Şimdi Ara

PolyPad, 7200 HD ile 7 inç rekabetine katılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
9.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PolyPad, 7200 HD ile 7 inç rekabetine katılıyor

Poly serisi elektronik sözlük, e-okuyucu ve orta seviye tabletleriyle ülkemizde faaliyet gösteren Herpa firması, 7 inçlik tablet segmentinde iddialı olmayı planlayan yeni modelini tanıttı.

7 inçlik 1024 x 600 piksel çözünürlüğündeki kapasitif ekrana yer veren PolyPad 7200 HD modelinde, Cortex A9 tabanlı 1.5GHz hızında çalışan çift çekirdekli AML8726-MX işlemci kullanılmış. 1GB DDR3 RAM, Mali-400 grafik birimi, 4GB depolama kapasitesi, microSD slotu, microUSB girişi, 1080p video oynatma, Android 4.0 işletim sistemi, HDMI 1.4 desteği, 3200mAh batarya, WiFi, 3 eksenli G-sensör, 10.5mm kalınlık, 290Gr ağırlık şeklinde diğer özellikleri mevcut.

Model çevrimiçi perakende kanallarında 349TL fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Sunduğu konfigürasyon göz önüne alındığında, PolyPad 7200HD, fiyat-performans anlamında epey ilgi göreceğe benziyor.

• fiyat hoş gibi

• Acaba bu tablet ramos w17pro mudur?
    Görselleri birebir aynı.

• bimde 20 temmuzda 280 TL Almayı Düşünüyorum

• Gayet güzel fiyat/performans bakımından.

• Batarya az gibi ama fiyatına göre fena sayılmaz.

• nereden bulabiliriz? fiyat ve özellikler çok iyi.

• karedenızde ordu ve samsunda her yerde afıslerı var ama baska kaç ılde var mı bılmıyorum

280 alınır mı arkadaslar bu tablet
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

nereden bulabiliriz? fiyat ve özellikler çok iyi.

Metro ve Real gibi buyuk marketlere de bakabilirsiniz bulamazsaniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

nereden bulabiliriz? fiyat ve özellikler çok iyi.

NT ve Teknosa satacak diye yazıyorlar. Hepsi Burada da satabilir.

• Ne zaman satılacak hemen almak istiyorum

• Oha android 4.1 gelirse süper olur :)

• Burda 349 TLye satiyorlar
    http://www.hizlial.com/u02.049.1579.0010/polypad-7200hd-7-android-40-15ghz-cift-cekirdekli-arm-cortex-9-wi-fi-tablet

• çin malı ne de olsa kağıt üstünde güçlü görünür gerçekte fos çıkar özelliklerine bakıp da karar vermmeyin önce deneyin sonra alın

• ah bir de GPS olsaydı beee :(

• çok çok iyi hele bim fiyatı gayate iyi gibi :))

youtube da bir video var ama videonun frame'i çok kötü
    http://www.youtube.com/watch?v=xmz-cMnAE5M

• ürün ramos w17pro aynısı.ve yine intertnet 132 dolara bulunuyor (240 tl)
    ben ainol almıştım allwiner işlemcili parasına göre çok iyiydi..ıcs 4.0 kullanıyor.fena değil ama bir samsung değil tabi .açıkçası ben kullanıyorum 1080p film oynatma kesinlikle kusursuz..internet opera ile kullanılabilir.her siteye giriyor..merak edenlere fikir olsun diye yazdım

• bende bunun 7000c idi yanlış hatırlamıyorrsam 2 tane almıştım yeğenime ve babama ..makina çok sağlam ekran kasa fln o kadar düştü üstüne basıldı sıkıntı olmadı dokunmatiği güzel bence herkese yeter fazlasıyla ..bence düşünen biri varsa alabilir tabi ki bi samsung apple değildir ama bu fiyata bulamazsınız hiçbiryerde bence :)şu an bende almayı düşünüyorum kendime :):)

• bende aynı markanın c5500 modeli var ve sorunsuz shadow gun oynatiyor .GTAIII te arabayi carpmadiktan sonra orta cozunurlukte rahat oynatiyor antutu skoru 3048 ve 7200 hd modeli bunun 2 kati.Ben 5500 modelini BIM den 280 tl ye almıştım 5 ay once cuma günüde 7200 modelini bimden alicam.Urun gercekten fiyat performans urunu bnce alinir hem yurtiçi 2 yıl firma garantiside var rahat bence alınır.

• iyi oldu valla bilen arkadaslarin yorum yapmasi... 5500 modelinden memnunsaniz ve gercwkten 1.5 ghz islemci hakkini veriyosa cok iyibi urun gibi

samsung note la kiyaslayicam nerdeyse :)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.