- x
para ve item dupeleme
37 Cevap1658 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

126 Mesaj
16 Temmuz 2012; 14:18:53 

evet arkadaşlar Ah daki pazar fiyatlarından şikayetçiyim bu oyunu ilk çıktıgından beri oynasan surekli 200 mil 100 mil yapmak imknasızken. bu insanlar ne mantıkla 300/400 /100 mil item koyup fiyat biçiyorlar.oyun başında bir çok kişi para ve item dupeledi ve bunu paraları aracı siteler yolu ile satıyorlar. sakın satıcılardan kimse bana hikaye okumasın yok biz öyle bşy yapmadık başkasından ucuza alıp orta fiyatta satıyoruz paraları dıye (kimse yemez) athene bile canlı canlı yakalandı para dupelerden banlanıp geri gelmişken,blizardın neyıne guvenelım artık ve şuan ah piyasası aldı başını gidiyor oyundan çıkan paralarla bir insan nasıl 30 mil bir item alsın o 30 mil kaç günde yapacak bu kişi ben kendım bile geçen gün AcT4 item düştü 20 mil koydum 3 dk ıcınde satıldı.nasıl bir iştir anlamadım.bence önce buna bir çözüm bulmalılar. serverı resetlesınler diyecem rmah var yapmazlar ama eğer yenı bir serverda açılırsa ilk işim oraya geçmek olucak.bu konu hakkında şikayeti yada paylaşmak istediği bişeyler olan arkadaşlarımız varsa sevinirim iyi günler

!!!Yazmadan önce iki kere düşün!!!

2283 Mesaj
16 Temmuz 2012; 14:22:02 

Bu 200 300m parası olanları ben de anlamıyorum ya. Stream yapan oyunculara bakıyorum. Herhangi bi gün parası yokken ertesi gün 150m parası oluyor. Yanianlamsız derece hızlı artıyo bazılarının parası. Hadi craft yapanlar bi miktar kar ediyo bu işten ama 24 saat craft yapmıyolarki 3saat 5 saat yapıyolar geriye kalan vakitte nasıl para geliyor anlamak mümkün değil yani.

Starcraft 2 ID: Gaia Character code: 636
Battle Tag: BeMagiC#1868

''Feel The Wrath Of Ytar''

126 Mesaj
16 Temmuz 2012; 14:28:20 

valahah bu dupeleme olayıyla ilgili millet milyarlar dupeledı ve bunu blizde biliyor ama resmi bir açıklama yapmıyor oyun prestij kaybedicek diye. şuan inan eğer 5 mil oyun kullanıcısı varsa yüzde 90 nın profilne bak 10 mil fazla kasan varsa ben bu oyunu bırakırım. hatta şu forumdaki insanların yuzde 90 10 mil sınırını geçmişmi yerden topladıgı paralardan bahsediyorum yalnız.

243 Mesaj
16 Temmuz 2012; 14:30:46 

dupe yok parayı botlar kasıyor

1685 Mesaj
16 Temmuz 2012; 14:55:03 

Valla dupe muhabbetine diyecek yok. Olabilir tabi. Yalnız ben ucuza al sat olayını makul bulsam da, yine de öyle uçuk miktarlar kazananların hepsinin ticaretle sermaye birikimi yaptığına inanmıyorum. Ortada dönen para aşırı yüksek, lâkin bu para piyasaya sadece yerden toplanıp da girmiyor bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kril -- 16 Temmuz 2012; 14:55:53 >

1708 Mesaj
16 Temmuz 2012; 15:01:56 

110m param var hepside droplardan geldi. Bakış açın çok yanlış mesela bir gün 5 milyonun vardır ertesi gün 1200 dps 800 loh olan bir silah düşürürsün bi bakmışsınki 200 - 300m paran var. 15 - 20m değerinde çok item sattım. Daha 2 gün önce 40 - 50m edecek 1 hand silah düşürdüm satılmayı bekliyor. Nerede, ne kadar zaman ve nasıl farm yaptığın çok önemli. Deli gibi farm yapanlar var oyunda 100 - 200m para yapmak d3 te iş bile değil emek verirsen.

4633 Mesaj
16 Temmuz 2012; 15:05:40 

quote:

Orijinalden alıntı: mohistan

valahah bu dupeleme olayıyla ilgili millet milyarlar dupeledı ve bunu blizde biliyor ama resmi bir açıklama yapmıyor oyun prestij kaybedicek diye. şuan inan eğer 5 mil oyun kullanıcısı varsa yüzde 90 nın profilne bak 10 mil fazla kasan varsa ben bu oyunu bırakırım. hatta şu forumdaki insanların yuzde 90 10 mil sınırını geçmişmi yerden topladıgı paralardan bahsediyorum yalnız.

D3 ü görüdğümüzde blizin prestiji zaten yerin dibine geçmişti. Bizim forumda betada altın basıyorum diyen bi arkadaş vardı yapamazsın edemezsin dediler. Beta bitti arkadaş ikinci günden altın satmaya başladı.

Blizzard Knight online'dan çok etkilenmiş ve aynını yapmış. Prestij onların neyine yahu mis gibi para kazanmak varken prestiji kim takar. Paran oldu mu prestijin zaten olur.

918 Mesaj
16 Temmuz 2012; 15:25:37 

quote:

Orijinalden alıntı: collossus

110m param var hepside droplardan geldi. Bakış açın çok yanlış mesela bir gün 5 milyonun vardır ertesi gün 1200 dps 800 loh olan bir silah düşürürsün bi bakmışsınki 200 - 300m paran var. 15 - 20m değerinde çok item sattım. Daha 2 gün önce 40 - 50m edecek 1 hand silah düşürdüm satılmayı bekliyor. Nerede, ne kadar zaman ve nasıl farm yaptığın çok önemli. Deli gibi farm yapanlar var oyunda 100 - 200m para yapmak d3 te iş bile değil emek verirsen.

arkadasın demek istedigide bu ah deki system date bug ı vs. olmasa(daha bilmedigim ne buglar vardır ).para kasan botlara vs musade edilmese. serverda bu kadar fazla para olmaz. haliylede 200 300m lik itemler pek soz konusu olmaz.bende 150-200m arası civarlarında gold oranımı surekli ah de takılarak yaptım.droplardan da bi 30-50m kasmısımdır ancak dedigim gibi. buglar botlar vs olmasa su an 200 300 m olan itemler muhtemelen 20-30 m felan olurdu

502 Mesaj
16 Temmuz 2012; 15:29:45 

Ben toplam olarak 500M'in üzerinde bir miktara ulaşmışımdır, belki daha bile fazla. Gelen paraların hepsi de AH'de satılan eşyalardan tabii ki. Oyunun ilk zamanlarında iyi para kaldırıldı buralardan. Dupe olayı tabii ki oldu, onun haricinde onlarca açık vardı, götüren götürdü bu yüzden. Olan da ekonominin çökmüş haliyle uğraşan bizlere oldu. (Bahsettiğim miktar uzun süre önce elimden çıktığı için, şu an herkes gibi zor para kazanmaya çalışıyoruz. )

1708 Mesaj
16 Temmuz 2012; 15:45:35 

quote:

Orijinalden alıntı: chicheck

arkadasın demek istedigide bu ah deki system date bug ı vs. olmasa(daha bilmedigim ne buglar vardır ).para kasan botlara vs musade edilmese. serverda bu kadar fazla para olmaz. haliylede 200 300m lik itemler pek soz konusu olmaz.bende 150-200m arası civarlarında gold oranımı surekli ah de takılarak yaptım.droplardan da bi 30-50m kasmısımdır ancak dedigim gibi. buglar botlar vs olmasa su an 200 300 m olan itemler muhtemelen 20-30 m felan olurdu

Bir açıdan haklısın. Çünkü oyuna giren para çok sınırlı ama sürekli tamire, potlara, crafta vs bir sürü para geri dönüşü olmadan npc ye gidiyor. Goldun bu gün olduğundan çok daha değerli olması gerekirdi. Fakat inanki botlardan daha çok elle gold farm yapan oyuncu var Asıl gold enflasyonu yaratanlar onlar. Oyuna giren cash miktarında en büyük pay inferno act1 gold farmlayan oyuncuların. Item farmdan daha çok gold farm yapılıyor oyunda çünkü hem kolay, hem gideri yok, hem garanti. Öyle olunca act2 - act3 item farmına zaman ve para harcayıp riske girmektense garanti paraya yönelirim diyor oyuncuların çoğu. Yarım saatte 500-750k para farmlayanlar var belki daha da çok.

7584 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ADEBISI
16 Temmuz 2012; 15:54:14 

quote:

Bir açıdan haklısın. Çünkü oyuna giren para çok sınırlı ama sürekli tamire, potlara, crafta vs bir sürü para geri dönüşü olmadan npc ye gidiyor. Goldun bu gün olduğundan çok daha değerli olması gerekirdi. Fakat inanki botlardan daha çok elle gold farm yapan oyuncu var Asıl gold enflasyonu yaratanlar onlar. Oyuna giren cash miktarında en büyük pay inferno act1 gold farmlayan oyuncuların. Item farmdan daha çok gold farm yapılıyor oyunda çünkü hem kolay, hem gideri yok, hem garanti. Öyle olunca act2 - act3 item farmına zaman ve para harcayıp riske girmektense garanti paraya yönelirim diyor oyuncuların çoğu. Yarım saatte 500-750k para farmlayanlar var belki daha da çok.

yarım saate 500-750k mı ? nerde kasıyorlar dank cellar sa eger 1 saatte 300-400k zor kasılıyor orda

Everybody, one day will die, and be forgetton. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way. ZYZZ
DISREGARD EVERYTHING ACQUIRE AESTHETICS

502 Mesaj
16 Temmuz 2012; 16:34:05 

Yarım saatte 500-750 aşırı bir miktar. Öyle bir şey olacağına imkan vermiyorum ama varsa da bilmek isterim.

1591 Mesaj
16 Temmuz 2012; 16:40:54 

Oyun çıktığı günden beri oynuyorum. Tabi akşamları oluyor bu. Şu ana kadar 9,5 milyon gold kasmışım. 250 küsür saat oynayarak bu kadar kasabilmişim. Bu paranın 3 milyonu düşen altınlardan, gerisi item satmaktan elime geçmiş. Elbette iyi item düşüren çok altın sahibi olur ancak bunların yarısından fazlası ne yazık ki bot kullanan insanlar.

126 Mesaj
16 Temmuz 2012; 16:42:27 

quote:

110 mil hespi droplardan geldi demişssin bana charından resmini koyabilirmisin şimdiye kadar topladıgın dropları gosteren yerden.çünkü bana ımkansız gelıyor 110mil droplardan gormeden inanmam asla 110mil drop toplayan insan olacagını zannetmıyorum bot hariç çünkü
2 nci olarakta 200-300 milyona sattım demişssin işte sorun burda o 300 milyonu veren adam o parayı nasıl yaptıgında başlarda tamam dh ler item goturdu nerf gelene dek iyi kastı yerden düşen item droplar mükemmeldi sorun itemler dedğil sorun o paralar 300-400 mil paralar oyun basından en baba adam olan dh ler para farmı yapmadı item farmı yaptı. bu paralar nasıl yapıldı hadi itiraflar arkadaşlar :D bakıyorum forumu izleyen kişi 200 geçmiş 11 mesaj zaten herşeyi yorumluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mohistan -- 16 Temmuz 2012; 16:47:11 >

502 Mesaj
16 Temmuz 2012; 16:55:39 

Arkadaş droplardan derken, düşürdüğü eşyaları satmaktan bahsetmiş bence. Yoksa yerden toplanan altınlardan o kadar kasmak, bot harici imkansız tabii ki.

1708 Mesaj
16 Temmuz 2012; 17:09:00 

quote:

110 mil hespi droplardan geldi demişssin bana charından resmini koyabilirmisin şimdiye kadar topladıgın dropları gosteren yerden.çünkü bana ımkansız gelıyor 110mil droplardan gormeden inanmam asla 110mil drop toplayan insan olacagını zannetmıyorum bot hariç çünkü
2 nci olarakta 200-300 milyona sattım demişssin işte sorun burda o 300 milyonu veren adam o parayı nasıl yaptıgında başlarda tamam dh ler item goturdu nerf gelene dek iyi kastı yerden düşen item droplar mükemmeldi sorun itemler dedğil sorun o paralar 300-400 mil paralar oyun basından en baba adam olan dh ler para farmı yapmadı item farmı yaptı. bu paralar nasıl yapıldı hadi itiraflar arkadaşlar :D bakıyorum forumu izleyen kişi 200 geçmiş 11 mesaj zaten herşeyi yorumluyor

Drop derken item drop tabikide 200 - 300m lik item düşürdüm demedimki örnek verdim orada. Herneyse tabiki hiçbirimiz gold farmer ve botlar hakkında kesin rakam veremeyiz ama gerçek şu hem gold farmerlar hemde botlar sayesinde gold enflasyonu var ve rakamlar o yüzden çok yüksek bunda herkes hemfikirdir sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi collossus -- 16 Temmuz 2012; 17:10:06 >

3153 Mesaj
16 Temmuz 2012; 17:31:08 

Uzun süredir inferno act 1 ve 2 farmlıyorum düşen eden olmadı daha.
1 item düştü 30m golda sattımonu anca act2 seviyesine geldi char yine sürüncemedeyiz.

Bot ile ilgili biraz araştırma yaptımda google da pek elletutulur birşey göremedim.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Temmuz 2012; 17:38:21 

Boşuna millete çamur atmaya çalışmayın .

Ben sadece oyunu oynayarak 2-8 milyon arasında golda sahipken ahda dolaşanlar 30m gold kasmıştı. Ayrıca ne kadar çok kazanırlarsa o kadar çok paraları daha da artıyor al sat işinde.

bunun birde craft kasanları var ama o işteki kar zarar oranı sansa bağlı olduğu için ortalama kara bakmak lazım.

günde 1 saat harciyan adamın tabi kide o kadar parası olamaz ama emek veren ,boş vakti olanlar kazanabiliyor özellikle ahda.

988 Mesaj
16 Temmuz 2012; 18:07:08 

140 saat harcamışım, sattığım en pahalı item 1M. Yahu hiç mi düşmez doğru düzgün item? 220 mf ile geziyorum tık yok. Normalde kullandığım gearı giyip 5NV ile hızlı hızlı kesiyorum elitleri yine tık yok. LVL55 item düşüyor şaka gibi. AH'ye bakıyorum, milyonlar havada uçuyor kim alıyor bunları aklım almıyor. Gear yok, altın yok, drop yok, act 2'yi farmlayacak duruma gelmem 5 sene sürer bu gidişle. Act 3-4 farmını torunlarım yapar artık.

Battletag: Lysander#2608

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lysander-2608/hero/15970292

1192 Mesaj
16 Temmuz 2012; 18:09:29 

Onbinlerce yüzbinlerce insan hala goldfarm yapıyor. Topladıkları parayı da AH'a yatırıyorlar. Her item slotu için defarca alışveriş yapıp para harcayıp; kademe kademe itemi upgrade ediyorlar. Bu para da iyi itemleri düşürenlerde ve AH'dan al/sat yapanlarda toplanıyor. 1/10000 al-satçı/toplayıcı oranı kabul etsek yine de miktar çok büyük.

200-300kk gold AH'ta uzmanlaşmışlar için cidden büyük paralar değil. Hele (zamanında) üçüncü yazılım programıyla AH'a item düştüğü an toplayanlar neler götürdü neler. Biz daha ucuz itemin AH'a düştüğünü göremeden 10-100 katına item tekrar piyasaya sürülüyordu, mutlaka da bi şekilde satılıyordu. Hala da 1d12h veya 1d11h'da yakalanılan "iyi" itemler daha yüksek fiyatlara satılabiliyor.

Şöyle bi'örnek vereyim. Şimdiye kadar AH'a pek önem vermemiştim. Dropları uygun fiyata koyar, gold 1-2m'u gördüğünde AH'ta harcar gene aynı döngüde devam ederdim. Son 2-3 haftadır ancak haftada 3-5 saat oynama süresi bulabildiğimden, 2 hafta önce NV toplamaya bile zamanım olmadığını görünce AH'a yöneldim. 3-5 karlı al-sat ile paramı 10'a katladım, itemleri upgrade ettim. Yani 5kk ile başladığım AH maceram 50-60kk'ları gördü. Yine upgrade sonrası param kalmadı, elimdeki silahı satmayı bile düşündüm; derken AH gene yardıma koştu gold 12-13M'larda... Tüm bunlar biraz şansla 8-9 saatte, üzerimdeki itemlerin ederini de düşünürsem 5M'dan en az 100-150M yapmak anlamına geliyor.

Demek istediğim AH'ta benim gibi amatörce takılanlara dahi para var... Profesyonelce ticaret yapanların ise yüz milyonları, yüzlerce euro'yu bi'günde toplamaması düşünülemez. Burada da para parayı çekiyor ve parası olan daha çok kazanıyor. Siz 5M bütçe ile 15M'a alınıp 90M'a satılacak silahı görseniz de alamazsınız ama 50M'u olan o silahı affetmez. :)

Bence tüm oyuncuların oynama sürelerinin en az 1/4, 1/5'ini AH'ta geçirmeleri ciddi anlamda getirisi olan bi'şey. Ben keyif almadığımdan biraz zorunlu kaldığım zamanlarda AH'u kullanıyorum, Zaten itemler belli seviyeye ulaştı, droplar tencereyi kaynatıyor.

"to punish and enslave..."

256 Mesaj
16 Temmuz 2012; 19:16:22 

arkadaşım sen bir item duşuruyon . geliyon aha 2 m koyuyon. ben o itemi alıp. 20 m yazıyom ( ederi varsa iyi ise ) gold satın alan muşterimde geliyor itemi bende alıyor. boylece 2 m 20 m oluyor. hepsi bu . bunu ayda 50 kez yapabildinmi 1 milyarın olur.

olay basit bot kasar, dileyen parasıyla o goldu alır, bendende itemi. oyunda 1 milyar para bence son derece normal. gunde 10-12 saat ah kasan arkadaşlarım var.

bu arada screan falan demeyin geçmişte hem eu bazında hem gold bazında cok screan attım ( gunde 50 m kar, 150-200 euluk satışlar gibi ).

http://eu.battle.net/d3/en/profile/cozmom-2902/hero/5693015

601 Mesaj
16 Temmuz 2012; 19:19:28 

dupe diye birşey yok farm var fakat o streamde gorduklerin parayı craft yaparak kasıyorlar stream yaptıkları ıcın avantajlılar bu yonden birde izleyen cok oluyor reklamını ıyı yapıyor vede cok kısı craft yaptırıyor onlar bu sekilde para kasıyorlar.

601 Mesaj
16 Temmuz 2012; 19:23:21 

quote:

Orijinalden alıntı: pekun

arkadaşım sen bir item duşuruyon . geliyon aha 2 m koyuyon. ben o itemi alıp. 20 m yazıyom ( ederi varsa iyi ise ) gold satın alan muşterimde geliyor itemi bende alıyor. boylece 2 m 20 m oluyor. hepsi bu . bunu ayda 50 kez yapabildinmi 1 milyarın olur.

olay basit bot kasar, dileyen parasıyla o goldu alır, bendende itemi. oyunda 1 milyar para bence son derece normal. gunde 10-12 saat ah kasan arkadaşlarım var.

bu arada screan falan demeyin geçmişte hem eu bazında hem gold bazında cok screan attım ( gunde 50 m kar, 150-200 euluk satışlar gibi ).

ya botla kasanlar fazla degildir zaten ona özel sistemler lazım asya serverında cok mesela bu olay onun dısında 20m edecek itemi kimse 2me koymaz oda garip bi durum tabi yeri geliyor ah piyasa degeri altına koydugun itemler oluyor satılsın dıye o bile satılmıyor zor bu durumlar yani.

126 Mesaj
16 Temmuz 2012; 20:09:18 

valaha gold farm olayıda mantıklı değil gold farm ınferno 3-4 de zor daha cok senden gidiyor daha act4 giripte ıtem harıcınde karlı cıktıgımı gormedım.ama yinede bot sabaha kadar kassa enflasyonu bu kadar yukseltmez arkadaşlar ki herkesın ortalama dediğim gibi 10mil geçmedi daha yerden topladıgı gold dropları. Herkes aldıgı ürünleri yüksek paralardan sattıgından bahsetmiş. Ah'de büyyüttük parayı demiş bende diyorumki ah o kadra para nerden geldi botlar full çalışsa ekonomıye bu kadar para girmez.universitede ekonomı bölümü okudum izmirde.ekonomının ne oldugunu cok iyi bilirim.
örnek:bir ülke ekonomisine kara para girerse ekonomi bir anda hareketlenır. yoksa 3-4 dolandırıcı ekonomıyı etkilemez.aynı şekilde 3-4 bot olsa ne olur olmasa neolur .ama dupelenmiş para piyasaya girdiyse eğer sadece türkiyede kaç kişi dupelenmiş para satıyor arkadaşlar.site örnekleri vereyim isterseniz.bu sadece türkiye diğer avrupa ülkelerinden donen dupeli para akışlarını düşünün olay herzaman canlı sıcak para gerisi hikaye birileri bu oyunu kurmuş tezgahı bizede girin oynayın dıyorlar şimdi.

243 Mesaj
16 Temmuz 2012; 20:25:42 

mohistan dupe yok, 3-4 botta yok

2552 Mesaj
16 Temmuz 2012; 20:34:59 

0

Sadece 1 günlük gold ticaretimi koydum. Kaldıki eldende 17,5m lik satış oldu o gün. İyi ticaret yapan mal döndüren adam için 100m gold hiç birşeydir.

256 Mesaj
16 Temmuz 2012; 20:35:19 

quote:

valaha gold farm olayıda mantıklı değil gold farm ınferno 3-4 de zor daha cok senden gidiyor daha act4 giripte ıtem harıcınde karlı cıktıgımı gormedım.ama yinede bot sabaha kadar kassa enflasyonu bu kadar yukseltmez arkadaşlar ki herkesın ortalama dediğim gibi 10mil geçmedi daha yerden topladıgı gold dropları. Herkes aldıgı ürünleri yüksek paralardan sattıgından bahsetmiş. Ah'de büyyüttük parayı demiş bende diyorumki ah o kadra para nerden geldi botlar full çalışsa ekonomıye bu kadar para girmez.universitede ekonomı bölümü okudum izmirde.ekonomının ne oldugunu cok iyi bilirim.
örnek:bir ülke ekonomisine kara para girerse ekonomi bir anda hareketlenır. yoksa 3-4 dolandırıcı ekonomıyı etkilemez.aynı şekilde 3-4 bot olsa ne olur olmasa neolur .ama dupelenmiş para piyasaya girdiyse eğer sadece türkiyede kaç kişi dupelenmiş para satıyor arkadaşlar.site örnekleri vereyim isterseniz.bu sadece türkiye diğer avrupa ülkelerinden donen dupeli para akışlarını düşünün olay herzaman canlı sıcak para gerisi hikaye birileri bu oyunu kurmuş tezgahı bizede girin oynayın dıyorlar şimdi.

2 dk bekle screan ile cevap verilecek. yazdıklarına

1394 Mesaj
16 Temmuz 2012; 20:36:53 

Bence oyundaki para botlar sayesinde bu kadar arttı. 20 saatte 6m para kasılabiliyor. 10 pc bota bırakılsa günde 60m eder. 10 günde rahat 600m kasılır.

256 Mesaj
16 Temmuz 2012; 20:39:10 

quote:

Orijinalden alıntı: xanty

0

Sadece 1 günlük gold ticaretimi koydum. Kaldıki eldende 17,5m lik satış oldu o gün. İyi ticaret yapan mal döndüren adam için 100m gold hiç birşeydir.

olay bu . ah hakkını verdimmi herşey olur. dupe falan hikaye..

piyasadaki goldun sebebi gold kasan bot ve ucuz ulke işçilikleri.

elle 5 m kasılıyo . 5 m 2 eudan 10 eu eder . cinde gunde 2 euya çalışacak zebil adam cocuk var. gerisini siz hesaplayın.

988 Mesaj
16 Temmuz 2012; 23:36:07 

İşte bu AH muhabbeti aklıma şu soruyu getiriyor: Saatlerce ah'de al sat yaparak eğlence mi olur? Ben aynı yerleri 1 aydır dolaşıyorsam oyun da beni ödüllendirecek arkadaş. D2'de insanı oyuna bağlayan olay buydu. Şimdi ise boşa kürek çekmek gibi geliyor farm olayı artık. Hellde heart of sinden azmodana kadar oynadım bugün, çok ta eğlendim. Daha önce aklım neredeymiş bilmiyorum. Yemişim bundan sonra nephlem valoru de goldu da. Oyun mu oynuyoruz, gıda çarşısında dükkan mı işletiyoruz belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okhay -- 17 Temmuz 2012; 10:36:39 >

Battletag: Lysander#2608

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lysander-2608/hero/15970292

502 Mesaj
17 Temmuz 2012; 0:41:13 

quote:

Orijinalden alıntı: okhay

İşte bu AH muhabbeti aklıma şu soruyu getiriyor: Saatlerce ah'de al sat yaparak eğlence mi olur? Ben aynı yerleri 1 aydır dolaşıyorsam oyun da beni ödüllendirecek arkadaş. D2'de insanı oyuna bağlayan olay buydu. Şimdi ise boşa kürek çekmek gibi geliyor farm olayı artık. Hellde hearth of sinden azmodana kadar oynadım bugün, çok ta eğlendim. Daha önce aklım neredeymiş bilmiyorum. Yemişim bundan sonra nephlem valoru de goldu da. Oyun mu oynuyoruz, gıda çarşısında dükkan mı işletiyoruz belli değil.

Oyun ticarete dönüşmeye başladı.. AH'ye baktım 500M'e silah satıyor.. YUH!

537 Mesaj
17 Temmuz 2012; 6:03:26 

quote:

Orijinalden alıntı: sapper

ya botla kasanlar fazla degildir zaten ona özel sistemler lazım asya serverında cok mesela bu olay onun dısında 20m edecek itemi kimse 2me koymaz oda garip bi durum tabi yeri geliyor ah piyasa degeri altına koydugun itemler oluyor satılsın dıye o bile satılmıyor zor bu durumlar yani.

Ciddi misin, AH log'umu buraya koyarsam fikrin kaç saniyede değişir acaba.
2.500 Item alışverişim var ( 3 tanede bank account'um var sadece aldıklarımı satmak için extra 30 slot )

Ve emin ol sen yapamıyor ve bulamıyorsan 20m lik item'ı 2m civarına, bu milletinde yapamadığı anlamına gelmez.
Hatta bazıları 10m gold'a alıp 100-200 Euro'ya bile satıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvrenVarg -- 17 Temmuz 2012; 6:11:39 >

262 Mesaj
17 Temmuz 2012; 6:45:34 

bencede biraz kafa patlatıp birazda şans olduktan sonra herşey sizin elinizde yani 20k 30k ya aldıgım yüzükleri 1m ve üzerine satıp sermaye elde ederek işleri dahada büyütmeyi planlıyorum aradada tabiki sıkıldıgım zamanlarda item düşürmek için oyunda farm yapıyorum ve geçenlerde şansıma gayet güzel bir amulet düştü (herkes act 3 le 4 te saatler geçirirken act 1 den ayagını çıkardıgında yatan bir dh var bu arada elimde act 1 dede item düşürülebiliyormuş onuda aradan çıkarmış oldum :) ) şuanda o herkes 150 euroya kesin gider gözüyle bakıyor. dediigm gibi biraz emek biraz şans. hem piyasanın bu kadar yükselmeside sizinde bir bakımdan yararınıza oluyor ki şöyle 1m lik bir itemi 10 m veya 20 m e kadar ( gerçekten degecek bir itemse tabi ) koyabiliyorsunuz çünkü o iteme elbet birinin ihityacı olcak ve bütün fiyatlar uçtugu için zaten sizinkide aralarında sırıtmamış olacak.

1975 Mesaj
18 Temmuz 2012; 20:35:58 

quote:

Orijinalden alıntı: DeLyWar

Bir sitede gördüm Adamlar yapmış, indirdim virüs yok ama denemedim, yemedi

Diablo III StarBot v1.1

0

http://f r e a k s h a r e.com/files/173cc2zl/Diablo-III-StarBot-v1.1.exe.html

Taratılmış

http://safeweb.norton.com/
0

sakın denemeyin.
inanmayın virus yok bilmem ne şeylerine.
bu işten anlamadığınız belli.
ne anasının gözü keyloggerlar trojan lar var.
aman diyeyim bulaşmayın.

1028 Mesaj
18 Temmuz 2012; 21:10:09 

200m yaptım ben toplamda - ama dupe exploit dolandırma felan yapmadım onuda belirteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterMMORPG -- 18 Temmuz 2012; 21:10:41 >

Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 1.750+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu

Uzaklaştırılmış
11 gün cezanın,
6 gün 5 sa. 48 dk. kadarı kaldı.
18 Temmuz 2012; 22:35:52 

d3 = ah ve rmah

yerden item ve gold toplayarak bir şey yapamazsın. oyunda milyonlarca goldu olanların çoğu toplasan 5k elit kesmemiştir ah farmlamaktan

1708 Mesaj
19 Temmuz 2012; 1:33:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

d3 = ah ve rmah

yerden item ve gold toplayarak bir şey yapamazsın. oyunda milyonlarca goldu olanların çoğu toplasan 5k elit kesmemiştir ah farmlamaktan

200m var toplamda hepsi drop hocam bilek hakkı Fakat dediğin doğru dünün oyuncuları bugün esnaf oldular. Oyuncu kalmadı. Ben öyle saatlerce ah başında arama yapıp aynı ekrana bakamam çok sıkıcı.

204 Mesaj
19 Temmuz 2012; 2:05:18 

d3= ah ve rmah
e nerde kaldı oyun nerde kaldı .........
benim için pek sorun yok aslında kafam rahat,her nekadar adam olmasını bekleyip hala oynasamda, ah olayı zaten sorunlu olan oyunu dahada sorunlu hale getiriyor
sistem buna kurulunca item drop olayı bu dinamiklerde ounca el mahkum giriyorsunuz ah pazarına item için....buda tüm zevkimi alıp götürüyor
d1-d2 de bunlar yokken drop larda ona göreydi ve oyun daha bir oynanabilir durumdaydı

STEAM ID : Rockelnes Origin ID : Elnes5
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » Diablo » para ve item dupeleme
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.563