Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lnikte görünen fiyatların yanlarında s.s.s açıklamaları vardı. onlarıda okudunuzmu? söylenilenler karşısında 1 tllik malı 10 tl ye millete vermeye çalıştığım ve sömürdüğüm söyleniyor. ben bunlara cevap veriyorum. biz emeğimizin dışında hiç bir ücret almadık. bu yazılım sayesinde cihazlarda aktif olan kamera montajıdır bizim işimiz. biz bununla beraber işçilik ve kamera fiyatımızla fiyatımız farklılaşmıştır bunu idda ediyoruz. insanların cebindeki paranın hesabını bizdeğil harcama yapanlar verir.

ben bunca şey karşısında alan memnun satan memnun der geçerdim. açıklama yapmazdım. sizide özellikle suçlamıyorum. yaptığımız şeyin yanlış olduğunu dile getiren kişiler var, ben bunu düzeltmeye çalışıyorum. size benden yazılım alan kişilerin mail adreslerini vereyim tek tek sorun, yaptığım açıklamaların dışında kimse farklı birşey söylemeyecektir.

sayın tods, şahsına karşı asla eleştiri yapmıyorum. lütfen yanlış anlaşılma olmasın. ben yanlış bilinenleri düzeltmeye çalışıyorum.

• Yeni bir araç almayı düşünüyorum. Eminim aşağıda soracağım sorular hakkında daha önce yorumlar yapılmıştır.
    Ancak konunun tamamını okumak bir hayli zor olacak. O yüzden öncelikle özür diliyorum.

2013 sıfır
    Yeni Clio 1.2 Turbo EDC 120 bg
    İcon ve touch donanımları hakkında yorum alabilir miyim.

Donanımları inceledim. tabi kişisel zevkler ve beklentiler farklıdır ancak eksileri artıları hakkında kısa yorumlar benim için iyi olacak.
    Ayrıca 120 bg benzinli motorun hızlanmaları, rampa çıkış performansı nasıldır? Teşekkürler.
  • 1.2joy düz vites clio4 sahibiyim. bugün km ve yakıt göstergelerini sıfırlayıp yakıt tüketimini kontrol ettim. yaklaşık 34 km lik mesafede (yolun yarısı köprü trafiğinde dur kalkla geçti) ortalama tüketim 5.4lt olarak gösterdi. normalmidir. yoksa göstergeler yanıltıcı olabiliyormu ?
  • mahoonur kullanıcısına yanıt
    Tecrubeme gore toplamda150-200 km yol yaptiktan sonra aldigimiz veriler daha stabil. Az km yapinca cok oynuyo degerler. 8lt ile balsadigim yolu 24 km sonra 5 lt ile bitirdigim oluyo, hergun ayni yolu kullaniyorum. 1 hafta sonra ortalamam 6.5 larda sabitleniyo. Arac 0.9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 0.9 ortalamam da 500 kmdir 6.7

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

1.2joy düz vites clio4 sahibiyim. bugün km ve yakıt göstergelerini sıfırlayıp yakıt tüketimini kontrol ettim. yaklaşık 34 km lik mesafede (yolun yarısı köprü trafiğinde dur kalkla geçti) ortalama tüketim 5.4lt olarak gösterdi. normalmidir. yoksa göstergeler yanıltıcı olabiliyormu ?

çok az yol yapmışsınız.. 1 depo ile ölçerseniz en sağlılıklısı o olur. aynı zamanda yol bilgisayarının doğruluğunuda kontrol etmiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdügeşt

quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

1.2joy düz vites clio4 sahibiyim. bugün km ve yakıt göstergelerini sıfırlayıp yakıt tüketimini kontrol ettim. yaklaşık 34 km lik mesafede (yolun yarısı köprü trafiğinde dur kalkla geçti) ortalama tüketim 5.4lt olarak gösterdi. normalmidir. yoksa göstergeler yanıltıcı olabiliyormu ?

çok az yol yapmışsınız.. 1 depo ile ölçerseniz en sağlılıklısı o olur. aynı zamanda yol bilgisayarının doğruluğunuda kontrol etmiş olursunuz.

Deneyip sizi de haberdar etcem.tesekkur ederim

• selamlar herkese oto yedek parça işiyle ugraşmaktayım çıkma orjinal yansanayi kaporta far mekanik aksam .ingilenen arkadaşlar magazamı ziyaret edebilirlerhttp://devsakonypazarlama.sahibinden.com/
  • Herkese merhabalar ben öğrenciyim clio 4 0,9 motor ikinci el almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz aslında pejo 206 plus dizel düşünüyordum ama 0,9 la çok yakıt sarfiyat farkı yoktur diye düşündüm sizler ne dersiniz? renault servisi de çok pahalı değildir uygundur diye düşünüyorum katılırmısınız? bir de bu rüzgar sesi deniyor sonuçta ferraride de rüzgar sesi vardır bi nebze de olsa sonuçta
  • Hocam hangisi temiz ise hangisinin fiyatı uygunsa onu al tüketim aşağı yukarı aynı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk_99

Herkese merhabalar ben öğrenciyim clio 4 0,9 motor ikinci el almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz aslında pejo 206 plus dizel düşünüyordum ama 0,9 la çok yakıt sarfiyat farkı yoktur diye düşündüm sizler ne dersiniz? renault servisi de çok pahalı değildir uygundur diye düşünüyorum katılırmısınız? bir de bu rüzgar sesi deniyor sonuçta ferraride de rüzgar sesi vardır bi nebze de olsa sonuçta

0.9 tce sanildigi gibi az yakmiyor s.ici 7lt ort. Var ogrenciysen dizel al servisi de uygun falan degil clionun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için çok teşekkürler dizel bi araç düşüneceğim iyi forumlar
  • 2013 Clio 4 1.2 16v 75Bg ICON kullanıcısıyım. Aracı Haziran da servisten sıfır aldım. Araç kilometresi 10.500 aracı genelde zorlamam sıkıştırmam ancak araç şehir içi 45 kuruş yakmakta. Normal olmadığı düşüncesindeyim konu ile bilgili olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Servise bakıtmam mı gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_99

Herkese merhabalar ben öğrenciyim clio 4 0,9 motor ikinci el almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz aslında pejo 206 plus dizel düşünüyordum ama 0,9 la çok yakıt sarfiyat farkı yoktur diye düşündüm sizler ne dersiniz? renault servisi de çok pahalı değildir uygundur diye düşünüyorum katılırmısınız? bir de bu rüzgar sesi deniyor sonuçta ferraride de rüzgar sesi vardır bi nebze de olsa sonuçta

Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse daha öncede belirttiğim gibi
    1-Rüzgar sesi
    2-Viraj Demir lastiği
    3-Bagaj Sesi
    4-DireksiyonKutusu(herkeste olmayan birşey) bunların çıkma ihtimalini göz önüne alarak aracı alın. Parça değişimleri ücretsizdir fakat yinede mide bulandıran şeyler. 0.9 Motorun az yaktığını söyleyen tek bir kullanıcı görmedim ben. Direkt dizele yönelin bence. İlla benzinli derseniz TSİ+DSG uyumlu bir ibiza yada leon tavsiye ederim. Leon Ana konusunu takip ediyorum da gayet iyi tüketim değeri yakalayanlar var aracı sıkıştırmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: rfyuksel

2013 Clio 4 1.2 16v 75Bg ICON kullanıcısıyım. Aracı Haziran da servisten sıfır aldım. Araç kilometresi 10.500 aracı genelde zorlamam sıkıştırmam ancak araç şehir içi 45 kuruş yakmakta. Normal olmadığı düşüncesindeyim konu ile bilgili olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Servise bakıtmam mı gerekir.

Benim aracimda 1.2 16 v 75 bg joy paket. 2013 model ekimde aldim. İlk zamanlar 8.2 lt ortalama gördüm. Son 1 aydir 6.5 lt ortalama var. Şehiriçi ve ortalama Hiz 27 km saat. Kuruş olarak degilde ortalama olarak değerlendirin. Ben sürekli opetten benzin aliyordum. Lukoile döndüm. Acayip fark etti.havalar isindı. Kar lastiklerini cikarttim. Ortalama su an çok iyi. Sizde sorun olduğu kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonnick -- 21 Nisan 2014; 19:28:17 >
  • Opetten alıyorum bende 5.5 yakalayana kadar göbeğim çatlıyor bu aralar. Kullanımım da bir değişme yok. Yoğun akıcı trafıkte oluyorum 1-2-3 viteslerde ilerliyorum habire genelde. Lukoil'den alıcam bu sefer mazotu bakalım ne kadar yakacak.
  • CxxBxx C kullanıcısına yanıt
    Mazotu bilemem ama benzinde bariz fark var

• Yoluma hep ters yerde kalıyor istasyonu ondan bir türlü alamıyorum. Ama denicem artık. 5.5 yakalıcam dıye sag ayagıma eziyet çektiriyorm :D
  • CxxBxx C kullanıcısına yanıt
    Bugün lukoilde sabaha kadar mazot 4.05 TL. SMS geldi az önce. Her cumartesi bir üründe indirim oluyor. Bunu dikkate al. LPG benzin mazot her hafta biri...

• 7 mayıs 2013 trafiğe çıkışlı aracımı en geç ne zamana kadar servise götürmeliyim? Bilgisi olan var mı?Birde servis bakım üçreti en son yaptıran arkadaşlar kaça yaptırdılar? İndirim mümkünmü? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.