Şimdi Ara

NetherRealm, Dövüş Oyunu Dışına Çıkmak İstiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Mortal Kombat serisiyle birlikte tanıdığımız ve şu sıralar Injustice ismindeki bir süper kahraman - dövüş oyunu geliştiren NetherRealm Studios, dövüş oyunlarının dışına çıkmak istiyor. Ed Boon, konuyla ilgili açıklamalar yaptı.

Playstation Blog'a konuşan Mortal Kombat yapımcısı Boon, "Injustice'i bu yolda attığımız ilk adım olarak görüyorum. Eğer Injustice beğenilirse belki bir sonraki oyunumuz dövüş türünde olmayabilir." sözlerini söyledi.

• Dövüş oyununu bırakmak istiyorum dememişki.Onun yanında farklı oyunlarda yapmak istiyoruz demiş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • valla pcye çıkarmadıktan sonra ne yaparsan yap umrumda değil ed boon senin inadın yüzünden mortal kombatı pcde oynayamamak zor geliyor
  • Bence çok güzel işler çıkarabilirler bol kanlı bir rpg yaptıklarını düşünsenize finish li kombolu falan...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • birşey söylemek gerekirse zaten dövüş oyunu yapan firima cok az. bunlarda bırakırsa oynayacak dövüş oyunu kalmaz ps3 de bi işe yaramaz.
  • bence mortal kombat 9 un başarılı olmasının en büyük sebebi mortal kombat3 yada ultimate in iskeletinin üzerine kurulmuş olmasıydı tabii ki bunu iyi bir şekilde sunduklarından başarı geldi en büyük teşekkürü midway hak ediyor yine, Netherrealm yeni bir oyun yaptığında iş kendi yaratıcılıklarına kaldığında anlaşılır başarılı olup olmadığı..
  • injustice dövüş oyunu değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.