- x
İst. anadolu yakasında cilt doktoru önerisi
15 Cevap4081 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

402 Mesaj
17 Temmuz 2012; 2:48:53 

arkadaşlar sivilce problemi için anadolu yakasında iyi bi doktor arıyorum. iyi bi doktor biliyorsanız hastanesini söyleyin sevinirim.

Sahip oldukların sana sahip oluyor

1396 Mesaj
17 Temmuz 2012; 2:52:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Wal-Nut

arkadaşlar sivilce problemi için anadolu yakasında iyi bi doktor arıyorum. iyi bi doktor biliyorsanız hastanesini söyleyin sevinirim.

üsküdar devlet hastanesindeki cildiyeci işini iyi bilen ve yapan doktor oraya git bence

The whisper in my mind
BF4: arL58

402 Mesaj
17 Temmuz 2012; 2:59:09 

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

üsküdar devlet hastanesindeki cildiyeci işini iyi bilen ve yapan doktor oraya git bence

anladım teşekkürler bakıcam o doktora. erkekti değil mi? 2 tane var da sitede bir bayan bir erkek hangisi tam anlamadım.

1396 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:04:14 

quote:

anladım teşekkürler bakıcam o doktora. erkekti değil mi? 2 tane var da sitede bir bayan bir erkek hangisi tam anlamadım.

yok bayan olan iyi erkek olana hiç gitmedim

The whisper in my mind
BF4: arL58

927 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:05:59 

üsküdar mihrimah'ta bir erkek doktor vardı bayağı bilgili biri.adını bilmiyorum ak sakallı biraz.kime sorsanız gösterir zaten ama şakirttir, ona göre yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

LIVE FOR EVERYTHING, DIE FOR NOTHING

gigabyte ga-ma785gt-ud3h / athlon2 x4 630 2.8 / kingston hyperx 2x2 1333 / sapphire 5770 vaporx (geçici olarak sapphire 5750) / lg w2230s
lustral special / prozac 20mg / tranxilene 5mg / rileptid 1 mg / remeron 15mg
ŞEKERSİZ ÇAY İÇENLER [FAN CLUB] / CAMFROG SÖNMEZ -PALTALK- TIKLA VE DETAYLARI GÖR, SÖNMEZ DAYIYLA SOHBET ET ;)

62 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:08:16 

Esteticha yi oneririm atasehirde bi yer. Siyah noktalarim icin gitmisim faydali olmustu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

402 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:09:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

üsküdar mihrimah'ta bir erkek doktor vardı bayağı bilgili biri.adını bilmiyorum ak sakallı biraz.kime sorsanız gösterir zaten ama şakirttir, ona göre yani

orası özel diye biliyorum hocam, şimdilik devlete gitcem olmazsa özelden çok iyi doktorlar var onlara bakıcam.

505 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:10:11 

fsm hastanesindeki doktorların ısimlerini yazarsan 2 sene once gittiğim doktoru onerebilirim hala ordaysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poset cay -- 17 Temmuz 2012; 3:10:42 >

Saving people,hunting things,family business

927 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:10:58 

quote:

orası özel diye biliyorum hocam, şimdilik devlete gitcem olmazsa özelden çok iyi doktorlar var onlara bakıcam.

eyvallah dostum ama yerinde olsam bunu sorun etmezdim.bende de bir ara vardı, sorun etmedim hiç yok şimdi ha ama sivilceler çoktur, nefes bile alamıyorsan ayrı.bence ilaç kullanıp bozmaya gerek yok yani.

LIVE FOR EVERYTHING, DIE FOR NOTHING

gigabyte ga-ma785gt-ud3h / athlon2 x4 630 2.8 / kingston hyperx 2x2 1333 / sapphire 5770 vaporx (geçici olarak sapphire 5750) / lg w2230s
lustral special / prozac 20mg / tranxilene 5mg / rileptid 1 mg / remeron 15mg
ŞEKERSİZ ÇAY İÇENLER [FAN CLUB] / CAMFROG SÖNMEZ -PALTALK- TIKLA VE DETAYLARI GÖR, SÖNMEZ DAYIYLA SOHBET ET ;)

402 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:11:12 

quote:

Orijinalden alıntı: haltdiefresse

Esteticha yi oneririm atasehirde bi yer. Siyah noktalarim icin gitmisim faydali olmustu

siyah noktalarınız için ne vermişti? bende de var siyah nokta baya bi.

402 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:14:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

eyvallah dostum ama yerinde olsam bunu sorun etmezdim.bende de bir ara vardı, sorun etmedim hiç yok şimdi ha ama sivilceler çoktur, nefes bile alamıyorsan ayrı.bence ilaç kullanıp bozmaya gerek yok yani.

ya öyle böyle değil çok arttı bi ara yastığa yüzümü koyamıyodum sonra azaldı kırmızılıklar kaldı şimdi yine çıkmaya başladı çok kötü cidden sorun edilmicek gibi değil. 1 senedir görmeyenler falan soruyo senin yüzüne noldu böyle çok mu asıldın falan diyolar

402 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:16:25 

quote:

Orijinalden alıntı: poset cay

fsm hastanesindeki doktorların ısimlerini yazarsan 2 sene once gittiğim doktoru onerebilirim hala ordaysa

Derya Can- Ali Eren Alptekin

505 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:18:16 

quote:

Derya Can- Ali Eren Alptekin

gitmiş :( diğerleri beş para etmez erkek olan çok yüzsüz

Saving people,hunting things,family business

62 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:22:16 

quote:

siyah noktalarınız için ne vermişti? bende de var siyah nokta baya bi.

Bi tane yuz yikama jeli bi tanede yaglanmayi onleyici krem vermisti. Cok faydali oluyodu ama benim krem surme gibi aliskanliklarim pek iyi olmadigindan yine cikmaya basladi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

562 Mesaj
17 Temmuz 2012; 11:14:10 

Fatih Sultan Mehmet devlet hastanesi derya can , Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi semt polikliniği Nurhan Kocaayan

Ne Mutlu Türküm Diyene !

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Temmuz 2012; 11:23:57 

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İst. anadolu yakasında cilt doktoru önerisi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234