Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senersongur

Aveo gibi en azından ESP ve bol havayastığı inşallah standart olur.

arkadaş üstteki listede yazmış zaten baz donanımda bile esp standart
    ESP arka camın manuel otomatik olmasından çok daha önemli bence
    mais esp'yi çalar demiştim bu kez yanıldığıma sevindim
  • arka cam bence hiç önemli değil.en baz donanımda bile yeterince şey var.orta donanım birçok kişi için yeterli olacaktır.lakin fiyat çok önemli.208 ile aynı fiyattan satarlarsa fiyat pahalı olur ama 208 i piyasadan siler.corsa zaten eski kasa fiestayı bence bu araba karşısında en kral makyaj kurtaramaz.fiyat makul olursa en yakın rakibine 2 kat fark atar
  • 12 eylülde çektiğim resimler
    ana mesaja eklyebilirsiniz

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosef -- 13 Eylül 2012; 14:24:01 >

• Basın mensupları,dün Floransa'ya test sürüşü ve tanıtım için gitmişler.Twitter'da ,giden gazetecilerden biri başlangıç fiyatının 29490 TL olduğunu yazmış.Önceki sayfada yazılan Joy donanım bu fiyata ise bence iyi bir fiyat,çok satar.
  • renault da çalışan arkadaşım 27.000 tl den başlayacağını söyledi bana arkadaşlar.
  • SW versiyonu Sports Tourer ne zaman gelecek ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutsel76

renault da çalışan arkadaşım 27.000 tl den başlayacağını söyledi bana arkadaşlar.

Superchargerlısını o fiyata satacaklarını zannetmiyorum. Keşke olsa.. Çok yanılmak istiyorum ama 35.000 TL den aşağı olmaz. İnşallah yanılırım.
  • Bugün Renault Mais'e Kaleos test aracı almaya gittiğimde yeni Clio'yu gördüm ve çok iyi duruyordu.
    208'in en büyük rakibi olacak bence 35 veya 40 binden aşağı olmayacağını düşünüyorum....

http://www.otomobilden.com
  • Ve fiyaltar belli oldu.

1.2 75HP Joy 29490
    0,9 90HP start&stopTouch 34490
    1.5 75 bg Joy 37490
    1.5 75 Hp touch 38490
    1.5 90 bg start&stop Touch 40490

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pendo -- 16 Eylül 2012; 11:27:03 >
  • renonun bir modelini beğeneceğim aklımın ucundan geçmezdi,yeni clio güzel olmuş!
  • quote:

Orijinalden alıntı: syakincil

Ve fiyaltar belli oldu.

1.2 75HP Joy 29490
    1.5 75 bg Touch 37490

ben sitesinde fiyatları göremedim kaynak nedir ?
  • Dün Renault, fabrikasına bir tanıtım turu düzenledi,Orada yetkililer tarafından açılandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syakincil

Dün Renault, fabrikasına bir tanıtım turu düzenledi,Orada yetkililer tarafından açılandı.

hocam touch orta donanımmıydı.joy bildiğim kadarıyla baz donanım
  • Joy baz donanım.Touch orta donanım,Icon üst.ama Icon fiyatları açıklanmamış.
    Ayrıca düzeltme yapayım yanlış yazmışım.

1.2 75HP Joy 29490
    1.5 75 bg Joy 37490
    1.5 75 Hp touch 38490
  • şayet fiyatlar bu şekildeyse 208 i piyasadan siler.208 in tek satılacak modeli 1.2 vti baz paket olur.zira 1.2 clio 75 hp den çok daha yeni ve ekonomik motoru var.dizelde ise 208 i yok eder.clio 4 dizel orta paket 208 dizel baz paketiyle aynı fiyat.sadece bana 0.9 luk ekonomik motorlu benzinli modeli biraz yüksek geldi ama oda orta donanım start stoplu zaten.208 in orta donanım benzinliside aynı fiyat zaten.birde bunlara kredi kampanyası yaparsa alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

şayet fiyatlar bu şekildeyse 208 i piyasadan siler.208 in tek satılacak modeli 1.2 vti baz paket olur.zira 1.2 clio 75 hp den çok daha yeni ve ekonomik motoru var.dizelde ise 208 i yok eder.clio 4 dizel orta paket 208 dizel baz paketiyle aynı fiyat.sadece bana 0.9 luk ekonomik motorlu benzinli modeli biraz yüksek geldi ama oda orta donanım start stoplu zaten.208 in orta donanım benzinliside aynı fiyat zaten.birde bunlara kredi kampanyası yaparsa alırım

Bu fiyatlarla B sınıfında rakipsiz olur hocam. 1.5dCI 90hp ve Touch donanımla 40,000 lira ise Icon donanımlada 43,000 falan olsa inanılmaz bir araç olur. Gırtlak dolu ve 90hp dizel motor, üstüne mükemmel bir tasarım ve 45,000 altında fiyat ile B sınıfında rakipsiz olur.

Fiesta 1.6 dizel ve 208 1.6 dizel 50,000 lira. Polo ise bomboş ve benzer donanım takviyesiyle 45,000'i rahat geçer.

• hadi fiyatlar da benden gelsin..

Türkiye sunumundan alıntıdır.

• hadi fiyatlar da benden gelsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: liebermann

hadi fiyatlar da benden gelsin..

hocam büyüksün.dün fiyatı söyleyen arkadaşada teşekkürlerimi iletirim

• 34,490 fiyat gerçekten iyi görünüyor. ama donanımları da tamamen görelim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.