Şimdi Ara

EA, Kingdoms of Amalur 2'yi İstiyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Büyük umut ve emeklerle piyasaya sürülen ancak yapım bütçesini dahi karşılayamayınca 2 farklı oyun stüdyosunun sonunu getiren Kingdoms of Amalur'un devam oyunu EA tarafından isteniyor.

EA'nın önemli isimlerinden Frank Gibeau, GameInformer'a yaptığı açıklamada yapımcı stüdyoların başına gelenlerden ötürü üzüntü duyduklarını dile getirdi:

"Oyun çıktığında özgünlük ve görsellik açısından zengin bir içerikle karşılaştık. Kötü olduğunu düşünüyorduk ancak iyi eleştiriler aldı. Bu konuda iyi bir iş alanı oluşturduk ve bir devam oyununu görmeyi çok isteriz."

Zaten hem yapımcı 38 Studios hem de Big Huge Games bir devam oyunu için büyük heves içerisinde.

• ilkini rpg türünü sevmememe rağmen beğenerek oynadım,2. ciye hayır demem

hele helede ilk oyundaki o bulanık grafiklerinin yerini dragons dogma tarzı grafikler alırsa,oynamada yanında yat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 16 Temmuz 2012; 13:29:42 >
  • İyi bir hikaye olursa satılır 1 i oynadım ama bitirmedim o kadar çok sıkılmıştım ki :(

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ilk oyunu bitirdim bnce güzeldi neden sevilmedi anlamış değilim !

• Firma battı . Bunlar 2.inci oyun diyor
  • bence tutmaz hata yapıyorlar
  • İlk oyun gayet doyurucu ve güzeldi,umarım ikinci oyun gelir.

• kesinlikle gelmeli birinci oyunu sevmeyenler gitsin fps oynasınlar koşarak adam öldürsünler
  • SKYRİM ile hemen hemen aynı zamana geldi birbirini kesti bunlar bence 2. si mutlaka çıkmalı ben çok beğendim %100 trophy bile yaptım onun için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.