Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #33
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hala aklı nerde adamın yahu. Az incele oku bahsi geçen şanzımanlar genelde eski nesil volskvagenin tek kavramalı DSG şanzımanlarıdır. Cehaletinize hayranım. amacınız çene yarışitımaksa beni yendiniz bakın oturdum ağlıyorum.

Bye dostum kendine iyi bak.
    Hala kuşdan hallice idrakj kapasitenle aracınızdaki sıkıntılar diyorsun. Benima racımda
    ki sıkıntılar sizin çok bahsedip dile getirdiğiniz sıkıntılar. Bir kısmıda küçük değil. Çözüldü.
    Boş vakitlerinizde yazmak yerine okumayı denemenizi öneririm...
    Hayırlı işler.
  • _EUA_ kullanıcısına yanıt
  • sukru52 S kullanıcısına yanıt
    tek kelimeyle kıskandım.
    Bi tur binebilir miyim?
  • Sitesine bakındım ama göremedim..
    Acaba Gt-Line konseptinin şasi ile de bir bağlantısı varmı?
    Zira Megane da şasinin de farklı olduğu dile getiriliyordu.
    Aksi taktirde dışının makyajlanmasından başka birşey değil o zaman..
    Elbette hoş olmuş ama daha detayını merak ettim..
  • Megane'ı bilmem ama Clio'lar da Joy'dan RS'e kadar tek şasi, meganlarda da şasi farkı olacağını sanmıyorum bu arada. Hatta Mais sağolsun yurtdışında satılan GT serisini de TR'ye uyarlamış ve içini Iconlarla aynı bırakmış ve sadece dış makyaj ile TR'de satışa sunmuş. Bence güzel ama sis farının iptal olması bir eksiklik. Arka bagajdaki krom kaplamada eksik hissettiriyor. Belki gözümüz Icon!a alıştığı için olabilir.
  • Clio 4 kullanıcıları şöför tarafı aynada çukurlarda vibrasyon ince titreme oluyormu ve 90 km üzeri hafif aynada oynama gerçekleşiyormu lütfen kontrol edermisin servise ona göre gidicem ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _EUA_ kullanıcısına yanıt
    Size ısrarla madem bu tarz bir tartışma istiyorsunuz ilgili konu açın başlığı kirletmeyin dedim. Anlamıyorun sıkıntınızı. Nedir yoksa sizde Clioya bakarken boynu tutulup şaşı olupta intikam almaya çalışanlardan mısını?
    Ahlak edeb sınırlarını aştınız malum. Bu mesajınızdan sonra artık cevap verme zahmetine katlanmayacağım.
    Benim burdaki mesajlarımı yada diğer forumlardaki mesajlarımı incelerseniz tarzımı belki anlarsınız? İdrak kapasitenizdeki sıkıntı içerik değil üslubunuzdan kaynaklı.
    Sınırlı kapasitenizin üstüne çıktım korkarım sizin sigortalar yandı...
    Hayırlı işler bol kazançlar size.
  • PaP kullanıcısına yanıt
    Çukurlarda dıkkat etmedım ama 100 km/h üstünde sol aynam titriyor sağ aynamda tık yok. Hele hız 140-150 olduğunda müthiş bir titreme oluyor sol aynada sağ aynada tık yok ama. Gidicem çözemeyecekler diye hiç uğraşmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CxxBxx

Çukurlarda dıkkat etmedım ama 100 km/h üstünde sol aynam titriyor sağ aynamda tık yok. Hele hız 140-150 olduğunda müthiş bir titreme oluyor sol aynada sağ aynada tık yok ama. Gidicem çözemeyecekler diye hiç uğraşmıyorum.

Saol dostum sağ aynada dediğin gibi tıq yok garip :) çünkü ben gittim ayna değişti garantiden hala aynı değişen olmadı ikinciye gitmek istemiorum servise saçma bi olay çünkü demekki araçta bu kronik bi vaka yola devam ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: PaP

quote:

Saol dostum sağ aynada dediğin gibi tıq yok garip :) çünkü ben gittim ayna değişti garantiden hala aynı değişen olmadı ikinciye gitmek istemiorum servise saçma bi olay çünkü demekki araçta bu kronik bi vaka yola devam ;)

servise gitmek için harcadığınız yakıta ve zamana da yazık moralini bozduğunada. Halledemezler boşver. kopmadığı sürece sorun yok. İdare et bence. :D

• Açıkçası bende göze çarpan bişey yok aynalarda. bugün yarın biraz daha dikkat edeyim inceleyeyim zaten yarın bi 100 km mesafeye gidicem. tekrar yazarım ama sorun yok bende dikkatimi çekmedi yani açıkçası.
  • Bugün aracımı istanbuldan aldım ve ankaraya döndüm.gayet keyifli bir araba.nerdeyse yolun yarısını 140 km/saat ortalamayla geri kalanınıda 110 km/saat ortalamayla geldim. Ortalama yakıt tüketimi eco mod da 5.0 litre/100km oldu. Yani 0.23 kr.arabada 2 yetişkindik. 160 kg toplam.klima yolun yarısında açıktı. Muhtemelen 110 km/saat ortalama ile gidilse 0.20 kr a falan düşerdi. Bilgi vereyim istedim

Bu arada 170km/saat hızla radara girdim sanırım :( onuda yakıta ekleyebilirsiniz :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczaci20 -- 24 Eylül 2014; 15:46:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigafuri

quote:

Orijinalden alıntı: PaP

quote:

servise gitmek için harcadığınız yakıta ve zamana da yazık moralini bozduğunada. Halledemezler boşver. kopmadığı sürece sorun yok. İdare et bence. :D

Yakıt demeyelim araç zaten yakmıyor yakanlara ayıp olur :p servis 300 mt ilerde işe giderken bırakıp akşam alıyorum dediğin gibi d boş koy eyw ;)

• ANTHYPATHY kullanıcısına yanıt
    Sol aynada titreme oluyor belli bir hızdan sonra hızlanıp denerseniz görebilirsiniz. Sizde yok ise servise götürebilirim.
  • CxxBxx C kullanıcısına yanıt
    Hocam işte yarın otoyola çıkıcam bi deniyim. Şimdi dikkatimi çekmedi ama yalan olmasın öyle özelliklede bakmadım. Dönüş yaparım size ben.
  • Merhaba arkadaşlar bende artık bir clio joy 1.2 16v 75 bg sahibi olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Bir selam vereyim dedim
  • GAVRUK3306 kullanıcısına yanıt
    ve aleyküm selam,

hoş geldin arkadaşım.
    kazasız belasız güle güle keyifle sür inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAVRUK3306

Merhaba arkadaşlar bende artık bir clio joy 1.2 16v 75 bg sahibi olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Bir selam vereyim dedim

Senden bir önce katılan benden merhaba :) Clio İcon 1.2 Alevli
    Kazasız belasız güle güle kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genesa -- 24 Eylül 2014; 20:58:18 >
  • Sağolun arkadaşlar Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • Benim arac 1.2 icon. 150 km/h sonrasi sag ve sol aynalarda titreme oluyor ama sorun yaratacak veya gorusu bozacak kadar degil.

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.