Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ay. Bilgisayar km / yil(ay) uzerine kurulu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • srdrea S kullanıcısına yanıt
    sağol bilgi için. saf su ile mi karıştırıcam çeşme suyu ile olmuyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 2 Şubat 2016; 15:08:40 >
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    sağol bilgi için
  • barantula kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirdiğin için.
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Çeşme suyu ile karıştırarak kullanmanizda sakınca olmaz.

• srdrea S kullanıcısına yanıt
    Tekrar sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçta 5 kişi seyahatte sorun yaşıyor musunuz? 0.9 TCe almayı düşünüyorum ama içinin dar olması çok kararsız bırakıyor beni. Aile 5 kişi ama nadir olarak 5 kişi seyahat edecek arkada 3 bayan otursa üzerler mi bizi? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Araçta 5 kişi seyahatte sorun yaşıyor musunuz? 0.9 TCe almayı düşünüyorum ama içinin dar olması çok kararsız bırakıyor beni. Aile 5 kişi ama nadir olarak 5 kişi seyahat edecek arkada 3 bayan otursa üzerler mi bizi? :)

Ben 3 erkek oturttum biri 115 biri 98 diğeri 75 kiloydu. 10 km lik yol gitti çok rahat gittiler diyemem. Ama 55-60 kiloluk 3 bayan otursa rahat ederler diye tahmin ediyorum.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    bayanlar yapısı itibariyle daha inceler. 3 standart bayan rahat sığar arkaya ve 8-9 saatlik yolda sıkıntı çıkartmaz diye düşünüyorum. ş.içi 2 bayan 2 çocuk rahat sığdılar arkaya.
  • Bazi arakdaslar 5.0.2 sürümü demiş yalniz bende 4.0.6 da ve yeni guncelleme yok diyor ? Aracim 1.5 dci icon

Burdur Bucak'tan Alanya'ya kadar arkada dört kisi varken surdum ben aracı. Arkadakiler sıkıştı biraz tabi ancak uç kişide, özellikle uç bayanda sorun olacağını hiç sanmıyorum.

• unfortunately kullanıcısına yanıt
    Aracın kullanım kılavuzunda yazıyor bu durum. Belli kriterleri var start stopun. Hava sıcaklık derecesi, motor sıcaklık derecesi vs.

• marmelat_06 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevaplar için. Peki arkadaşlar 1.5 dCi mı yoksa 0.9 TCe mi almalıyım karar veremedim açıkcası. Yıllık 15bin kilometre anca yaparım, belki yapmam bile. Sizin tavsiyeleriniz nedir? İstanbul içinde kullanılacak araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 8 Şubat 2016; 21:34:21 >
    istanbul içi yoğun kullanacaksanız edcye bakmanızı öneririm. 1.5 dci manuel var bende.istanbulda her trafiğe çıktığımda otomatik almadığım için kendime kızıyorum 15bin km az bir kilometre değil.dizel için ideal kilometre.test sürüşünde 0.9 tce performansı benim pek hoşuma gitmedi. birazda bu yüzden dizele kaydım.dizelin torku oldukça yüksek. ama 1.2 edc nin 120 beygir motoru var. ben olsam onuda bir düşünürüm.
  • quote:

Teşekkürler cevaplar için. Peki arkadaşlar 1.5 dCi mı yoksa 0.9 TCe mi almalıyım karar veremedim açıkcası. Yıllık 15bin kilometre anca yaparım, belki yapmam bile. Sizin tavsiyeleriniz nedir? İstanbul içinde kullanılacak araç.

Tabii ki 1,5 dci. Hatta olursa 1,5 dci edc.

• quote:

bütçe müsait ise,
    istanbul içi için,
    yıllık 15 bin ( araç evin önüne gelince 20-25i görürsün )
    1,5 dci-edc derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

bütçe müsait ise,
    istanbul içi için,
    yıllık 15 bin ( araç evin önüne gelince 20-25i görürsün )
    1,5 dci-edc derim

bencede dizel. ben yılda 10 bin anca yapıyordum ama araç kapıya gelince 12 bin yapıcam heralde. öyle görünüyor.

• İmkan varsa 1.5 dci edc alın. Aracı kışın aldım ve henüz istediğim kadar gezip tozamadığım halde ayda ortalama 1500 km yapıyorum. İş yerime servis olduğu halde araçsız işe gitmez oldum. Kısacası bir de havalar güzelleşince sürdükçe süresiniz gelecek nasıl olsa az yakıyor diye düşünerek. Bir de şu var, dizel-benzinli tartışması yeniden başlatmak istemem ama forumda daha önce de izah ettim ama anlatamadım şu konuyu; hesap yaparken örneğin iki araç arasında 7 bin lira varsa bu 7 bin lira kaç senede çıkar gibi hesaplar yaparken, aracı 2. el satarken de dizel olanı daha pahalıya satacağınızı atlamayın. Yani evet Renault 'da değer kaybı oluyor ve 2. elde dizel benzinli fark elbette 7 bin lira olmayacak ama hesabınızı yaparken buna da dikkat edin.
  • 1.2 EDC Verilerim

Var mı daha iddialı olan ?

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/461821/963dc048-0b91-4e92-bf8f-62e598699b51.jpg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/461821/28e3a3be-25a9-4ef1-a868-a64582d1354d.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 10 Şubat 2016; 11:44:31 >
  • Veriler çok iyi bravo gerçekten. Ancak ortalama hız bilgisi eksik kalmış bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrea -- 10 Şubat 2016; 12:23:06 >
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.