Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben mersinde bi arkadaştan almıştım. Sahibinden com dan bakarsanız bulursunuz muhtemelen. Ben ordan bulmuştum. İsterseniz üzerindeki kışlık lastiklerle beraber ben verim ama ben de ankarada değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTHYPATHY

Hocam ben mersinde bi arkadaştan almıştım. Sahibinden com dan bakarsanız bulursunuz muhtemelen. Ben ordan bulmuştum. İsterseniz üzerindeki kışlık lastiklerle beraber ben verim ama ben de ankarada değilim.
    herkese merhaba JOY donanımda silecekler tek bir hızda mı çalışıyor?
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    evet fasılalı silecek opsiyonu yoksa tek hız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTHYPATHY

Sezon sonuna kaldıgım için henüz sahibinden de bulamadım. 1 ay kaldı aslında böyle idare edebilirim. Elimde 195 65 15 UG 8 lastik var. Onun için kullancağım.
  • kadtas kullanıcısına yanıt
    Benimde elimde lastikler vardı onun için almıştım. Havalar kötü gitmiyor aslında çok da aceleci olmanıza gerek yok sanki. Kışın sert dönemini atlattık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

evet fasılalı silecek opsiyonu yoksa tek hız

Tek hız derken

kolu 1 kademe aşağı indirince 3 sn de bir çalışıp

Kolu 2 kademe aşağı çekince sürekli çalışıp durmuyor mu?

Bende stepway var onunla aynı mı yani joy silecekler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

herkese merhaba JOY donanımda silecekler tek bir hızda mı çalışıyor?

kolu yanına çek-bırak yaparsan birkere siler geçer..
    kolu yanına çekip biraz beklersen su atmaya başlar..
    0-kol en üstte ise hiç çalışmaz
    1-kol en üstün bir altında ise - otomatik çalışır
    2-kolu bir aşagıya çekersen az çalışır
    3-kolu iki aşağıya çekersen surerkli çalısır
    kolda yer alan yağmur damlaları olan tırıvırıyı cevirirsen sileceğin silme şiddetini ayarlar..
    iconda böyle..
  • kadtas kullanıcısına yanıt
    Şubat ayında teslim alacağım clio aracın saç jantlarını satıcam. Aracı ankara maisten alıcam düşünürseniz görüşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdoğanönder

Şubat ayında teslim alacağım clio aracın saç jantlarını satıcam. Aracı ankara maisten alıcam düşünürseniz görüşelim.
    Aynalarda ısıtıcı varmıdır arkadaşlar buğu çözme özelliği vardır diyor bu normal ön camlar için buğu çözmeyi açtığımızdamı çalısıyor
  • cafemolasi C kullanıcısına yanıt
    Aynalarda ısıtıcı mevcut (icon için) ve arka cam ısıtıcısını açtığınızda devreye giriyor.
  • Tum versiyonlarda isitmali ayna standart
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Tum versiyonlarda isitmali ayna standart
    Merhaba bende yaklaşık 1.5 senedir 1.2 joy 75 hp kullanıyorum ve genel anlamda aractan memnunum hani alırken zaten araştırıp ona göre almıştım arabanın hareket kabiliyetini biliyordum ki ihtiyacıma da fazlasıyla karşılık verdi. Bende aldığım zaman forumları inceledim inciğini cincigini çıkardım ve bir süre sonra paranoyak oldum yok rüzgar sesi yok tıkırtı vs derken aracı 2-3 kere servise götürdüm (bunlar ilk 1 ayda gercekleşenler). Daha sonrasında iş yoğunluğu vs derken uzaklaştım konulardan ve yeni oluşun etkisini attıktan sonra 32500 km lere geldim. Geriye dönüp baktığımda ne rüzgar sesi kalmış ne tıkırtı ne gıcırtı bunlar yeni olmanın verdiği ve forumda aracları kullanmadan birilerinden duydukları ile yorum yapan tiplerin paranoyası olduğunu düşündüm kendimce(olumsuz yorum yapanların genelde ya arkadasında var bu arac ya abisinde :))) Evet satmaya karar verdim bende bu dönemde çünkü yeni yuva kurmuş olmam daha büyük bir araca ihtiyacımız olması ve birazda SUV tarzı bir araca olan özentim den dolayı severek kullandığım aracımı satıyorum.

Aslıda bir çok yazıyı okudum geriye dönük olarak doğru olanlar saptıranlar vs vs birçok şey mevcut demem o ki araç almak zor iş evet araştırmak lazım ama en önemlisi önceliklerinizi ve nasıl araç kullandığınızı tartmanız. Kimilerine göre öncelik görüntü aksesuar kimilerine göre yakıt kimilerine göre de hız performans. Siz ilk önce bunlardan hangisini istediğinize karar verip sonrada almak istediğiniz araçların isteklerinizle segmentlerinin ne kadar uyuştuğuna bakın. B sınıfı bir aractan çok şey beklemek çok akıllıca değil gibi geliyor. Ben ilk arabam güzel olsun (bana göre), az yaksın ve zaten sakin kullanıyorum performans aracına ihtiyacım yok gibi düşünerek almıştım ve iyiki de almışım diyorum.

Son olarak bende HER ŞEY UNUTULUR, İLKLER KALIR diyorum ve diyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlhozkn -- 28 Ocak 2015; 13:44:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhozkn

Merhaba bende yaklaşık 1.5 senedir 1.2 joy 75 hp kullanıyorum ve genel anlamda aractan memnunum hani alırken zaten araştırıp ona göre almıştım arabanın hareket kabiliyetini biliyordum ki ihtiyacıma da fazlasıyla karşılık verdi. Bende aldığım zaman forumları inceledim inciğini cincigini çıkardım ve bir süre sonra paranoyak oldum yok rüzgar sesi yok tıkırtı vs derken aracı 2-3 kere servise götürdüm (bunlar ilk 1 ayda gercekleşenler). Daha sonrasında iş yoğunluğu vs derken uzaklaştım konulardan ve yeni oluşun etkisini attıktan sonra 32500 km lere geldim. Geriye dönüp baktığımda ne rüzgar sesi kalmış ne tıkırtı ne gıcırtı bunlar yeni olmanın verdiği ve forumda aracları kullanmadan birilerinden duydukları ile yorum yapan tiplerin paranoyası olduğunu düşündüm kendimce(olumsuz yorum yapanların genelde ya arkadasında var bu arac ya abisinde :))) Evet satmaya karar verdim bende bu dönemde çünkü yeni yuva kurmuş olmam daha büyük bir araca ihtiyacımız olması ve birazda SUV tarzı bir araca olan özentim den dolayı severek kullandığım aracımı satıyorum.

Aslıda bir çok yazıyı okudum geriye dönük olarak doğru olanlar saptıranlar vs vs birçok şey mevcut demem o ki araç almak zor iş evet araştırmak lazım ama en önemlisi önceliklerinizi ve nasıl araç kullandığınızı tartmanız. Kimilerine göre öncelik görüntü aksesuar kimilerine göre yakıt kimilerine göre de hız performans. Siz ilk önce bunlardan hangisini istediğinize karar verip sonrada almak istediğiniz araçların isteklerinizle segmentlerinin ne kadar uyuştuğuna bakın. B sınıfı bir aractan çok şey beklemek çok akıllıca değil gibi geliyor. Ben ilk arabam güzel olsun (bana göre), az yaksın ve zaten sakin kullanıyorum performans aracına ihtiyacım yok gibi düşünerek almıştım ve iyiki de almışım diyorum.

Son olarak bende HER ŞEY UNUTULUR, İLKLER KALIR diyorum ve diyeceğim.

Alıntıları Göster
    Clio 4 sport tourer İcon donanımda geri vitese taktığımızda arka cam sileceğinin çalışmasını nasıl iptal ediyoruz bilen varmı.

• ozgur81 kullanıcısına yanıt
    Eger geri vitese takmadan ön cam silecegini çalıştırdıysan arka silecek çalışır.
    Yoksa normalde geriye takınca silecek çalışmaz.
  • sedattozak S kullanıcısına yanıt
    Geriye takmadan önce sileceği kapatmak lazım o halde. başka çözüm yok sanırım.
    Bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur81

Clio 4 sport tourer İcon donanımda geri vitese taktığımızda arka cam sileceğinin çalışmasını nasıl iptal ediyoruz bilen varmı.

Evet hocam silecek tam kapalı konumdaysa arkadaki silecek çalışmıyor..auto konumunda ise araca binip çalıştırdığınızda sensör camda su algılayıp ön camı silip, o an geri vitese takarsanız arka sileceklerde çalışıyor ( o anda yağmur yağmıyor olsada).
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjjoookkkeeerrr

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur81

Evet hocam silecek tam kapalı konumdaysa arkadaki silecek çalışmıyor..auto konumunda ise araca binip çalıştırdığınızda sensör camda su algılayıp ön camı silip, o an geri vitese takarsanız arka sileceklerde çalışıyor ( o anda yağmur yağmıyor olsada).

Alıntıları Göster
    Karar vermeye yaklaştım..2 seçenegim kaldı..

seçeneklerden ilki clio... Icon

Arkadaşlar 2014 az km li (10.000-20.000 ) gerçek ederi nedir sizce?

birde biri söyledi i-link de video seyretmek için program attırdım dedi.oluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: müdür

Karar vermeye yaklaştım..2 seçenegim kaldı..

seçeneklerden ilki clio... Icon

Arkadaşlar 2014 az km li (10.000-20.000 ) gerçek ederi nedir sizce?

birde biri söyledi i-link de video seyretmek için program attırdım dedi.oluyor mu

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Renault'un yenilenen sitesinden baktığımda,Clio joy versiyonunun özelliklerinde kartlı sistemin olmadığını gördüm.Bilgisi olan var mıdır?
  • ghosttailor kullanıcısına yanıt
    Kartlı sistemin ve yokuş kalkış desteginin joy versiyonda olmayacağı söyleniyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedattozak

Kartlı sistemin ve yokuş kalkış desteginin joy versiyonda olmayacağı söyleniyordu.
    degıskılıkler var gıbı.oncekı hb 1.2 motorun torku 105 nm ıdı sımdı 107 nm olmus 2 nm de o artmıs
  • 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.