive Battlefield 4 beta will be available in Fall 2013. Additional details regarding Battlefield 4 will be revealed at a later date.”

Beta 2013 sonbahar aylarında olacak
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.