Şimdi Ara

DonanımHaber Şarkı Yarışmaları - Kara Liste ve Tüm Yarışmalar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
5
Favori
2.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • # DonanımHaber Şarkı Yarışması Hakkında #

Bu yarışma, Donanım Haber üyelerinin başvurularıyla katıldıkları bir şarkı yarışması. Seçilen şarkılar, katılımcıların istediği türden amatör ya da profesyonel şarkı olabilir. Şarkılarla ilgili kısıtlama olarak yalnızca iki kural vardır. Birincisi şarkıların süresi altı dakikadan uzun olamaz, ikincisi şarkılar daha önce bu yarışmaya gönderilmiş olamaz.

# Kara Liste #
    Yarışmaya katılıp puanlarını iletmeyen üyeler
    * Syd10809
    * Duman132
    * Burak Hcvl
    * Mütesekkir
    * Nuri229
    * Feno Machine
    * Mobile Prof.
    * Rafinha
    * Sorma Kalbim Sorma
    * Jb34
    * Ostkreutz
    * Lothlórien
    * Emir27
    * Teocan94
    * Seerekeane
    * Alcatraz Katili
    * Mete'
    * Rochas Delores
    * Serdar93
    * Einhander
    * Kadir Yıldız
    * Speider Man
    * Kome6Ever
    * Paradise34
    * Goldenflower
    * Trixier
    * k0be
    * John Voxville
    * Kal Vas Flam
    * Cry Wolf
    * Christopher Smith
    * HasanDemirturk

# Tüm Yarışmalar #

01. DH Şarkı Yarışması
    02. DH Şarkı Yarışması
    03. DH Şarkı Yarışması
    04. DH Şarkı Yarışması
    05. DH Şarkı Yarışması
    06. DH Şarkı Yarışması
    07. DH Şarkı Yarışması
    08. DH Şarkı Yarışması
    09. DH Şarkı Yarışması
    10. DH Şarkı Yarışması
    11. DH Şarkı Yarışması
    12. DH Şarkı Yarışması
    13. DH Şarkı Yarışması
    14. DH Şarkı Yarışması
    15. DH Şarkı Yarışması
    16. DH Şarkı Yarışması
    17. DH Şarkı Yarışması
    18. DH Şarkı Yarışması
    19. DH Şarkı Yarışması

Şimdiye kadar kullanılan tüm şarkıları görmek için burayı tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Lonely -- 19 Mayıs 2013; 17:32:03 >

• kendimizi videoa cekip mi paylascaz yoksa begendigimiz sarkicilarin videosunumu paylasacaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.A.G.S.

kendimizi videoa cekip mi paylascaz yoksa begendigimiz sarkicilarin videosunumu paylasacaz ?

Yok yahu istediğin bi şarkıyı paylaşacaksın. Kendin bi şey yapmayacaksın.
  • Müzik bölümü cok ölü. Ayrıca videolar bizim beğendiğimiz şarkıcılardan mı olacak ? Pek net bir yazı olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

Müzik bölümü cok ölü. Ayrıca videolar bizim beğendiğimiz şarkıcılardan mı olacak ? Pek net bir yazı olmamış.

Yazıyı taslak olarak sadece duyuru olsun diye yazmıştım.

Her neyse, örnekle açıklayayım o halde.

Diyelim ki ben Ağustos konusnu açtım. "Artık şarkılarınızı 13 Ağustos'a kadar gönderebilirsiniz." dedim. Siz de bana PM olarak 13 Ağustos'a kadar istediğiniz şarkılarınızı göndereceksiniz.

Örnek bir şarkı:

"Ben bununla katılıyorum" dediniz PM'de.

13 Ağustos'ta tüm bu şarkıların yer aldığı bir grafiksel link listesi hazırlayacağım ve aramızda kararlaştırdığımız oylama sistemiyle oylayacağız. Mesela ben 13 Ağustos'ta diyeceğim ki, "Oylarınızı 28 Ağustos'a kadar bana PM ile iletin." Siz de tüm şarkıları dinleyip bana oylamanızı atacaksınız.

Sonra da sırayla oyları açıklayacağım ve o ayın kazananını seçeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Euphoria*

quote:

kendimizi videoa cekip mi paylascaz yoksa begendigimiz sarkicilarin videosunumu paylasacaz ?

bence olumlu, ama bi patlama lazim. Guzel olur, degisik bi platform ama tutturmak kolay degil

• quote:

quote:

quote:

bence olumlu, ama bi patlama lazim. Guzel olur, degisik bi platform ama tutturmak kolay degil

Yani listeye alayım mı seni de?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yani listeye alayım mı seni de?

en önlerden yerimi alayim ozaman

• ekle beni. nasıl geçti habersiz şarkısını söyleyeceğim. fikrimi degistirirsem başka şarkıda söyleyebilirim degil mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

ekle beni. nasıl geçti habersiz şarkısını söyleyeceğim. fikrimi degistirirsem başka şarkıda söyleyebilirim degil mı ?

Şarkı söylemeyeceğiz Şarkıcıların söylediği şarkıları kullanacağız. Üstte örneklemiştim bi tane
  • quote:

quote:

ekle beni. nasıl geçti habersiz şarkısını söyleyeceğim. fikrimi degistirirsem başka şarkıda söyleyebilirim degil mı ?

Şarkı söylemeyeceğiz Şarkıcıların söylediği şarkıları kullanacağız. Üstte örneklemiştim bi tane

Hıı anladım bende bir kaç yetenek kesfedecegiz zannettim. neyse başarılar

• quote:

quote:

quote:

Hıı anladım bende bir kaç yetenek kesfedecegiz zannettim. neyse başarılar

Katımıyorsun yani?

• Ben varım hatta şöylede bir öneri sunayım her hafta bir konsept olsun mesela bir hafta duygusal şarkılar paylaşılsın başka bir hafta daha hareketli parçalar.Ve ya her hafta farklı bir müzik türü örn:Pop,rock,arabesk vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PiqenRole

Ben varım hatta şöylede bir öneri sunayım her hafta bir konsept olsun mesela bir hafta duygusal şarkılar paylaşılsın başka bir hafta daha hareketli parçalar.Ve ya her hafta farklı bir müzik türü örn:Pop,rock,arabesk vs.

Benim de aklıma gelmişti ama sonradan iyi fikir olmadığını düşünmüştüm. Tek bi profil hazırlamaktansa türlü türlü, farklı şarkılar olsun daha iyi.
    Mesela şöyle bi şey de var, bi rock parça seçersin, o ay kimse rock parça seçmemiş olur, bu da senin avantajın olur mesela. O yüzden şarkı seçimi konusunda kısıtlama olmaması daha iyi olur diye düşünüyorum. Bi de düşün ki katılıp da slow şarkı sevmeyen biri olursa o kişi bu etkinlikten sıkılır. Ne kadar çok tür olursa o kadar çok kişiye hitap eder.

• quote:

quote:

Ben varım hatta şöylede bir öneri sunayım her hafta bir konsept olsun mesela bir hafta duygusal şarkılar paylaşılsın başka bir hafta daha hareketli parçalar.Ve ya her hafta farklı bir müzik türü örn:Pop,rock,arabesk vs.

Benim de aklıma gelmişti ama sonradan iyi fikir olmadığını düşünmüştüm. Tek bi profil hazırlamaktansa türlü türlü, farklı şarkılar olsun daha iyi.
    Mesela şöyle bi şey de var, bi rock parça seçersin, o ay kimse rock parça seçmemiş olur, bu da senin avantajın olur mesela. O yüzden şarkı seçimi konusunda kısıtlama olmaması daha iyi olur diye düşünüyorum. Bi de düşün ki katılıp da slow şarkı sevmeyen biri olursa o kişi bu etkinlikten sıkılır. Ne kadar çok tür olursa o kadar çok kişiye hitap eder.

Ee ne zaman başlıyacak yarışma veya sence katılım olacak mı?

• quote:

quote:

quote:

Ee ne zaman başlıyacak yarışma veya sence katılım olacak mı?

Ağustos'ta başlatmayı düşünüyorum. Katılım konusunda da, konu dışında reklamını yaptım bu konunun. Gereksizler'de de yapmayı düşünüyorum. Bakalım yani.

• Değişik bir konsept.Mesajım takılsın şuralarda.
  • ben bu şarkıyla katılıyorum.Zaten sadece müzik koyuyormuşuz :) pm de yolladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçekbu -- 15 Temmuz 2012; 21:12:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçekbu

ben bu şarkıyla katılıyorum.Zaten sadece müzik koyuyormuşuz :) pm de yolladım

PM almayı kapatmışsın, yazdıklarımın hiçbiri gitmedi. Buradan söyleyeyim bari.

"Ohoho dostum daha katılımlar bile parmak sayısı kadar, ancak dört kişi olduk Nickini not aldım, şarkını da yazdım.

On numara şarkı seçmişsin bu arada "

• ben de katılabilirim madem biz söylemeyeceğiz güzel yarışma bence harika

umarım katılım çok olur. şarkımızı burayamı koyuyoruz yoksa pm mi ??

kaç kişi olduk peki?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.